RockTurk
Sadece 30 saniyeni harcayarak aramıza katılmak için 'Kaydol'a tıkla.

RT Yönetimi ~
RockTurk
Sadece 30 saniyeni harcayarak aramıza katılmak için 'Kaydol'a tıkla.

RT Yönetimi ~
RockTurk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RockTurk

Sadece Rock severlerin değil tüm Müzik severlerin buluşma noktası.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  Başvuru FormuBaşvuru Formu  

Vanessa Anne Hudgens

Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
HayKoLkhaReKetEngeLLenemz
RockTurk takımından
RockTurk takımından

Erkek
Kişisel İleti :

Ruh Hali : Vanessa Anne Hudgens Olgun10

Vanessa Anne Hudgens Empty
MesajKonu: Vanessa Anne Hudgens   Vanessa Anne Hudgens EmptyC.tesi 09 Ocak 2010, 11:55

Vanessa Hudgens

(d. 14 Aralık 1988, Salinas, Kaliforniya), ABD'li aktris ve şarkıcı. Annesi Gina
babası Gregory, kardeşi Stella Hudgens'tir.Ve High School Musical 1 çıktığından bu yana Zac Efron'la birliktedir

Kariyeri

Vanessa Hudgens, sekiz yaşından itibaren Carousel, The Wizard of Oz, The
King and I, The Music Man ve Cinderella gibi müzikallerde rol almaya başladı.

2003 senesinde vizyona giren Thirteen adlı filmle de ilk sinema deneyimini
yaşayan Hudgens, ertesi sene ise Thunderbirds adlı filmde de yer aldı.

İlk filmler sonrası birçok dizide sözü olmadan rol alan ve özellikle genç
izleyicilerin hayranlığını kazanan Vanessa Hudgens, asıl başarısını 2006 yılında
vizyona giren Disney filmi High School Musical 'de rol alarak elde etti.

Film sonrasında Hollywood Records'tan albüm teklifi alan ve senenin sonuna
doğru V adlı ilk stüdyo albümünü Arnthor, Matthew Gerrard, Leah Haywood,
Daniel James, Antonina Armato ve Tim James'ten oluşan bir prodüksiyon ekibiyle yayınlayan Hudgens, albüm içerisinde R&B, pop ve dans müziğinden
örnekler bulundurdu. Albümüyle Billboard 200 listelerinde 24 numaraya
yerleşmeyi başaran sanatçı, albümden çıkardığı ilk single "Come Back to Me" ile
de Billboard Hot 100 listelerinde 55 numara oldu.

2007 senesinde High School Musical 2'da da rol alan Vanessa Hudgens, 1
Temmuz 2008 tarihinde Identified adlı ikinci stüdyo albümünü Dr. Luke, Antonina Armato, Tim James, J. R. Rotem, Johnny Vieira ve Christopher
Rojas'tan oluşan prodüksiyon ekibiyle piyasaya sürdü. Albümün tarzında ilk
albümünde yakaladığı tarzını devam ettiren Hudgens, albümüyle Billboard 200
listelerinde 23 numaraya yerleşti. Albümden çıkardığı ilk single "Sneakernight"
ile de Billboard Hot 100 listelerinde 88 numara olan genç müzisyen, 14 Kasım
2008 tarihinde Türkiye'de vizyona giren High School Musical 3 ile yeniden beyaz perdeye yansıdı.

Filmografi

2004 Thunderbirds Tintin Bilim kurgu-macera filmi
2005 Quintuplets Carmen "Coconut Kapow" bölümü.
2006 The Suite Life of Zack & Cody Corrie Disney Channel yapımı.
High School Musical Gabriella Montez Disney Channel yapımı.
2007 High School Musical 2 Gabriella Montez Disney Channel yapımı.
2008 High School Musical 3 Gabriella Montez Walt Disney yapımı.
2009 Bandslam Sam Bitti.
2010 Beastly Linda Taylor Çekim aşamasında.

http://rockturk.eniyiforum.org/
RockTurk takımından
RockTurk takımından

Erkek
Kişisel İleti :

MesajKonu: Geri: Vanessa Anne Hudgens   Vanessa Anne Hudgens EmptyC.tesi 09 Ocak 2010, 11:55

Vanessa Anne Hudgens I340123_999
RockTurk takımından
RockTurk takımından

Erkek
Kişisel İleti :

MesajKonu: Geri: Vanessa Anne Hudgens   Vanessa Anne Hudgens EmptyC.tesi 09 Ocak 2010, 11:56

Vanessa Anne Hudgens I340089_000000000000000000s-2-+Vanessa Anne Hudgens I340098_000000000000000000s
RockTurk takımından
RockTurk takımından

Erkek
Kişisel İleti :

MesajKonu: Geri: Vanessa Anne Hudgens   Vanessa Anne Hudgens EmptyC.tesi 09 Ocak 2010, 11:56

Vanessa Anne Hudgens I340084_000000000000000000s-10-+Vanessa Anne Hudgens I340085_000000000000000000s-11-+Vanessa Anne Hudgens I340086_000000000000000000s-12-+Vanessa Anne Hudgens I340088_000000000000000000s-14-+Vanessa Anne Hudgens I340090_000000000000000000s-2-
RockTurk takımından
RockTurk takımından

Erkek
Kişisel İleti :

MesajKonu: Geri: Vanessa Anne Hudgens   Vanessa Anne Hudgens EmptyC.tesi 09 Ocak 2010, 11:58

Vanessa Anne Hudgens I333828_sheisangel-14-+Vanessa Anne Hudgens I333829_sheisangel-2-+Vanessa Anne Hudgens I333830_sheisangel-3-+Vanessa Anne Hudgens I333832_sheisangel-5-+Vanessa Anne Hudgens I333833_sheisangel-6-+Vanessa Anne Hudgens I333835_sheisangel-8-
RockTurk takımından
RockTurk takımından

Erkek
Kişisel İleti :

MesajKonu: Geri: Vanessa Anne Hudgens   Vanessa Anne Hudgens EmptyC.tesi 09 Ocak 2010, 11:59

Vanessa Anne Hudgens E0z6c
Vanessa Anne Hudgens Eq57cp
Vanessa Anne Hudgens 2lbcnxy
Vanessa Anne Hudgens 4ibg4x
Vanessa Anne Hudgens 29p3nkg
Vanessa Anne Hudgens 2427ds8
RockTurk takımından
RockTurk takımından

Erkek
Kişisel İleti :

MesajKonu: Geri: Vanessa Anne Hudgens   Vanessa Anne Hudgens EmptyC.tesi 16 Ocak 2010, 09:28

Vanessa Anne Hudgens 9-2+Vanessa Anne Hudgens 8-4+Vanessa Anne Hudgens 7-5+Vanessa Anne Hudgens 6-6
Vanessa Anne Hudgens 5-6+Vanessa Anne Hudgens 4-9+Vanessa Anne Hudgens 3-9+Vanessa Anne Hudgens 2-15
RockTurk takımından
RockTurk takımından

Erkek
Kişisel İleti :

MesajKonu: Geri: Vanessa Anne Hudgens   Vanessa Anne Hudgens EmptyC.tesi 16 Ocak 2010, 09:30

Vanessa Anne Hudgens 2hyuzkp+Vanessa Anne Hudgens 2a5mywi

Vanessa Anne Hudgens R9rktg+Vanessa Anne Hudgens Ht77nd
RockTurk takımından
RockTurk takımından

Erkek
Kişisel İleti :

MesajKonu: Geri: Vanessa Anne Hudgens   Vanessa Anne Hudgens EmptyC.tesi 16 Ocak 2010, 09:41

Vanessa kalbini izliyor...

Vanessa Hudgens(Gabriella) neden kendiniz olmaktan asla vazgeçmemeniz gerektiğini anlatıyor

soru:bize high school musical 2 deki karakterinden biraz bahsedermisin?gabriella seni temsil ediyor mu?
cevap:bu filmde karakterim iyice kendini buldu sanırım.birincisinde çok ürkek ve utangaçtı.iyi bir kitapla kıvrılıp uyumayı tercih ediyordu.east high'a geldiğinde burnunu kitabından kaldırıp dünyayı görmeye başladı...ve bu oldukça hoşuna gitti.harika insanlarla tanışyı,karaoke yaptı ve bunla benzer başka çılgınca şeyler...şu anda da troy'la aralarında filizlenen bir romantizm var.bu sefer bir rakibi var;çünkü biri aralarına girip troy'u elde etmek istiyor.ama o, acılı olsa da kendi verdiği kararlara sadık kalıyor

s:karakterinin en sevdiğin özelliği ne?
c:bu sefer karakterimi daha çok seviyorum çünkü artık güçlü bir genç bayana dönüştü.zor durumlarla baş edebiliyor,ve sanırım bu çocukların kendilerinden bir şeyler bulabilcekleri bir şey.yani mesela,hoşlandığınız çocuğun başkası tarafından uzaklaştırılması,gereğinden fazla olay çıkaran kızlar.bunlar herkesin başına gelebilir.gabriella hepsiyle en doğru şekilde baş ediyor,kötü niyetle değil.sadece herşeyin en iyisini yapmak istiyor.

s:sence neden dünyadaki bütün izleyiciler kendilerini gabriella'ya yakın hissediyor?
c:benim karakterim her zaman hollywood'da görebileceğiniz bir tip değil.o hep muhteşem görünmeyi önemseyen,herkesin onu sevmesini isteyen kızlardan değil.sadece çıkıyor ve yapmayı sevdiği şeyleri yaparken eğleniyor,bu ister sevdiği bir kitabı okumak olsun,ister şarkı söylemek ya da arkadaşlarıyla takılmak.baştan aşağı göz kamaştırıcı olmak umrunda değil.kendisi olmayı seviyor,ve sanırım bu durumla kendini özdeşleştirebilecek bir sürü kız var

s:high school musical 2'de harika şarkı gotta go my own way'i söylüyorsun...
c:bence o gabriella'ya çok uygun bir şarkı.gotto go my own way tam olarak onu anlatıyor.o şarkı sırasında kendini buluyor.kendini ve bireyselliğini keşfediyor.hem onun için,hem de tüm kızlar için oldukça güçlü bir şarkı bence.

s:sence gabriella aklıyla mı kalbiyle mi düşünen bir tip?
c:kalbiyle.umarım herkes filmin sonunda kalbinizden geçeni yapmanın önemini ağlar,aklınızla düşündüklerinizi değil,ya da iyi olacağını sandıklarınızı.filmde kalbiyle hareket eden bazı insanlar,bir de aklıyla hareket eden insanlar görüyorsunuz.bence önemli olan gerçekten istediğiniz şeyin peşinden gitmek,sizin için önemli oılan şeyi bırakmamak,görüntüye önem vermemek,başkalarının görmek istediği gibi olmamak.

s:film için yeni beceriler edinmen gerekti mi?
c:ben yüzmeyi 14 yaşında öğrendim.yani 4 sene önce,fazla olmadı.o yüzden pek iyi değildim.sörf yapmıştım,sanırım bu işime yaradı.filmde ashley'yi kurtarmam gerekiyordu.neyse ki hiç ağır değil!

s:peki ya fiskiyeler altında ıslandığın sahne?
c: o kadar eğlenceliydi ki!finali,filmin son sahnesini gece yarısı çektik ve hava buz gibiydi.herkes kalın kışlık ceketlere sarınmıştı.
RockTurk takımından
RockTurk takımından

Erkek
Kişisel İleti :

MesajKonu: Geri: Vanessa Anne Hudgens   Vanessa Anne Hudgens EmptyC.tesi 16 Ocak 2010, 09:45

Vanessa , Zac Bravo Röportajı
Bravo: Sadece bize söyleyin!Yine soruyorum,siz birliktesiniz bu doğru mu?

Vanessa:Ehm,evet!

Bravo:Bazı söylentiler çıktı,Zac’ın Hairspray’in oyuncularından Nikki Blonksy'a aşık oldu gibi?

Zac:Bu inanılmaz bir şey,buna benzer dedikodular çok hızla yayıldı,Nikki ve ben “Hairspray” setinde çok iyi vakit geçirdik,çok hoş biri ama o da açıkladı,o benim sevgilim değil!

Bravo:İlk aşık olduğunuz kişi kimdi?

Zac:Galiba..Emin değilim ama ilk kız arkadaşım ilk okuldayken olmuştu sanırım..Gerçekten tatlı bir kızdı..Sanırım ben daha çok küçükken kızlarla ilişki kurmaya başalmışım(Gülerler)

Vanessa:Benim de aynı zamanlarda erkek arkadaşlarım oldu..Nedenini bilmiyorum?Ama erkeklerle flört etmek eğlenceliydi!

Bravo:Zac,Vanessanın en çok sevdiğin özelliği nedir?

Zac: O inanılmaz biri,onunlayken gülebiliyorum,ve hep eğlendiğim şeylerden konuşabiliyorum! O sadece hoş bir kız değil,ama ayrıca çok seksi ve imrenilebilecek kız!

Bravo:İkiniz arasında ilk bağlanma ne zaman başladı?

Vanessa:Biz ilk HSM 1 de karşılaştık ve ilk o zaman birbirimizi tanıdık.Yönetmen bizi bir araya getirdi ve ilk düet olan şarkıyı söyletti,çünkü bizim aramızda iyi bir kimya olduğunu düşünmüş!Ve ben onu sadece o zaman anlayabildim!Zac ile film çekmek çok büyük bir şey!Biz birbirimiz o zaman anlamaya başladık!

Zac:Vanessa ilk andan itibaren gözlerimi yakaladı!O diğer tüm kızlardan daha çok parlar,o büyük bir karaktere sahip!

Bravo:İkinizde de aynı yüzükler var,bu bir kaza değil.Doğru mu?

Zac: Dürüst olmak gerek:Biz bir sözlenmedik!

Vanessa: Onlar dostluk yüzüklerimiz.

Zac:Evlenmek için daha çok genciz.İleride ne olacağını bilemeyiz biz şimdi sadece aşığız.

Bravo:Vanessa,Zac’ı bayan hayranlarından hiç kıskanmıyor musun?

Vanessa:Hayır,ben mutluyum o çok popüler biri,bunu hak ediyor.Kızları anlayabiliyorum onu dışarıda gördüklerinde gözlerini onun olduğu yöne çeviriyorlar..Bende,onların yerinde olsam onu görür görmez çığlık atmaya başlardım!(Gülerler)

Bravo:Vanessa,Zac’ın Rolling-Stone dergisindeki kapak remi hakkında ne düşünüyorsun?

Vanessa:Ben Zac’ın o resimde çok sıcak göründüğünü düşünüyorum!Ve böyle düşünen tek kız ben değilim!

Zac:Benimle bu kapak resminin hikayesini nasıl planladıklarına inanamazsınız!Genellikle top starlar öyle bir kapağa sahip olurlar!

Vanessa:Zac sen bir top starsın bunu başardın!(Gülerler)

Bravo:Hsm 2 Almanya da disney chanelde yayınlanacak,film mutlu sonla bitiyor mu?

Zac:Troy akıllı biri,Sevgilisinin onun için neden bahsettiğini bilir!(Zac Vanessaya bakar ve göz kırpar)

Vanessa: (O da Zac’a göz kırpar)Öyle olmasını umut ediyorum!
RockTurk takımından
RockTurk takımından

Erkek
Kişisel İleti :

MesajKonu: Geri: Vanessa Anne Hudgens   Vanessa Anne Hudgens EmptyC.tesi 16 Ocak 2010, 09:47

*Van,müthiş derecede karışık kökenlere sahip... "Genel olarak, yarı Filiphinli, yarı Kafkasyalı sayılırım. Ama daha derinlerde, İspanyol, Kızılderili, Çinli ve İrlandalı özelliklerini de taşıyorum!"
*"Kardeşim Stella ile aynı model ajansına kayıtlıydık." diye anlatıyor v." Tüm rolleri o kapıyordu, bense" Peki ya ben?" diye hayıflanıp duruyordum.
*Ness sarı saçlı ve mavi gözlü olmamaktan çok memnun. " Diğerlerine benzemediğim için, dikkat çekip öne çıkabileceğimi fark ettim." diye açıklıyor durumu. " Ne istiyorsam onu yapabilirim."
*Eğlenmeyi çok seven Van,fırsat buldukça soluğu dev eğlence parklarında alıyor!
*Ashley ve Miley, Nessa'nın gerçek hayattaki en yakın arkadaşları. Hatta Ashley geçenlerde Nessa'nın oturduğu sokağa taşınmış!
*Güzel yıldız oyunculuk kariyerine ilk adımını sekiz yaşındayken atmış. Aslında bir arkadaşının katılacağı elemelere, o gidemediği için Vanessa gitmiş ve rolü kapmış!
RockTurk takımından
RockTurk takımından

Erkek
Kişisel İleti :

MesajKonu: Geri: Vanessa Anne Hudgens   Vanessa Anne Hudgens EmptyC.tesi 16 Ocak 2010, 09:47

American Idol:Vanessa bir dönem America’nın en ünlü pop star yarışması American İdol’a katılmayı düşünmüş.
Baby Come Back:İlk Single’ı ‘Come Back to Me’ Player’ın ‘Baby Come Back’ adlı hitinden melodiler taşıyor.
Çita:Vanessa’nın çitalara özel bir ilgisi var. İlk Single’ı ‘Come Back to Me’nin televizyon prömiyerinin Cheetah Girls 2’nin ardından gelmeside ilginç bir tesadüf.
Dior:İlk kazandığı parayla yaptığı en tatlı savurganlığın çok severek aldığı Christian Dior cüzdan olduğunu söylüyor Nessa
Evita:Vanessa The Kİng and I, Cindirella gibi önemli klasiklerin yanında Evita Müzikalinde de rol aldı.
Fen:Uzun süre evde eğitim görmüş olsa da okula gittiği dönemde en çok fen derslerinden hoşlandığını söylüyor
Gabriella:Vanessa’yı üne kavuşturan High School Musical filiminde canlandırdığı Gabriella Montez karakterini kendine oranla fazla çekingen ve hatta biraz inek bulan Vanessa onun oğlanlara bakışının kendisiyle benzeştiğini düşünüyor
High School Musical:20 Ocak 2006’da Disney Channel’da gösterime giren televizyon müzikali Vanessa’nın yıldızlaştığı proje oldu.
Islık:Şarkı söylemek, piyano çalmak, dans etmek onun için hiç problem değil. Fakat ıslık çalmayı beceremiyor:
Justin Timberlake:Çocukken sırılsıklam aşık olduğunu söylediği Orlando Bloom’un yerini şimdi Justin almış. Vanessa ona karşı müziğinden de öte bir hayranlık duyduğunu itiraf ediyor.
Korku Filmleri:Tiz Bir Çığlıktan iyi ses açan ne olabilir?Vanessa çığlık çığlığa izlese de korku filmlerinden vazgeçemiyor.Favorilerinden biride tüyler ürpertici Grudge 2.
Let’s Dance:Seslendirdiği şarkılar arasında dans etmeyi en çok sevdiği şarkı Let’s Dance
Moulin Rouge:En sevdiği filmlerin başında son dönemin en başarılı müzikali Moulin Rouge geliyor.
Nessy Poo:Ona yakınları şimdiye kadar Van, Nessa, Ness gibi birçok kısaltmayla hitap etmiş ama aralarında en çok komiğine giden Nessy Poo olmuş.
Onüç:High School Musical’dan önce başarılı bir gençlik dramı olan Onüç(Thirteen)’deki Noel rolüyle yapımcıların dikkatini çekmişti.
Porsche Carrera Gt:Vanessa’nın hayalindeki araba kıpkırmızı bir Porsche Carrera Gt
Rock:Albümünde pop ve R&B sularında dalgalanmasına rağmen en sevdiği müzik türünün hiç tereddütsüz rock olduğunu söylüyor
Stella:Hayatındaki en önemli insanlardan biri 11 yaşındaki kız kardeşi Stella Hudgens Vanessa kardeşinin bir araba kazası sonucu hayatını kaybetme tehlikesiyle yüz yüze kaldığı günden beri onu hiç yanından ayırmak istemiyor.
Teen Choice Awards: Teen Choice Awards töreninde High School Musical’daki rol arkadaşı Zac Efron ile EN İYİ ÇİFT ödülünü aldılar.
Üç:Vanessa’nın hayatında üç sayısının önemli bir yeri var.Üç tane balığı, kulağında üç deliği, odasında üç gardırobu var.
V:İlk albümü “V” adını taşıyor. Kendi baş harfini temsil etmesinin yanında, bir çok müzik türüyle bütünleşen şarkılarıyla bir “varyasyon” albümü olmasının da simgesi olduğunu söylüyor
Yükseklik Korkusu: Yüksekten delice korkmasına rağmen bir gün yamaç paraşütü yapabilmeyi hayal ediyor
Zac Efron High School Musical’da baş rolü paylaştığı Zac Efron ile aşk yaşadıkları dedikodusu kulaktan kulağa yayılsada Vanessa sadece arkadaş olduklarında ısrar ediyor yinede Zac’i çok çekici bulduğunu itiraf etmekten çekinmiyor
RockTurk takımından
RockTurk takımından

Erkek
Kişisel İleti :

MesajKonu: Geri: Vanessa Anne Hudgens   Vanessa Anne Hudgens EmptyC.tesi 16 Ocak 2010, 09:48

Tam Adı-->Vanessa Anne Hudgens
Dogum Tarihi-->14 Aralık
Dogum Yeri-->ABD,California
Anne Adı-->Gina
Baba Adı-->Greg
Kızkardesinin Adı-->Stella
RockTurk takımından
RockTurk takımından

Erkek
Kişisel İleti :

MesajKonu: Geri: Vanessa Anne Hudgens   Vanessa Anne Hudgens EmptyC.tesi 16 Ocak 2010, 09:49

Vanessa'nın Kariyeri Nasıl Basladı?

---> Vanessa’nın kariyeri bir reklam filmiyle başladı. Aslında arkadaşının olan bir rol, o gidemediği için Vanessa'ya soruldu. Bu şekilde kariyerindeki ilk basamakları tırmandı. Daha sonra tiyatroyla devam etti. Evita, Carousel, The Wizard of Oz, The King & I, The Music Man, Cinderella, and Damn Yankees oynadıklarından birkaçı. Sinema filmlerine ise TrunderBirds ve ThirTeen ile başladı. TV dizileri ise "Quintuplets", "Brothers Garcia" gibileri. Ayrıca Disney Channel’da hala devam eden The Suit Life Of Zack And Cody adlı dizide de bazı bölümlerde konuk oyuncu olarak yer alıyor.
RockTurk takımından
RockTurk takımından

Erkek
Kişisel İleti :

MesajKonu: Geri: Vanessa Anne Hudgens   Vanessa Anne Hudgens EmptyC.tesi 16 Ocak 2010, 09:49

--->Shadow adlı bir köpeği, bir tavşanı, üç kaplumbağası var!
---> Islık çalamıyor ve asla havuç yemiyor..!
---> Evinin olduğu sokakta düzenli olarak koşuyor, spor salonuna gidiyor.
---> Matt Damon’dan imzasını istemiş ve almış
---> Onun için dünyanın en güzel şeyi, Çikolata
---> Arkadaşlarıyla komik kıyafetler giyip onlarla fotoğraf çektirmeye bayılıyor !
---> Telefonuna bakmadan ve yemek yemeden güne başlamıyor.
RockTurk takımından
RockTurk takımından

Erkek
Kişisel İleti :

MesajKonu: Geri: Vanessa Anne Hudgens   Vanessa Anne Hudgens EmptyC.tesi 16 Ocak 2010, 09:50

OYNADIĞI REKLAM FİLMLERİ...

- 2005 Old Navy TV Commercial

- 2007 Neutrogena TV Commercial & Print Ads

- 2007 Red by Marc Ecko TV Commercial & Print Ads
RockTurk takımından
RockTurk takımından

Erkek
Kişisel İleti :

MesajKonu: Geri: Vanessa Anne Hudgens   Vanessa Anne Hudgens EmptyC.tesi 16 Ocak 2010, 09:50

"İDENTİFİED" ALBÜMÜNDEKİ TÜM ŞARKILAR

- Last Night
- İdentified
- First bad habit
- Hook it up
- Dont ask why
- Sneakernight
- Arnazed
- Dont leave
- Paper cut
- Party on the moon
- Did it ever cross your mind
- Gone with the wind
RockTurk takımından
RockTurk takımından

Erkek
Kişisel İleti :

MesajKonu: Geri: Vanessa Anne Hudgens   Vanessa Anne Hudgens EmptyC.tesi 16 Ocak 2010, 09:51

ALDIĞI ODULLER...

2006 Teen Choice Award Choice Chemistry -

Television with Zac Efron for High School Musical

2007 Teen Choice Award Choice Breakout Artist

Female for debut album V

2006 IMAGEN Award Best Actress

Television for High School Musical

2006 Teen Choice Award Choice Breakout Star

Television for High School Musical

2007 Young Artist Award

Best Performance in a TV Movie, Miniseries or Special
RockTurk takımından
RockTurk takımından

Erkek
Kişisel İleti :

MesajKonu: Geri: Vanessa Anne Hudgens   Vanessa Anne Hudgens EmptyC.tesi 16 Ocak 2010, 09:51

Vanessa'nın Seventeen Röpörtajı
Vanessa, ağırbaşlı, siyah elbisesiyle, basında
çıkan bu korkunç olay sonrasında ilk defa Seventeen'e verdiği
röportajında içini döktü. Hayatını değiştiren o anı ve şimdi nasıl
başının dik olduğunu anlattı.

17: Skandalla ilgili ne düşünüyorsun?
Vanessa
Hudgens: Artık çok daha iyiyim. Ama açıkçası bu konuyla ilgili
konuşmaktan hoşlanmıyorum. Bu, o zaman özel kalması gereken bir durumdu
ve artık öyle değil. Bu olayı hala elimden geldiğince özel tutmaya
çalışıyorum. Çok sarsıcı bir durumdu ve çok üzgünüm. Umarım hayranlarım
benim hatamdan ders çıkarabilirler ve akıllıca kararlar verirler. Ama
ailem, arkadaşlarım, hayranlarım ve beni seven insanlar olmasaydı
atlatamayabilirdim.

17: Fotoğrafların sızdığını sana kim söyledi?
VH:
Menajerimden öğrendim. Benimle ilgili bir haberin basında patlama
yaratacağını öğrendik ve ilk tepkim şu oldu; "Ne?!?". Birkaç gün sonra
Avustralya'da tatildeyken o fotoğraf ortaya çıktı. Tanrıya şükür evde
değildim. Evde olsaydım çok kötü olurdu. Los Angeles'dan olabildiğince
uzak durmam gerekiyordu. Ama eve döndüğümde ortalık çıldırmış gibiydi.

ALINTIDIR
RockTurk takımından
RockTurk takımından

Erkek
Kişisel İleti :

Vanessa Hudgens Spor Ayakkabı Reklamında
Güzelliğiyle kısa sürede çok büyük bir hayran kitlesine sahip olan genç şarkıcı Vanessa Hudgens en son Marc Ecko spor giyim firmasının reklamlarında oynadı.

Şu ana dek sayılamayacak kadar çok dizide konuk oyunculuk yapan 1988 doğumlu Vanessa Hudgens; 2006da Hollywood Recordsdan ilk albümü V yi çıkarmış ve albüm 500,000den fazla satmıştı.
RockTurk takımından
RockTurk takımından

Erkek
Kişisel İleti :

MesajKonu: Geri: Vanessa Anne Hudgens   Vanessa Anne Hudgens EmptyC.tesi 16 Ocak 2010, 09:52

Vanessa'nın bir türlü söyleyemediği ''Abuquerque''
Nessa şöyle anlatıyor:
İlk filmin çekimlerindeydik. Troy'u okulda ilk kez gördüğüm sahneyi çekiyorduk ve benim ''Annemin şirketi onu buraya Albuquerque'ya attı'' demem gerekiyordu.Ama nedense o cümleyi bir türlü söyleyemiyordum.Her deneyişimde öyle dilimdolaşıyorsu ki....Halim gerçekten çok komikti.Sonradan filmi izlediğimde neden o kadar zorladığımı bir türlü anlayamadım.
RockTurk takımından
RockTurk takımından

Erkek
Kişisel İleti :

MesajKonu: Geri: Vanessa Anne Hudgens   Vanessa Anne Hudgens EmptyC.tesi 16 Ocak 2010, 09:52

Dünyanın makyajsız en güzel kadını!
Bu haftaki sayısı yarın yayımlanacak dergiye kapak olan 29 yaşındaki güzel oyuncu, dergiye verdiği röportajda, "en son ne zaman manikür ya da yüz bakımı yaptırdığını hatırlamadığını" söyledi.

Oscar ödüllü Goldie Hawn`ın kızı olan Hudson, güzelliği için çok para harcamadığını belirtti.

Bu listede, bekar anne Hudson`un yanı sıra yer alan isimler arasında, gençlerin gözdesi Miley Cyrus ve "High School Musical" filminin yıldızı Vanessa Hudgens bulunuyor.

Sıralama yapılmayan listede yeni anneler Isla Fisher, Selma Hayek, Jennifer Lopez ve Halle Barry 12. kez yer aldı. Anne adayları arasında da Angelina Jolie 6. ve Nicole Kidman 9. kez listeye girdi. Jolie`nin hayat arkadaşı Brad Pitt de George Clooney ile listeye girmeyi 8. kez başardı.

Müzik dünyasından Carrie Underwood, Mary J. Blige, Norah Jones ve Josh Groban, televizyon dünyasından da Tina Fey, Vanessa Williams, Mariska Hargitay ve Marcia Cross"en güzel 100 insan" arasında yerlerini aldı.
RockTurk takımından
RockTurk takımından

Erkek
Kişisel İleti :

MesajKonu: Geri: Vanessa Anne Hudgens   Vanessa Anne Hudgens EmptyC.tesi 16 Ocak 2010, 09:54

Vanessa'nın oLmassa oLmazıSmile
Vanessa Hudgens'in en büyük tutkusunun ne olduğunu biliyor muydun?Hemen söyleyelim ; makyaj yapmak! Makyaja olan ilgisi daha 8 yaşındayken başlayan Ness bezen bu işi öyle abartıyormuş ki,evden çıkmak için hazırlanması iki saati buluyormuş.
RockTurk takımından
RockTurk takımından

Erkek
Kişisel İleti :

MesajKonu: Geri: Vanessa Anne Hudgens   Vanessa Anne Hudgens EmptyC.tesi 16 Ocak 2010, 09:54

Vanessa'ya Mesaj Yasağı
Vanessaya annesinden mesaj yasağı gelmiş çünkü en yakın arkadaşları olan ashley ve miley cyrus ile o kadar çok mesajlaşıyormuşki annesi böyle bir çareye başvurmak zorunda kalmış..
RockTurk takımından
RockTurk takımından

Erkek
Kişisel İleti :

MesajKonu: Geri: Vanessa Anne Hudgens   Vanessa Anne Hudgens EmptyC.tesi 16 Ocak 2010, 09:55

Röportaj 3

"High School Musical"da oynamadan önce "American Idol" yarışmasına katıldığınız doğru mu?
- Şarkı söylemeyi sevdiğim için "American Idol"a katılmak çok heyecan verici olabilirdi. Kendimi gösterebileceğim tek yerin bu yarışma olduğunu düşünmüştüm. Fakat 15 yaşındaydım, yarışmaya katılmak içinse en az 16 olmak gerekiyordu. Bir yılım kaldığını düşünürken, 16’ma geldiğimde önüme "High School Musical" çıktı. Böylece "American Idol"ı atlamış oldum.
"High School Musical"a nasıl dahil oldunuz?

- Seçmeler vardı, ama ben gitmek istemedim. Beni seçeceklerini düşünmemiştim. Fakat annem çok iyi şeyler hissettiğini ve gitmem gerektiğini söyledi. Gittim, metni okudum, şarkıyı söyledim. Şanslıydım, işi kaptım...

Yani bu proje hayatını değiştirdi...
Evet, bana muhteşem fırsatlar sundu. Ondan önce iş bulmak için çabalayan bir aktristtim. Şimdi çok daha şanslıyım. Bir filmim, albüm yapma şansım ve dünyayı dolaşma fırsatım var.

Hollywood’un çılgınlığı nereden geliyor?
- Herkesin birbirini yediği bir dünya. Kimsenin mahremiyeti yok. İnsanlar Hollywood’a sırılsıklam aşık ve bitkin oluyorlar. Bence bu birçok ünlünün başına geliyor ve kafalarını karıştırıyor.

Genç yaşta büyük bir şöhreti taşıyabilmek zor değil mi?
Hayır. Çünkü bazı insanlar dikkat çekmeyi severler, fakat ben tam tersiyim. İnsanların sürekli bana bakmasını sevmiyorum.

İki filmi kıyaslaman gerekse...
- Sanırım ilk film biraz daha farklı benim için, çünkü her şey orada başladı. Bu büyülü bir deneyimdi. İkinci filmi de çok sevdim, çünkü artık hepimiz çok yakındık.

n Hep aynı rolü oynamaktan korkuyor musun?
- Hayır, böyle bir endişe taşımıyorum. Farklı şeyler yapmayı severim. Belki de bir sonraki işim çok farklı olur.

İlk filmde Gabrielle ve Troy öpüşmemişti. Peki ya bu filmde?
- İkinci filmde var; çocuklar birbirlerine aşık oldular.

Vanessa Anne Hudgens
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Vanessa Hudgens