RockTurk
Sadece 30 saniyeni harcayarak aramıza katılmak için 'Kaydol'a tıkla.

RT Yönetimi ~
RockTurk
Sadece 30 saniyeni harcayarak aramıza katılmak için 'Kaydol'a tıkla.

RT Yönetimi ~
RockTurk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RockTurk

Sadece Rock severlerin değil tüm Müzik severlerin buluşma noktası.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  Başvuru FormuBaşvuru Formu  

Nickler

YazarMesaj
Rock_My_Life
Moderatör
Moderatör
Rock_My_Life

Erkek
Lakap : Guitar Master
Kişisel İleti : SiLdİm SeNi AnıLaRıMdaN.. Hiç merak etmiorm SeWiOmsn ArtK Benİ.. KaFaM RuHuM BeDeNiM SenSiZ Emİnİm MutLuSunDr BenSiz..!
Ruh Hali : Nickler Keyifl10
İşletim Sistemi : Nickler 610

Nickler Empty
MesajKonu: Nickler   Nickler EmptyPaz 03 Mayıs 2009, 19:05

artık bulutlara yazıyorum hasretimi yağmur yagınca anlarsın seni ne çok özlediğimi.

İstersen dağı un, demiri yün, geceyi gün ederim, seversem dikeni gül, nefreti kül, yüreği yol ederim. Ama gidersem dağları deler herşeyi siler giderim.

Seni sevecek kadar gücüm, acı çekecek kadar sabrım kalmasa da seni sevecek kadar kalbim her zaman vardır.

Ne orhan ne ferdi anlamaz ki halimi, sen söyle müslüm baba nerden sevdim o zalimi.

İnsanlar bazı şeyleri kazanırken bazı şeyleri de kaybeder. Umarım kazandığın şey beni kaybetmeye değer.

İstanbul Ankara 1 saat, sana sevgim 24 saat

Ben bir kadını sevdim mi gözüm gibi bakar, ilah gibi taparım; ama ki bir yanlışını görmeyeyim bir bidon benzin döker çatır çatır yakarım.

Sen gökyüzünde doğan güneş, ben yollarda çilekeş.

Sana taptığım kadar paraya tapsaydım milyarder, Allaha tapsaydım peygamber olurdum.

Sevgi tektir, aşk tektir. Kalbimdeki bu yer sana aittir

Bir çerçeve astım odama içi boş önemi yok,neden diye sorma neye baksam seni görüyorum nasıl olsa...

Aşk bensem aşkım sensin şair bensem şiirim sensin deli bensem zincirim sensin eğer ben yaşıyorsam sebebi sensin AŞKIM SENİ SEVİYORUM

Hepsi Benim Eserim!
http://rockturk.eniyiforum.org

Nickler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» NickLer 3
» nickLer 4
» NickLer 5
» NickLer 6
» nickLer. x)))