RockTurk
Sadece 30 saniyeni harcayarak aramıza katılmak için 'Kaydol'a tıkla.

RT Yönetimi ~
RockTurk
Sadece 30 saniyeni harcayarak aramıza katılmak için 'Kaydol'a tıkla.

RT Yönetimi ~
RockTurk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RockTurk

Sadece Rock severlerin değil tüm Müzik severlerin buluşma noktası.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  Başvuru FormuBaşvuru Formu  

Özlem Tekin - Röportaj

2 posters
YazarMesaj
_freyja_
Süper Mod.
Süper Mod.
_freyja_

Kadın
Kişisel İleti : sonsz bir eLvda mLodisi qibiym
sessiz we qizémLi **
Ruh Hali : Özlem Tekin - Röportaj Huysuz10

Özlem Tekin - Röportaj Empty
MesajKonu: Özlem Tekin - Röportaj   Özlem Tekin - Röportaj EmptyC.tesi 06 Ara. 2008, 08:21

- Şebnem Ferah ile aynı projede bir araya gelir misiniz? Spice Girls bize örnek oldu…
İlk albümlerimizi yaptığımızda konserlerde arka arkaya çıktığımız olurdu. Bu kadar yıl sonra artık gereği yok bir araya gelmenin. Ticari ve duygusal anlamda da çok gerekli olduğunu sanmıyorum. Bu soru hep bana soruluyor. Neden Şebnem Ferah’a sorulmuyor?

- Geçtiğimiz günlerde Funda Arar, Şebnem Ferah ve sizin için “Onlar rock müzik yapmıyorlar” dedi. Funda Arar neden böyle sözler sarfetmiş olabilir? Zaten Türkiye’de rock bayrağını Funda Arar ve Kıraç taşıyor. O ne dediyse doğrudur. Yalnız yavaş rock yapsın, biryerine birşey olur kayıp düşer sonra.

- Evlilik ne zaman?
Başından beri evleneceğiz diye girdik işe ve tanıştığımız gün beraber yaşamaya başladık. Sadece vakitsizlikten evlenemiyoruz. Çok yakın bir zamanda evleneceğiz inşallah.

-Evde nasıl zaman geçiriyorsunuz? Cem Öcal: Dışarı fazla çıkmıyoruz, misafirde gelmiyor. Bağıra çağıra konuşup eğleniyoruz. Özlem Tekin çok komik ve eğlenceli bir insan. Ben de deliyim onun gibi. Uyurken bile hareket halinde. Eli kolu hiç durmuyor.

-Çocuk düşünüyor musun?
Her kadın çocuğu olsun ister. Benim hiç anaç bir halim olmadı. Belki de hayat tarzımdan. Aslında Cem çocukları çok seviyor ve istiyor da. Yaşım da genç değil artık neredeyse 40 oldum. Zannetmiyorum bir çocuğumuzun olacağını.
Cem Öcal: 5 çocuğumuz olsa 7 çocuk gibi gezeriz ve çok eğleniriz. Çocuğumuz olsa tabiat hayatını öğretiriz. Doğayı çok seviyoruz çünkü.

-Çok hareketli görünüyorsun, hiperaktif misin?
Evet böyle bir durumum var. Aslında 12 yaşına kadar çok içine kapanık ve uslu bir çocuktum. Araba kazası geçirdim, onunla alakalı olabilir. Sonra bir haller oldu bana.

-Badem grubuna Kalpsiz şarkısında eşlik ettin. Bu proje nasıl ortaya çıktı?
Badem’le tanışmıyorduk. Bana teklif geldiğinde vaktim olmadığı için sıcak bakmadım. Oyunculuk çok zamanımı alıyor. Ancak şarkıyı dinleyince çok beğendim. Klip de şarkı da çok güzel oldu. Bence klasikler arasına girecek bu şarkı.

-Tarzında değişiklikler olduğunu görüyoruz. Değişiklikleri seven biri misin?
Benden beklenmeyecek şeyler yapmaktan şurama geldi. Beklenmedik şeyler yapmak özellikle seçtiğim bir şey değil. Hayat tarzım bu benim. Kendi beklemediğim şeyleri yapmaktan hoşlanıyorum. Sürprizli yaşamak, başkasının yapmasını beklemeden yapmak hoşuma gidiyor. Ev değiştirmekten, albüm değiştirmeye kadar tüm değişiklikleri seviyorum. Durup dururken tiyatro yapmak hayatıma enerji kattı.

- Uzun süredir albüm yapmıyorsun? Müziği bırakmadın değil mi?
5. albümümü yapalı 3 yıl oldu. Heavy metal grubumla, Oğuz’la beraber çalışmıştık. Çok popüler olmayan, sert bir albümdü. Oyunculuğa ağırlık verdim sonra. Dizi, müzikal ve film projelerinde yer aldım. Tiyatro en zoru. Tüm bunlar vakit alan işler olduğ için müziğe ara vermiş gibi göründüm.

-Yeni albüm çalışmaların var mı?
Yaza doğru yeni bir albüm çıkaracağım. Oluşmaya başlamış bir şeyler var ama şarkıların son halleri oluşmadan bir şey demek zor. Ortak çalışmaya açık bir albüm olacak. Bir çok ünlü isim ve aranjör olacak bu albümde.
ALINTIDIR...
HayKoLkhaReKetEngeLLenemz
RockTurk takımından
RockTurk takımından
HayKoLkhaReKetEngeLLenemz

Erkek
Kişisel İleti :

Ruh Hali : Özlem Tekin - Röportaj Olgun10

Özlem Tekin - Röportaj Empty
MesajKonu: Geri: Özlem Tekin - Röportaj   Özlem Tekin - Röportaj EmptyPtsi 15 Haz. 2009, 09:44

+rep emeğine sağlık
http://rockturk.eniyiforum.org/

Özlem Tekin - Röportaj
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-