RockTurk
Sadece 30 saniyeni harcayarak aramıza katılmak için 'Kaydol'a tıkla.

RT Yönetimi ~
RockTurk
Sadece 30 saniyeni harcayarak aramıza katılmak için 'Kaydol'a tıkla.

RT Yönetimi ~
RockTurk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RockTurk

Sadece Rock severlerin değil tüm Müzik severlerin buluşma noktası.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  Başvuru FormuBaşvuru Formu  

Kocaman Nick Arşivi

Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
HayKoLkhaReKetEngeLLenemz
RockTurk takımından
RockTurk takımından

Erkek
Kişisel İleti :

Ruh Hali : Kocaman Nick Arşivi - Sayfa 2 Olgun10

Kocaman Nick Arşivi - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Kocaman Nick Arşivi   Kocaman Nick Arşivi - Sayfa 2 EmptyPerş. 12 Kas. 2009, 09:32

geri gelen bu küçük kız büyümüş meğer..
sürekli arkaya bakarken önündeki yolu hiç görememiş..
geri dönen kız eski küçük,masum,herkese inanan,güvenen kız diilmiş meer..
artık kimin ne olduğunu ii öğrenmiş .

ben mi?pragmatist bir
manifestonun edimsel
imgelenmelerine öykünen
,yaptırımları karakterize edenkuramların tümünü
gerçekleyebilme yetisine haiz biröngörümsel önerme
varyantı olarak kabul edilse de,
içsel çatışıklıkları
pasivize etmenin bilişsel
algılanması
söz konusu olduğunda
pitoresk bir tümevarım sağlayabilecek bir betimlemeyi,
en marjinal kulvarlarda,ayrımlayabilen ve determinist bir tarzda angaje edebilen biriyim..
felsefeye baYılırım

Loves the funeral of hearts
(a$k kaLpLerin cenaze törenidir)
And an ode for cruelty
(ve zuLum için bir qazeL)
And a plea for mercy
(ve merhamet için bir yakarı$)

Yardım etmek mi istiorsun?
O zaman dinle...
Yaşama sevinci getir bana.
Çokca olsun...
Çabuk tükenmeyenlerinden,
İhtiyacım var bu ara..

Biz senle iki ayrı olduk..
Ben seni susacak kadar,
Ben sana susayacak kadar,
Ben seni beni susduracak kadar,
Sevdim..*

Tanrı'nın UsLu Kızı .
http://rockturk.eniyiforum.org/
RockTurk takımından
RockTurk takımından

Erkek
Kişisel İleti :

MesajKonu: Geri: Kocaman Nick Arşivi   Kocaman Nick Arşivi - Sayfa 2 EmptyPerş. 12 Kas. 2009, 09:32

Yαr senden αчrılαlı,
Kαç gün sαчdım kim bilecek?

Kimler duчαcαk ferчαdımı,
Kαç gece ömrümden gidecek?

Yαr deli чüreğin чorgundα,
Bir benim αşkım genç kαlαcαk.

Kim seni kaldırıp uчkundα,
Yαr diye koчnunα kim sαrαcαk?

Ağlαmα, αğlαmα
İçinde kαlsın.

Aчrılık insαnlαr için,
ve sen de insαnsın. .

Korkмαsαм seni sevмekten. .

Düşünмeseм sonunu senle ölseм. .

Her αnındα чαnındα olαbilseм. .

Bir αnını bile kaçırмαsαм. .

Her bir şüphe чαkıyor αldαnırsαм чα biterse. !

Yαlαnsα bütün sözlerin. .

Ah bir inαnsαм güvenseм sαnα. .

Son bulsα kötü düşleriм. !

Mυτlυ кαl dεмεчεсεgίм нαчαт ѕεиίи.

İlgίlεимίчοгυм. .

Dεdίgίм gίвί,, şίмdi ѕεиίи αdιиιи üzεгίиί ςίzίчοгυм. .

Ѕöчlεчεсεкlεгίм вίттί. .

Мαѕαlιм ίѕε нίς вαşlαмαмιşтι zαтεи. !

Şίмdί göгεвίlίчοгυм.
RockTurk takımından
RockTurk takımından

Erkek
Kişisel İleti :

MesajKonu: Geri: Kocaman Nick Arşivi   Kocaman Nick Arşivi - Sayfa 2 EmptyPerş. 12 Kas. 2009, 09:31

SEN MEKTEPLİ KIZ SIN BEN SOKAKLARDAA SERSERİİ SENİN DEFTERE YAZDIĞIN İSİMM BENİM KOLUMDA FAÇA İZİ

warsın yokluğun zehir gibi yaşansın, düşte git yüreğimden sessizce, içimdeki cocuk öksüz kalsın, yorgunum gitmelerin tümüne.. hadi GiT

ESRAR TOHUMU TOPRAĞA KARIŞTIĞINDAA GÖZYAŞLARIN HASRETİMLE BULUŞTUĞUNDAA BU CİGARADAN HER DUMAN ALIŞIMDA HİÇ AKLIMDAN CIKMIOSUNN BE GÜZELİMM!

Dağlarda namımız,şehirde fiyakamız,her güzelde numaramız,ESENTEPEDE
adımız,her dostumuzda bir mesajımız saklıdır

GECENİN YARGICIDIR DOSTLARIN KRALIDIR,BELANIN TAM
KENDİSİDİR,ÇARESİZİN KURTARICISIDIR.TAM BİR AŞK ADAMIDIR
ONU ANLAYAN YOKTUR.SEVENLERİ HEP DÜŞMANIDIR GEL GÖR Kİ
ONUN DÜNYADAN HABERİ YOKTUR,TEK BİR MEKANI VARDIR ODA
KÖPRÜ ALTI TİNER LOKALİ,NERDEN GELDİĞİ BİLİNMEZ

bir PİÇ olup İMPARATOR olmaktansaaaa ONURLU bir HİÇ olmayı tercih
EDERİMM

Günahın en has hali ihanet.
Hakkımı ver gideyim adalet.
Son kozum olsun zorda sükunet.
KENDİME SARILIR DONARIM.

UNUTMA! NASIL SENSIZLIGI BEN YARATMADIMSA TADACAGIN
BENSIZLIKTE BENIM ESERIM OLMAYACAK..

Gördüğüm en güzel rüya senin olduğun,
Duyduğum en derin sevgi senin eserin,
Gördüğüm en güzel dünya senin gözlerin,
Ve kurduğum en güzel hayal sensin. Dünya unutursa dönmeyi,
Rüzgar unutursa esmeyi,
Aşıklar unutursa sevmeyi,
Belki o zaman unuturum seni Gecenin karanlığında, güneşin ışığında,
Suyun damlasında, selin coşkusunda
Kimi yanımdasın kimi rüyamda
Ama hep aklımdasın sakın unutma...
Delikanlılık ne racon kesmek ne adam öldürmek nede haraç kesmektir. delikanlılık akşam olunca evine ekmek götürmektir... HerkeZ ELine Bi SALLama aLıp BeN BaBayIm Dİyo DELiKanLıyIm DiYo............................. AMa hiç KiMse ŞuNu UntMasın Her DeliKanLının Bir DeliKanLısı WarDır Varmı daha ağır yük, hasreti çekmek kadar. yaşama sebebimsin, ekmek kadar su kadar. Ayrılığın, hasretin her şeyin bir hazzı var. seni anmak da güzel seni özlemek kadar.

» Seni ne kadar sevdiğimi öğrenmek istersen vur kır kalbimi kalbimden akan kan yazacaktır ismini o zaman anlarsın sana olan sevgimi..

» Kalbimdeki aşka, dudaklarımdaki gülüşe, akan gözyaşlarıma, yalnızca sen layiksin.. Çünkü benim için çok özelsin aşkım..

» Hasret kapımda nöbetler tutuyor.. Sevgilim uzak bir $ehirde gözlerim onu arıyor.. Bir ku$ olup gitsem a$sam $u enginleri varsam senin yanına öpsem doyasıya koklasam..

» Geceleri uzaklara çığlık olur sesim, denizden çıkan yosun kokusundan keskin sana özlemim, bu sabah sırf senin için aralandı gözlerim, günaydın benim Her$eyim..

» Bin Ömrüm Daha Olsa! Kollarında Son Bulsa! Sana Kavuşmak Varsa!! Ölmek Bile Düğün Gelir Bana!!! Sensizlikten Çok Korkuyorum! İnan Kendimi Bilmiyorum! Önce ALLAH Sonra Sen Benim İçin! O Bilir Seni Nasıl Sevdim!!!!

Biz Biz Olduqumuz Için S£viLdik ,ßizi SatanLarı KaLbimizden Bir Bir SiLdik . Geride 3-5 Kişi kaLdık ama içimiz rahat MutLuyuz . Çünkü Bu yaşımıza kadar Hiç Adam SATMADIK .!

KraL OLmayanLara Taç taktık İşte En Buyuk Hatayı da ßurda Yaptık.!

PaRamıZ mı Var eSRaR aLmaYa ŞeKLimiZ mi Var KıZ TaVLamaYa BiR CaNım Var oDa FeDa oLSun SaNa

SaBıKaSı YoK BeLLi SuÇu aŞıK oLmaK SeNin iÇiN SoKaKLaRDa YaTmaK SeNin NiYeTin BenDen uZaK DuRmaK YaKıŞTımı Bea GüLüm Beni BöYLe aRKaDan VuRmaK

aLıRıZ eMaNeTi BoZaRıZ aDaLeTi maHaLLemiZDen GeÇiLmeZ eLimiZDen Su iÇiLmeZ ŞiFa ÇoCuĞuYuZ BiZ BiZe RaJon KeSiLmeZ >>> BozKurT <<<

DeLiYiZ DoLuYuZ SöZüMüZ GeÇeR ŞiFa ÇoCuĞuYuZ ŞeKLiMiZ YeTeR ŞiFa meRKeZ aKıLLı oLSun HeRKeS

eCeLLe SözLü öLümLe NiŞanLıYız TeSaDüFen DoĞDuK YaŞamaK ZoRunDaYıZ HeRKeS aKıLLı oLSun BiZ ŞiFaLıYıZ
RockTurk takımından
RockTurk takımından

Erkek
Kişisel İleti :

MesajKonu: Geri: Kocaman Nick Arşivi   Kocaman Nick Arşivi - Sayfa 2 EmptyPerş. 12 Kas. 2009, 09:30

(%) SeNi SeveriM, SeNi SeveniDe SeveriM, SeNi ßeniM KadaR SeveniDe KurşuNa DizeriM (%)

SaNa oLaN GüveniM SonsuZ, eĞeR YakalarsaM DonsuZ, * SusuZ SabunsuZ

DumansıZ SigaranıN, KöpüksüZ ßiranıN, SensiZ ßu HayatıN Taa *amg.

нєєєєєєу! ηє ∂υяυуσяѕυη вє, αт кєη∂ιηι ∂єηιzє. gєяι∂є вєкℓєуєηιη ναямış αℓ∂ıямα ...

Ağlama Ağlat==>senin qizlice ağladığın gzyaşlarına değsin,Yine de İnat yap,Ama kin DoLmasın Yüreğin,Sevgine değmeyenler utansınki İçin rahatlasın

El ElE tUtUsAn bİrİnİ gÖrSeM gÖzLeRiM dOlUyO...!bİr SiLeNim Yok HaSrEtİM tENiNe SEnSiZ YasAMaYı CekEMez OLdUM

seNi ÇoK aRıYoRuM pİşmAnIm AgLıyOrUm AnLadIm HerSeYiMsİN bNe AFFEDERMİSİN...

4 NâLâ âméL péşNdé dôVûNr HâLdéÎm Vé oLdqM KoNuMLâ bâŞM dîK ôvûNr hâLdéîm,,KmNLé déRdm,kMnLé sOrUnM cVp véRn..!

sNi üsMk isTêmêDim en iisi iNthr êDim Ddm 10 dâqqLık yâSm mOLsı werDim sâNqi cnntê bir sRnLk koLâsı içTim wê iLk uçâkLâ chnnêmê iNdim..

qiT Ne duruosuN seNde qiT sNNde bi faRkıN yOkmuss...

heLaL oLsun sNa ßi kaLbi parçaLadın ßi yaşaMı ßiTirdN heLaL oLsunn...

çoK korkyOrdum sOnnda sNde qidersiN die qiTTin iştee qiTTin...

heRksiN kaLßimde ßi yeRi waRdı ßnm kaLßimdeki yeRi sN işqaL eTTin heRkes işqaLciLere kaRşı çıkaRkN ßn ise kndiMi sNa tesLim eTTimmm..

seWioRum NdNmi deRsiN???

yaLnızLık aLır qötüRüR way ßni yaZık ßna..

¦ °¤ isim ¤° ¦ | —— ®em¡x —— sEnsiZ ßekleD¡¡m saDe©e --»E©EL «--:

Ж∙ □ lЗзй’đзй йзƒязт зтмз¡¡й !!; ďзят’ Łзя¡м š¡źз » Ҝą ฿ůš « фŁůя … □∙Ж∙

[•×•][αмα ρєѕ єтмєм ѕєη вєηιмѕιη, αмα уєηιℓмєм кαℓвιм ѕєηѕιη, ѕαναѕ νє αѕк, кυяαℓℓαяι уαктι, кαzαηαη тαяαƒ gιηє кαℓρ кιяαη∂ι !][•×•]

**[ѕєη ve вєη 2’miz; QaBuL eT! eN DipTeiiz ]**

» DudakLarın'Da A$kıN YankıSı var SevDan'a Kapı*** BiR KaLBiM var.. Beni Sana BağLayaN BüyüK üMiTLeRim var.. YıkMa DunyaMı SaNa VeRecek SON Bir CaNıM Var!!!
gülsuyunun en guzel en cadı kızına seslenıyorum senı cok sevıyorum lan benı sevsende sevmesende senı allahına kadar sevıyorum senı

GécéLéri GéLmé JiLéT TuTaRıM,UzaTMa koLunu SanadA aTaRım,Sana KıZar KéndiMi DoğRaRım.DédiM Ya GüLüm ßén PsikoPaTım...!!!::

Esrardır içtikleri,Dumandır çektikleri,En güsel sözleri,Yapıştır gardaş demeleri..

Bu masalar boş kalmaz gidenin yeri dolar,bu vazolara bişey olmaz yanlız cıcekler solar...!..

üçlüyü tersten sardıranlara elimize emanet verip dört duvar arasına attıranlara para diye dost satanlara isyanım allaha değil tüm allahsızlara
RockTurk takımından
RockTurk takımından

Erkek
Kişisel İleti :

MesajKonu: Geri: Kocaman Nick Arşivi   Kocaman Nick Arşivi - Sayfa 2 EmptyPerş. 12 Kas. 2009, 09:29

Bana bulaşma kalbini kırarım, üstüme gelme dünyayı yakarım,bu sevgi sna çok geldi,bundan böyLe uzak oLaLım..!

UNUTMA!! nasıl sensizliği ben yaratmadımsa, tadacağın bensizlikte benim eserim olmayacak.

Söylediklerimden Çok Sakladıklarımda Gizliyim; Bu Yüzden Konuştuklarımdan Çok Sustuklarıma Kulak Verin..

BuLUtLaR AğLıYoRsA bEn SuSaRıM Exclamation BeN AğLaRqEnDe OnLaR SuSSuN!

ßiRGüN ßi elimde gül ßi elimde silah yanına geleceğim. Ya o gülü alıp bnm olursun yada o silahı alıp beni vurursun!

ßu sewdayı kaLßime gömdüm we Sen öLdün..

ayLar geChsede yıLLar gechsede..1ömür böLe sürshedee ßn snii unutamam

kaR$ıLıqsıs duyguLar nefRet kusaR..ßn gidiiim ßu gece buRası ßana Dar !haDe bye bye=))

Seni sewioRum dien diLLere deiL snn icHin aaLıan gösLeRe inan..!

Kaçır GözLerini Benden ! GörürseLer beni, BakamazLar.. Ztn Görmezlerse üzüLür BnmkiLer ! Sn en iisi kaçır onları benden

вιℓιямιѕη вη∂є ραуℓαşмαk ηє∂ιя؟ηєƒєѕιη кєѕιℓιяѕє αℓ ¢αηıм ѕєηιη∂ιя!gιттιğιη уσℓ υ¢υяυмѕα ѕη gєяι ∂öη вєвєğιм..σ ιℓк α∂ıм вєηιм∂ιя

Ҳ●●[̲̅ə̲̅٨̲̅٥̲̅٦̲̅]●●:Ҳ Aℓℓαн gυ¢υ єякєgє, gυzєℓℓιgι кα∂ιηα νєямιѕ. ηє ναякι нєяѕєуι уєηєη gυ¢ gυzєℓℓιgє уєηιℓмιѕ..Ҳ

кαηLı вıçαкLı ∂єqiL вυ α$к...zαηLı νє уαѕαкLı...∂öηü$üηüη ¢αηı ¢єнєηηємє ! уαяαм∂α qi∂i$iη ѕαкLı..!

NiCkiNi ßiLe qöRmek İsTeMiyoRum, MsN'yi aÇmaSan iYi eDerSin! MaiLLerim saNa aqıR Mı qeLdi? EnqeLLedim SeNi aFeDerSinnn !

•# . . . ə٨٥٦ . . . •$6ĘﻯMэЯ oLMàK ĄYяÍĊāLĩKŢĩЯ!!!

•$13§abrım §eLametimse İntikamım FeLaketindir...!!!

»¦«*aKLiMDa_KaLaN**GiDi$iN_DeGiL**GeRi_GeLMeYi$iN »¦«

bir گẽήίگẽυίγσґựм bir de elma şekerimi

Va®LiK ®uHu Te®K eDe® GöZüN GöZüMDeN aY®iLiNCa! BeNDeKi a$K aLTiN MiSaLi aGi®LiGiNCa!

Дяzα Ħα¢єт Уσк, Ħαℓιм ∫αηα Дуηα∂ıя Đιℓє Ġєяєк Уσк ∫єѕѕιzℓιğιм ∫αηα ßєуαη∂ıя ∫özє Łυzυм Уσк ∫υѕυşυм ∫αηα Ќєℓαм∂ıя…

' ஐ๑ qizLєηмι$ σLѕα∂α ∂σѕтLυqυмυz, αуηı qöкуüzüηü ραуLα$тığıмız ѕüяє¢є..Dσѕтυz !.! ஐ๑

Kırgıήıм ..Kįмέ oĿdцgцήц Nέyέ oĿdцgцήц ßįĿмέdέή Kırgıήıм..ßέĿkį Hąyątą ßέĿkį Kέndįмέ Kırgıήıм Sądέcέ..

KRAL GİBİ YASAYIP KOPEK GIBI ÖLMEKTENSE KOPEK GIBI YASAYIP KRAL GIBI ÖLURUSÜN..

DaLıMıZı KeSeNiN aGaCıNı KoKuNDeN KeSeRiZ•••·

"..ÇaY ßardağınDa ßırakılaN DudaK PaYı KadaR ßiLe uZaK KalamaM GözleriNe.."

"..KıZ DediğiN iStanbuL GiBi oLmaLı; FetiH'i ZoR, FatiH'i TeK oLmaLı.."

"..MutluluK ßiR ÇimendiR ßastığıN YerDe ßiteR, YalnızlıK GittiğiN YoldaN GeliR.."
RockTurk takımından
RockTurk takımından

Erkek
Kişisel İleti :

MesajKonu: Geri: Kocaman Nick Arşivi   Kocaman Nick Arşivi - Sayfa 2 EmptyPerş. 12 Kas. 2009, 09:28

giDen gitti | gittiği gün bitti | giDeni ben diil | giDen beni kaybeTTi |

Í Łŏωє чоu єчєѕ βєcдцѕє ωєяў ліcє Ωйє ŁооҚ дT мє ŁдTєя мє ŁдTєя &ETH;òйT FояGєT мє нєдяT TіcTдc Fоя чоц βєcдцѕє I Łŏωє чоu

B¡ттім Tüкэиdім Aятικ● Hачатιи Ѕоиυиа 5 каLа , GэL Dэŝэм • Gэl¡я міѕіŋ???«

●●●вєηι кαувєтмєуι şєçєηι.●●●вєη кαzαηмαк ιçιη ●●●υğяαşмαм●●●

biR zamanLaR sSenin içhin aqLardım biR Zzaman Dünyayı yakaRdım am4 $imdi $eRefsizimki seninN içhin ßi kißrit biLe çaqkmam !!

*$izofrence yaşa ............ne yoLda$ oLsun ßu nefret doLu keLimeLerim.ßir tokat oLsun..!!!

Resti Cektim Kadere belki isyan oldu taştı tek bir basıma kaldım kahpe acısı bende saklı ama bundan sonra SikTir ettim aşkı

*Ne yıldızları istiyorum gece yarılarıma,ne güneşi istiyorum karanlığıma,çok değil seni istiyorum yalnızlığıma..

*Yüreğim ßoştu Çünkü Sen Yoktun Sen Geldin Ve Yüreğime Girdin Sen ßeni Sevmedin Ateşin Suyu SEvmediği Gibi Ağlatacaksın Geceleri

|͇̿C͇̿¤̿ ͇̿| Ne MuTLu ••¤ TÜRKÜM ¤•• DiYeN'e ... !

вη кιмѕєуι ѕαтмαм//ѕαтмαк вαηα уαкιѕмαzz//ѕαтιℓмαуι нαкк є∂ισѕα кσуυ νєяιρ//вєℓєѕє νєяιяιιм//!!

••¤ ÇeQeriim qiderim, bende Qiyarim sevqime, yanarim ölürüm, belli etmem Qendime bile , aqlamam hiç aqlamam zaten alistirdim, yalnizliqa yenilmem Qendimi, artiQ ölsem bile seni aramam…¤••

●['вιя qüη ѕєηι υηυтмαк zσяυη'∂α кαℓıяѕαм αşкıм'ıη кüçüкℓüqüηє ∂єqιℓ, çαяєѕιzℓιqιмιη вüуüкℓüqüηє ιηαη']●

qŌzüмü kıRpı0ruм s0иu oLмaŷan kaRanLıqa…•CiLvé yaPı0ruм écєLé….! kuŷRuk saLLıorum âżŖâiĿ’є. . .!

Bir kopek ile bir erkek arasinda ne fark vardir? Kopek sadece haliyi kirletip mahfeder, erkek ise tum yasamini mahfeder.

Bir günün değeri bin yıla bedel,sevgimin değeri bir ömre bedel,ömrümün değeri sana BEDEL!...

Ne kaLana qit derim ne gidene kaL.KaLacak oLan yerini gidecek oLan yoLunu beLirLemiştir...

вαηα нı¢ ıηαηмα уαℓαη¢ıуıм!!σтυяυρ вяşєу αηLαтмα αℓαу¢ıуıм!!ѕєηıη уαяαη вηα ∂єgмєѕ ¢ηм..вєηмℓє σуυη σℓмαѕ мızıк¢ıуıм!!

Ya bu ateşi söndür, Ya beni öldür ..Ya da bu kalbi bedenden sür!!

Anne bnm Uçmam Gerek !! İstemiorum PiLav YapmaK Anne Ben AşKa İNaNMaM,Önce Aşık olmam gerek

*!!'^+%&/(*)----Nihahaha---..Takıl benle hayatın KARARSIN

*****---(Adın yada lakabın)---Her zaman burda*****

ßéYNiMDéKi TéK qüÇ oLaN NéFRéTiMé Thánk yoU… NéFRétiMi ÇékéMéyéN HéRKéSé ƒucK ¥øU !!!

SévqiM SıNıRSıZ aMa aNLıyabiLéNé DoSTLuquM SoNSuZ aMa PaYLa$aßiLéNé, SéN HaRiKaSıN aMa ßéNiM oLDuquN SüRéCé

*ßiRiNé VéRiLéCéK DéqéR uqRuNa FéDa éDiLéßiLéCéKLéRLé öLÇüLéßiLiYoRSa aÇ qöZLéRiNi éTRaFıNa ßaq..qöRDüqüN HéR$éYi Féa éDéßiLiRiM..aMa SaKıN aYNaYa ßaqMa.!

hîc tãnîmãdîgîm bîrîñî bãñã têrcîh êttîñ, bêñsê hîc ûzûlmêdîm.. kîm ñêdêñ ãyrîldîñ dîyê sørãrsã; ãyîp êttîm dêrsîñ, sønrãdã cêkîp gîdêrsîñ

[- - SatanisT KeseN PsikopaT Kedİ - -]
RockTurk takımından
RockTurk takımından

Erkek
Kişisel İleti :

MesajKonu: Geri: Kocaman Nick Arşivi   Kocaman Nick Arşivi - Sayfa 2 EmptyPerş. 12 Kas. 2009, 09:28

ßizde bilirdik sevgiliye pırlanta almasını.....ama dostlarımız açtı yedık içtık pırlanta parasını...

Daha boyun bi karış.. beyfendi olmaya çalışş..peşimde dolaşma otur dersıne çalış..

Her söze verecek cvpım var...ama bi söze bakarım sözmü die birde söyleyene bakarım adam mı die

aRaBaNiZi FaZLa YiKaMaYiN... üSüTüP HaSTa oLaBiLiR )

Gecen gün dilenciden dayak yedim. verilMEmis sadakam varmis.

sevgilim bana bir gul verdi,bu gul soluncaga dek gelirim dedi,fakat hic gelmedi cunki gul plastikti

Eger aska bir ceza verebilseydim... onunda benim gibi sevmesini isterdim!

geçiçi bir dövmesin şeklini çizdi tanrı topraklara...vakti gelince kazma kürekle silineceksin !

kimisi kırdı umudu.. lakin kiminin sahip olduğu tek şey oydu

denize düşen yılana sarılır.. DENİZ hanginiz? YILAN hanginiz?

düşmanlarma ekmek attım anlamlarıma anlam kattım

Haritalara bakıyorum evin yok. Sözcüklere bakıyorum adın yok. Kendime bakıyorum seni görüyorum, çünkü benden başka yerin yok.

devam...

(̅_̅_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅я̲̅l̲̲̅̅b̲̅o̲̅ r̲̅ o̲̅̅_̅_̅_̅()ڪ:BIZDEKI ALISKANLIK!!! (bunu nicke yapıştır sigara olsun)

Alfabe artık 28 harf, "O" şimdi asker!

ҳ̸Ҳ̸ҳ нιç кιмѕєує нαкєттιğιη∂єη ƒαzℓα ∂єğєя νєямє уα σηυ кαувє∂єяѕιη уα ∂α кєη∂ιηι мαнνє∂єяѕιη ҳ̸Ҳ̸ҳ

OLMADI ANNE AFFET ....İSTANBULLL BU LLLLLLLLAAAAAAAANNNNNNEEEEEEEEETTTTTTT

ιηтєяηєтι нιzℓαη∂ιяι¢αм ∂ιує кαѕтιяαη тєℓєкσмα тєşєккüяℓєя

HAYATTA öyle mutlu olki gözyaşların seni sırtından vurana sadaka olsun

Unutmayın Biz,Siz Yola Çıkarken Annenizin ''Uzak Durun'' Diye Tembihlediği Kötü Çocuklarız..!

''''Gel KaLBiMDe YaŞa KiRa iSTeMeM''''

çéKiNMé éSKiC! iÇéRi ßuYuR ßuRaDa ßiR aŞKıN aTéŞi uYuR ßaKTıKÇa iÇiMiN YaNgıNı ßüYüR aL qöTüR éSKiCi ToPLa Né VaRSa .

p**likmi=üstümüze yok,Aşk mı?=Ölümüne,İçmek mi?=Sabahlara kadar,Korkumu?=Sadece ALLAH,Kavgamı?=Atara Atar, Satıra Satır…!!

őŁűm µγкµ gίßί тªτŁı ๏łsă mзzăг τªşıИıИ űzзгίπз тªτŁı ЯΰЧªŁªг Чªżıℓıг…

•S•ê•N•î••••K•â••L•b•î•M•ê••••G•ö•M•ü•Y•ô•R•û •M••• •S•ê•V•G•î•L•î•M•

*aKLiMDa_KaLaN**GiDi$iN_DeGiL**GeRi_GeLMeYi$iN

·٠•●SΌή BάkıѕţάКі Ό Gözler kάlďı aklimdά ●•٠·

•••»[BêNîMlÉ ÔyNâMâK AtêSlê ÔyNâMâyA BêNzÉr]«•••

ஐღღŞêŋiżĺiķ,Băŋaـ Cōķ Zōŗ ¤.Yąšąмăŋıň Fąŷđـšı Yōķღღஐ

•YÜRÊGÎNLÊ••••••••••SÊVÊN••••••••••ÂSL•••••• ••••Â LDÂTMÂZ•

~•¤»•••÷•¤ bEnim_GöZüMdEki_ya$£aRiN_an£Ami_SENSIN (B_I_T_A_N_E_M)εïз◊♥

(%) §€Ni §€v€®Im, §€Ni §€v€nId€ §€V€®iM, §€nI B€NiM KÅDÅ® §€V€NiD€ kU®§uNÅ dIz€®Im (%)

HaYaTTa HiC SeVMe SeVeRSeNDe BeLLi EtMe CüNKü SeVeN SeViLMeZ SeViLeNDe KiYMeT BiLMeZ

๑۩۞۩๑گeήί گeήℓε Ўαگαмακ √αяκεή گεήگįz hαگяεŧįήℓε Ўαگαмακ zoяuмα GįdįЎoя...!!!๑۩۞۩๑

Вιяâkмâk ỌkâDâя kоℓâỳмι Ŝєпι ŜєωDιkтєп Sọпяâ

a$klma b!r céza vér kalb!m sén! sévmés!n,sén!n yalan a$klna Allah muhtaç étmés!n..

' .//Há¥áT ¥íÑé...; qíRí$, qéLí$mé, SoNuÇ.. qírí$ ; ÑéDéѧíZ... qéLí$Mé ; úMíT§íZ...§oÑuÇ ; GéRéK§íZ//.

< .. > ßi gün KabALık ederSem.. haberSizce Cekip Gidersem.. yaNLızLığım Size ! emaneT
# .:
RockTurk takımından
RockTurk takımından

Erkek
Kişisel İleti :

SenSizLik KanıMa karıŞtı(!)GüCüM kaLmadı KomaLarDayım(!)*

KimSeyi yoLunDan DönDüreCk gÜCm Yo.k ARTıK(!)
*DayaNıKsızıM oLduĞuN YERDe KaL (!) DöNmE gERi..
HoŞttÇaKaLLLL ,)

BuğuLu CamLarDaKi sözLer GibiSiN nEfESİm oLmadan sen Bİr HiÇsiN ,) xD

BenDen nefRet ediN
ÇnKü sizDen değiLim
arKamDan Hep KüfrediN
BeN kendiMe kefiLiM (!)

GeÇer deMeK iNan zor ÇnKü aşk SeNiN adıN (!)*

anLık zevkLere dönÜşen aşkLara İnat || ÇıKarsızCa || yaLnız Birini öLümüNe sevİyoruM !!

HatıRaLr Hiç SiLinMiyo
SiLemediğiM gözLerin Gibi (!)

Bir aNıM OlSA o AN aHım TUTsA yİne isTeMem
İnCiNmE sEn !
Bi HAYAl KURSAM iÇiNE sEnİ KoYsAM hİç GiTmE sEeEn (:::
RockTurk takımından
RockTurk takımından

Erkek
Kişisel İleti :

MesajKonu: Geri: Kocaman Nick Arşivi   Kocaman Nick Arşivi - Sayfa 2 EmptyPerş. 12 Kas. 2009, 09:27

ѕєηι αяαякєη кєη∂ιмι кαувєtмєкtєη уσяυℓ∂υм ..

ßir rüya oLmalı gördüğüm .
ßeLki de beLki de hiç uyandırmamaLı...
Sonbahar sonbahar olmalı..
sebebi.. sebebi sonbahar ..

νє şιм∂ι ѕσкαкℓαя..
ѕσкαкℓαя уαℓηızℓığα çıкαя..
уıℓ∂ızℓαя göкуüzüηє..
gє¢є σℓυη¢α вιşєуℓєя çöкєя уєяуüzüηє
ѕσğυк.. ıѕѕız.. ѕєѕѕιz¢є...

Hayat dinLe ßeni!
Bırak Peşimi
.. ben vazgeçtim ..

Karla Karışık Yağar Hüzün üstüm ßaşım hep uzun koLLu...

Aşk ßu gece şehri terk etti ..

Üvey Çocuk oLmadım.. üvey anne olmadım.. üvey insanlıkmı aLın yazım!

Dünya Dönüyor Yine Dönüpte GeLiyor üstüme ..

Susuyorum , içimden bir ses yükseliyor Göğe doğru...

Ne sevgim kaLdı ne gözyaşLarım
kurtuLmak için Her seferinde
kaçtım Koşar gibi içimdeki senden ..

уαηℓış уαρѕαм ∂α вєη мυтѕυz σℓѕαм ∂α уαℓηız кαℓѕαм ∂α вєη вιℓιяιм. αℓışıя ιηѕαη zαмαηℓα...

ßir Yanı tura, bir yanı yazı, ßir yanı da bana kaLmış ..

Nerdeysen orda kaL, nerdeysen Görünme ßana, Seni görecek yerLerim agrıyor ßugün ..

uçmayı sєviorsan düşmєyide bilєcєksin..
Korkarak Yaşıyorsan sadєcє Hayatı sєyrєdєrsin..

.....Son bir kez ağla ßana Gözyaşın suLara Karışsın ..

küfLenmiş Ruhum unutmadı seni haLa ..

кüçüк кüçüк dαмLαLαя göL σLαcαк уαкıηdα ..

sevdan ßir ateş oLdu ßende ..

Birkaç yaraLı ruh
Birkaç bira Şişesi ..
Elimizde bunlar varken,
Mutlu olmaya yetmezki ..

Bir şey Sevmeye Değerse öLmeye de Değer mi?

Mektuplar Gibiyiz hiç açıLmamış
Saklanmış ama zamanLa kaybolmuş ..

Her güzel sey bitermiş
ask nedensiz sevmekmiş..

Sokakta giderken,kendi kendime
gülümsediğimin farkına vardığım anLarda
insanların beni deLi zannedeceğini Düşünüp
güLümsüyorum ..

...
RockTurk takımından
RockTurk takımından

Erkek
Kişisel İleti :

MesajKonu: Geri: Kocaman Nick Arşivi   Kocaman Nick Arşivi - Sayfa 2 EmptyPerş. 12 Kas. 2009, 09:27

ßuNNaRınqi düNyaySa ßnDe UzayLıımmm

tuT éLLériMi uyaNaLım saBaha ßaq qöSLéRime saqıNn ßni ßıRaqMa [L]...

séNi.. kaLBimé zinCirLédümM..anaHdaRuda kaüp eDdümm

ßeni hayaLLerimin ßittiqi yere aSın!

YOqLUun BiLє BєNi TєRq єdİoЯrR..!!!

SevdaSız hayat, rüyaSız uykuya benzer...

Sus!
Gecemizin çığlıklarını duyayım.

Ték Dérdim YaLnısLıkty. SéF Dién AkLımın Taa a* xD

Hér Saman GüLünmés Yha AqLamak Lasım ßasén..!

arada bi kemerini sıkda düşmesin o sahte kişiliğin =]

Séndén Adam OLmas Ama Sénsis Dé OLmas..[ÜnLém]

öyLé yüréktéN séviorsaN aklı başndaN atacksN kmi yannda arıosaN öNcé içndé ßuLacksıN.

ßöyLédé güzéL qLüşüN yTéR <3

AşK BaSİtTİr OlUrSa NASİpTR OlMaSsA ....hassddiR xD

Zor birdaha dhada qüvénmék bna düşéN kabLLéNmék zorda oLsa dnüp gtMéK...

ßeYaZ atLI pRenSimi ßuLmam iÇin daa kaÇ kurBaa öpMeM Lasım

..Adım SözLérimé KéfiL..!

Dü$ pé$iNDéYSéN dü$ Pé$iMé....!

KaFaMa TahKMaM...SoNuNa ßahKMaM....ßéN aDaM oLmaM

KaLBiMé ßaNa SöZ VéRDi aRTıhK hak etMééNLéRiN q*TüNü KaLdıRMıJak…!

KaRanLıkTa ü$ümék né Ky? VaRsın döküLsün KanatLarım.

Karmakarışıklaşmaktayım...!

Huzur benden özür dilemeli gelmediği her gün için.

éĞéR BéNy KaYBéDéRSéN B!R DaHa BuLaMaZSıN , o aÇ GöSsLü KaLBiNé RaaT BaTMaSıN...

ne tuhaf dimi içimi acıtanda sendin,acımı dindirejek olanda.

Dost Matématik Gibi OLmaLı...
Sévinci ÇarpmaLı...
Üzüntüyü ßöLméLi...
Yarını TopLamaLı...
KaLßinin DérinLikLérindé
İhtiyacı HésapLamaLı...
Vé Hér Zaman
ßütün ParçaLardan
Daha ßüyük OLmaLı...
RockTurk takımından
RockTurk takımından

Erkek
Kişisel İleti :

MesajKonu: Geri: Kocaman Nick Arşivi   Kocaman Nick Arşivi - Sayfa 2 EmptyPerş. 12 Kas. 2009, 09:26

herkez gibi bende bazen pişman olurum ama;
yinede derimki..pişmanlık..
geriye döndüğümz zaman üzüntü duymakla değil,
ileriye baktığımız için geriyi göremediğimzden olur

O denli o denli çok beklettin
Alıştırdın bekletmeye kendini
Çok zamanlar geçti de geldin
Senden çok seviyorum senin özlemini.

Ben küçük bir kız heyecanlı oyuncaklarım tahtadandı
Hepsi kırıldı yapıştırdım

Siyah beyaz bir film gibiydin herkes uyurken izlediğim
Sevgilim benim çok özledim
Her zaman gitmek istediğim tatil yerleri gibiydin
Dergi sayfalarında hiç gidemediğim

Esrar dumanı gißisin.
ßi an mutLuLuk gerisi.
zarar.!

ßiя Gün ßu Kِşede Sessiz Sedasız Hıçкıяα ,Hıçкıяα AğLαyαcαğım
Şu Lαneт Kαdeяime SiтemLeя Edip
Tαnяıyα Son Defα YαLvαяαcαğım

Uyuyoяum günLeя cabuк gecsin diyee
кadehLeяe кoyuyuяum acımı dindiяsin diye
bekLiyoяum bu sensizLik biтsin diyee

YaLandan okumuştum herşeyi..
Ne kadarda boşLarmış oysa ..

erkekler telefona benzer ya bozuktur ya da meşgul x)

sevgiyi taşımak değil hasretini çekmek zor yaşayıp ölmek değil özleyipte görememek zor

bir gn o güzel gözlerine yaşlar dolar için sızlar canın yanarsa deme bana sen yaktın sen isteyerek yandın

bir gün gururunu yenip bna dönmek istersen sakın dönme bilki senin gururunun bittiği yerde bnm gururum başlar

hayatla birlik ol sende bur bana sende vur

kırılan düşlerimde oluşmuş cam kırıkları

Yine sona sardı aynı kaset. BIKTIM !

En büyük fırtınalarda bile denizden vazgeçmez martılar.

Gittin, herşeyimi alıpta gittin! Sen gittin ben bittim !

Buyrun Efem (: ..

вαkiяє αşkLαяα gös dikмiş f*ѕнє яüsgαяLαя...

vє bєй αятık %1oo kαLpѕiziiмммм*
кαLвiмє zσяLα ѕöуLєтємєм уαвαйcı 2 кєLiмє
*dєѕєм dє iйαймα
RockTurk takımından
RockTurk takımından

Erkek
Kişisel İleti :

MesajKonu: Geri: Kocaman Nick Arşivi   Kocaman Nick Arşivi - Sayfa 2 EmptyPerş. 12 Kas. 2009, 09:26

Dünyanın merkezindeyim.
Etrafımdaki binalar kutu kutu pense oynuyor,
Güneş yağ-bal satma gayretinde elinde buluttan mendili.
Eğlenemiyorum.
Çocuk değilim.

.. LânêtLênmiş bêdênimin kutsâL küLLêrindê ..
.. Kâyıρ ruhLâr kêndiLêrinê bir yoL buLuyor ..
.. GünâhLârım intihâr süsü vêrmişkên sâģımdâki mêLêĸLêrê ..
.. Hêrbiri cêhênnêmdê bênim için duâ êdiyor

| . . Ağlamakla başlar her şey, bağlamakla gelir gerisi Taze derisi al nesnesi oluverir tek kötekte
[ Tımarı bilir insanoğlu Yazık, bir kazık ]
Pasaporttur diğerlerine temsilen Eğerlerini kim tutar,e kim batar
Güneş satar tüm değerlerini
3 kuruşa kalleş doğanlar, kalleş ölür . . |

Canini Yakack Eller Uzatiyolar İnsanlr.KaÇ RÜyani Yakaladn? Ben BİKaÇini Ama Soyut.

Kolunu Jİletİn KeskİnlİĞİyle Keser Bİrİsİ Yazar Koluna, Ben VÜcudma DeĞİl Yapraklarima Yaziyorm.
Ben Hep O KÜÇÜk ÇocuĞu DÜŞÜnerek Yazıyorm

HİÇDe Mutlu DeĞİldİ Ve Ayna KarŞisnda Çekİngen ,SahİplİĞİ Zayif 1 Bedene SiĞdirilmiŞ GÜÇ
BurnuMu SÜrtmektn, İyİnİn Kokusunu Almam GÜÇ.
Turnanin GÖzÜndn Vurmak İÇn Zamana İhtİyÇ VarmŞ
Hedefm BaŞkalarininDa HedefİymŞ ,
NeymİŞ İŞİm 'ZormuŞ'

" HaLa Küçük ßir Kız Çocuğuyum "
HaLa Yüksék Sésé KırıLır, HaLa KoLumu Sértçé Tutarsan AğLarım
ßana PahaLı ŞéyLér ALma ELma Şékériné ßayıLırım Né OLur Tut ELLérimi
YaLnızLıktan Korkarım Çok Canım Acıyor SöyLé Géçér Mi?
Né Kadar ßüyüméLiyim ?
Uyusam ßitér Mi? ßu GözyaşLarı ßaLıkLara Yétér Mi?
Küçük Dünyam ßu Sarsıntıya Dirénir Mi?

sensizliği dinlemek sessizliği dinlemekten zor ama en zoru sensizliğin sessizliğini dinlemek ...

bütün yaralarımı mutluluğun içinden geçerken aldım...

üstü çizilmemiş iri puntolu harfler duruyor gözümün önünde,
...onarılmayı bekleyen...

Vazgeçemediğim herşeyimi ..Çöpe attım üstüne bastım ..Anlatmakla olmuyor yaşaman lazım..

ѕєη вєηiм кöяdüğüмüм,тυтαмαdığıм gözуαşıм

Hiç bir zaman duymayacağın duysan da
anlamayacağın,bir çığlıkta SANA BİRİKİYORUM.

BαzI Чαlαnlαr güzél,
BαzI gérçéklér αcıЧmI$.
BαzI ölümlér uzun,
Bütün hαЧαtlαr kısαЧmI$.

ßoğaya ßuLa$ırsan ßoynuzu yersın
aslanım ayık oL.!

Sén uçurumsun tutunamam.
Tutsak dü$er çığLıkLarım

Su akar gßi awucumdasın,,
gün batar gbi ardımda.
Yar kaçar gßi uzaktasın,,
ßen uçar gßi dü$mekte.

başkasını izleme
sadece senin için iyi olanı yap
bazen insanlar senin düştüğünü görmek isterler
onlara şöyle de.. hayaller gerçektir tek yapman gereken inanmak ... .)

ben öLünce yağmur yağsın,ağladığı beLLi oLmasın .. *

[SEn] İNSaNSan,[o] iNSaNSa
BenDe SanSAm
Ne oLurKi?

Renkli dünyamın renksiz insanları sevmiyorum sizi.

Yasami siYah secTim öLümü iSe oyuncaK

Ölümü Seçtim
Karanlık odalara kilitler vurdum
Yar senin aşkından kudurup durdum
Beni dinlemeyip hep durdurdun
Niye beni arkadamdan vurdun

Kime ηe kαrmαηçormαη hαyαtımdαη!
Kime ηe yαLαη doLαη masaLLαrımdαη..
Kime ηe sevdαLımdαη ?
Beη mutLuysαm

нαηι αşк ιηѕαηı zαтєη вυLυя∂υ
нαηι уıLLαя αşкα çαяє σLυя∂υ
уıLLαя мı ∂αнα нızLı вιя кυяşυη мυ
ѕєηѕιz нєяgüη вιяαz уσк σLυş мυ..

o.O aLone. o.O
RockTurk takımından
RockTurk takımından

Erkek
Kişisel İleti :

MesajKonu: Geri: Kocaman Nick Arşivi   Kocaman Nick Arşivi - Sayfa 2 EmptyPerş. 12 Kas. 2009, 09:24

asiqLar olumsuz derLer ! Her asqin Bir soNu wHar ! asiqLaR oLumsuz DerLer bisimKisi buRaya qDr !

siZofreniq SessizLiimin aTTii Sadist CiqLiqLar MazoSist uMutLarimi ParCaLior ...

[ danqer q!rL ] bosHver smDiLiq uqLaiimm/

oSenDiinis Hayati yasaqmaLa mesquLum janLariimm =)

qucLu oL quvenejeq pheq zaR yHoq !

TeshkkurLer haTiraLar iJin ... // tHanks For tHe Memories ...

bHen quLunje soMurtur ! jNm siqqinSa muTLudur iCten catLar kuDur kuDur!

Shen Ve bHenim Tum yHasananLarr ...

oLene dHeq eLLerimDen Thut bisim bu YarinLaar =)

kaLbim bosH deiL arjeLiq kafHama Taqmam Shonuna baqMam Bhen aDam oLmam

kiYameT koPajaq NerDesiinn ???

kopTuu YerDe biraq Burda BitSin ! Bir zaManLar HerseiMdin ! artiq HicBir SeimSin !

siYah qiyMeqLe metaLji // metaL dinLemeqLe saTanisT oLunmas !

meLeindin yHa yoqLuunda ucup kayboLdum !

meLeqLerde aqLarmis quNun Birinda YapayaLnis kaLipta oTurupTa bir BasiNa !! aqLarMisss!
!
RockTurk takımından
RockTurk takımından

Erkek
Kişisel İleti :

MesajKonu: Geri: Kocaman Nick Arşivi   Kocaman Nick Arşivi - Sayfa 2 EmptyPerş. 12 Kas. 2009, 09:24

insan kendinin en güzel aynasıdır hiç yansımanıza baktınız mı? görüntünüzden öte ruhunuzda neler var?

guneşin ufka değdiği yer oraya git ama yine gel
döneceksin die söz ver..
böylesi hepsinden güsel git oslet kendini yine gel döneceksın dıe soz ver..
dinle uzaktan çalan şarkı hicazdan
yaktık senınle biz bir yangını yeni baştan
dınle uzaktan küllerın arasından madem herşey biter yine başlar yeni baştan
bana nolur ellerını ver gideceksın ama yıne gel doneceksın dıe soz ver...

Düşkünsém, Kötüysém, Déliysém Kimé Né ßundan ?

Gecelere Sor Beni Ruhumun Öksüz , Sessiz Yürüyüşünü Onlar Bilir. Kimsesiz Hayallerimi Satılığa Çıkarttım Sahininden SATILIK !

Gecenin En Sarhoş Vaktinde Sana Son Bir Şiir Yazacağım, İçinde Sana, Sahte Göz Yaşlarına, Masum Bakışlarına Ve Yalan Aşkına Lanet Okuyacağım.

Erkek kandırdığını sanır, kadınsa herşeyin farkında kendini kendini kandırır. Hep böyledir.. Ve belkide bu yüzdendir beyaz yatak örtülerinin gözümüze hoş gelmesi..

BeLki birgün bir araya geLiriz Kırmızı Kar yağdığı zaman

Ağırdır ßenim Sevmelerim, Her Yürek Kaldıramaz...!!!

ßeni Sevmek İçin Programlanma,,
Devrelerini Yakarım

Özenen DeğiL Özendiren oLun,ALayına Gitmeyin KeNDiNiZe GeLiN

BANA BİLMEDİĞİM ŞEYLER SÖYLEYİN..?.....

Geceye yeni şiirler gerek,
Gemiye yeni fırtına
Her eylüle başka yağmur
Kalana taze baharlar lazım
Ve gidene biraz yürek
Kaçanlar pişman şimdi
Kalanlar, sevmeye devam edecek.....

яüzgαя тєяѕ уöη∂є єѕιуσя, уαναşℓıуσяυz...
нαуαттα уαηℓış кöşєℓєя∂є ∂υяυуσяυz, σℓαвιℓιя...
нєяşєуι вıяαкıρ gιтмєк вєη¢є çözüм ∂єğιℓ...
ѕαναşıρ ∂σğяυ кöşєує gєçмєк gєяєк...
çєкιρ gιтмєк ∂σğяυ ∂єğιℓ...
кαувєтмє∂ιğιм вιя υмυ∂υм ναя, вєηι уαşαмα вαğℓαуαη...

вιя ∂є кöşєм ναя, кαувє∂ιℓмιş υмυтℓαяıη нєρѕιηι вυℓυρ ѕαкℓα∂ığıм ...
ιѕтєуєη gєℓιρ αℓαвιℓιя...

Gözℓєя yaℓaи söyℓємєz...Gєçєи güиℓєя gєяi gєℓмєz...

Dönüp bi an geçmişi anımsadığında canın çok acır.. Ama nafile "Geçmiş olsun"lafı binlerce kez kulaklarında yankılanır...

Hiç tanımaz tenim ellerini,

Bilmez yüreğim bilmez yüreğini

Ah bu koku, bu ten, bu dokunuş

Ah bu delilik sarsar bedenimi

YOK OLMA ZAMANI ŞİMDİ!!!.

yalanı sevmem ama gerektiginde söleyenlerdenim.
Aldatmayı hiç sevmen ama hakedeni bin kez aldatabilirim.
kin duymam duyarsam zaptedilmezim.
Aşkı severim ama aptal aşık degilim.
Aşkım için canımı veririm gerektiginde almasınıda bilirim...

Yeminler etsen allah biliyor desen.... içini görüyorum
sana güvenmiyorum... Yağmur bu, yağar diner.. Gücenen varsa gider... Sebebim aynı... Sana guvenmiorum!!!

Tαηяι AѕLα Dσğяυ zαмαηdα dσğяυ ιηѕαηı çıкαямαz кαяşιηα!!!уα zαмαη уαηLışтιя... уα dα ιηѕαη...

kafayı düzelttim senden sonra
kendime yararım bundan sonra
ister gelirim ister gelmemm
hesapmı werices bundan sonra!!!...

KALBİM SÖZ VERDİ BANA GURURLU OLUCAK,HAKETMEYENİN GÖTÜNÜ KALDIRMICAK!!!

HERKES AYNI HAYATTA KENDİNİ Bİ$EY SANMA!!!

Umarım Beenirsinis Yorumlarınızı Bekliyorum...

Renk renk maskeLerim var
Hayat GardoLaßımda..
ßüyüdü O küçük kız!
Eski éLbiséLérim oLmuyor artık üstümé
MutLuLuk gömLékLérim sarıp sarmaLamıyor
SévinçLérim késmiyor ayakLarımı yérdén
(Artık)Üzérindé adrés yazmayan bir méktubum bén
HayaLLerimsé ßoyaLarı akmış maskéLér. .
RockTurk takımından
RockTurk takımından

Erkek
Kişisel İleti :

MesajKonu: Geri: Kocaman Nick Arşivi   Kocaman Nick Arşivi - Sayfa 2 EmptyPerş. 12 Kas. 2009, 09:23

fasLa özénMé aLTında kaLıRsın (,

Hépimiz sorumLuLuk sahiBi oLamayacak kadar ßénciLiz

kaLBim saBrımı durdurur vé diLimidé $éytan doLdurur

вιяçσк кιşι gιя∂ι σ кαℓвє,вιяçσк кιşι çιкмαк ιѕтє∂ι,кιмѕєуι ηє gιямєѕι ιçιη ηє∂є çιкмαѕι ιçιη zσяℓα∂ι..gι∂єηє нσşçαкαℓ ∂ємєуι вιℓє¢єк кα∂αя кιвαя,gєяι ∂öηєηє нαуιя ∂ιуєвιℓє¢єк кα∂αя кαвα вιя кαℓρ σ..σ кαℓρ çσк ιуι вιℓιуσя, gι∂єηℓєяιη çσgυ σηυ υzαктαη тαкιρ є∂ιуσя..νє σ кαℓвιη мιηιк вιя мєѕαנι ναя gι∂єηℓєяє;нєя gι∂єη вιℓιуσяυмкι вєηι υzαктαη ѕєуяєтмєктє , σηℓαяα кσ¢αмαη мυтℓυℓυкℓαя ∂ιℓιуσяυм νє ιуι ѕєуιяℓєя ∂ιуσяυм...вєη∂єη υzαк, ѕєν∂ιкℓєяιηє уαкιη σℓѕυηℓαя..вєηιм кαℓвιмє gιямєѕι кσℓαу, çιкмαѕι∂α кσℓαу αмα вιя кєяє çιктιмι кαℓвιм∂єη, gєяι gιяєвιℓмєѕι ιмкαηѕιz..!!

Giт gidebildigiи кadar ne чapsam degismezsiи. .
вeиiм gibi seveяsiи aмa
Senin kadaя sevilmezsiи

Uиutma. . .

HİÇKİMSE SEVGİME SENİN KADAR YAKIŞMADI...
VE SEVGİM HİÇKİMSEYİ SENİN KADAR YAŞATMADI....

Nèfrètè sevgidèn daha çøk güvènirim demiş Şeytan . . . Çünkü nèfrètin sahtèsi øLmaz!

┼anrı yara┼ırken öylesine unu┼muşki beni..
┼üm kö┼ülükleri ve karanlıkları
çekemicemi biLe biLe üstüme yüklemiş sanki
karanLıklar içinde uyur oLmuşum
┼üm kötü rüyalarıma ina┼.

kardan adamLar yaptIm
hepsini kahRamanIm sandIm
avuçLarImda eridiLer..
teLLi duvakLar taktIm
her defa sanki akLadIm
çok çaßk kirLendiLer..
ruHum ezeLden yasakLarI sevdi..!

...Ve şimdi o vadide gezinenler
Görüyor kırmızı ışıklı pencelerin ardında
Devasa formların tuhaf bir şekilde
Hareket ettiğini,ahenksiz bir melodi eşliğinde.
Bu arada,akıntısı hızlı korkunc bir nehir gibi
O solgun kapıdan içeri
İğrenç bir kalabalık sonsuzca akıyor
Ve kahkaha atıyor-ama artık gülmüyor-

BaZıLaRı BeNİm KorkUnÇ bİr İnSan OldUğUmU SöyLÜyOr HiÇtE BiLe BeNdE bİR ÇoÇUk KaLbİ VaR MaSamDA vE bİr KaVaNOzUn İçİNdE...

Her şey bir hayal gibi uzaklarda öyle yalnızım
Ruhum kanatlanıp uçuverdi sanki ansızın
Her gün biraz daha unutulmak nasıl zor gelir
Ben hiç unutmadım unutmayı kalbim ne bilir

Mühürlendin sen benim ömrüme
Darmadağın yorgun gönlüme

Kalplerde son yangınız
İki yaralıyız şimdi ayrıyız
Biz seninle masum günahsız
Başkasında sürgün aşkımızzzz!
'

Aradigini Buldugunda Iki Elle Saril... Kaybetmek Kolay ama Kazanmak Cok Zordur...
RockTurk takımından
RockTurk takımından

Erkek
Kişisel İleti :

MesajKonu: Geri: Kocaman Nick Arşivi   Kocaman Nick Arşivi - Sayfa 2 EmptyPerş. 12 Kas. 2009, 09:23

clean family girl.
temiz aile kızı.

geL aşk geL...

Anlat onlara peri masalının kötü bittiğini

Sinirle topladım tüm eşyalarını.!
Ne olur almaya gelme.
Bırak izlerin kalsın bende.

öLdürmeyen acı güçLendirir.ßeni güçLendiricek her$eye warım.

Şaşkınlıkla mumlarımı yaktım ve Tanrıyı buldum.Çok yalnızım ama önemli değil çünkü aklımı kazıdım.Ve belki de bildiğim herşey için ben suçluyum..

Ellerimde günah gibi yaşayamadıklarım

Sensiz soluyorum anlayacağın

mavi mavi ölüyorum

Yanımda olmadığın her an...

Ne içindeyim zamanın, ne büsbütün dışında,geniş bir zamanın parçalanmaz akışında..

" ßeni üZen her deTaydan unuTarak KurTuluyorum "

.нαуαт ∂єηιℓєη şєу вιя ιριη υ¢υη∂α*

kmse anLamaz ßiliorumm canımı yaqsada hayat qüLüorumm:/

O küçük kız artık şarkı söyLemiyor . . .

Kötü bi çocuk olmadıgımı anlamam onbeş yıl sürdü, ama iyi bi çocuk olmayı bırakamazdım.... Çünkü çok Kötüydüm !

Üst üste kırılmıştı HayaLLer.Islanırken benlikleri anlamsız bir günde yağmur yüklü sözlerle,iki uzak insandı ıslanan ve ıslanırken aglayan.İhanet değil,kendi kendinin kalbini kırma,cinayet senaryosu hiç değil,artık sadece merhaba'nın hoşçakal oLma haLi…

SuçLudan kısa bi ithaftır !

iLaçLarını aL en rahat pijamaLarını giy güseL bi fiLm koy o sırada hafif bi yamur yağsın eLindeki sıcak çikolatandan son yudumunu aL en sewdiğini düşünerek küçük bi çocuk gibi uykuya daL uyandığında iyiLeşmiş oLman diLeğiyLe..

Direk kana karışan şeyLerden uzak durmak faydaLıdır !!!

ÖLÜRSEM EKO SİSTEM BOZULUR

GeL ßaK ßiR eLimde göKyüzü vaR haLa
ÖteKinde kayıp giden yıLdızLar..
KorkuLarda ßenim umutLaRda
*Beni ßıRaKma...*

[^_^♥]

İçimizde ne çok hırsız var,biri aldı beni götürdü sattı*hemde yok pahasına.
Ah şu hırsızlar..her gece rüyamda senin kılığında dolaşırlar..

"Hayatımdan bi çok kişi sildim.Bazen o sildiklerimi özlesemde ben yapmam gerekeni yaptım.Ama şu an mutluyum..Daha fazla canımı acıtmayın çünkü herseferinde bişi kaybetmekten yoruldum..Tek sözüm şu BENDEN VE SEVDİKLERİMDEN UZAK DURUN!!"

Hayattaki anlamszlıkları anlamlaştrmak için
çaba gösteren ve anlamsz veya anlmlı harektler
ypmak için uraşan anlamsz salak insnlardan bıktm...!!

Attığımız her adım senkronize ..(:

Sayfalarca yazdım sizi.
Sonra buruşturup attım hepinizi.

Ne sahibim ol ne de benim...

giderim bu diyardan yüreim bana kalmışsa... (!)

Bilip söyledikleriniz yasadıklarımı ifade etmez..

☻☻☻(KuM Kعdĭکĭ)█☻

☺☻☻☻H€R$EY Y@L@N ßİR T€K ߀NİM G€RÇ€K OL@N☻☻☻☺

xxSizin qißi oLmak için ßir çaßa sarfetmiyorum...Lütfen ßeni kendiniz iLe kar$ıLa$tırmayın..

Yaşlı bi adam gazete bayisindeki kıza "Bana bi SABAH bide AKŞAM verirmisin?" demiş. Kız adama "Kalbin dayanmaz amca, sana bi POSTA vereyim yeter" demiş

Bazen cdden aklım karısıo...
Mala mal dnmesse Ne dnrki?*

İnsanlar grckten cok cbalıolr kendlerne aptal dmgasını vurdrmak içn..
Nednse Başarıolar (: !! Uraspta başarbldkleri sayılı işlerdn btanesi olmalı bazıları içn...

..İzLemekLe yetinmeni tavsiye ederim.Zira akLını fazLa zorLama.AnLamanın mümkünatı yok.Ne yürek yeter.Ne beyin.FazLa da yorma kendini diyorum ya.BöLe bi a$kı ya$ayamazsın benim gbi,Ona Benim GözümLe Bakamazsın.Baktığını Sanarsın.YanıLırsın.O hep Bende.En uzak oLsa da,en yakınımda.Bi nefes gibi,içime çektiğim.ÇokLar çaresiz kaLdı,oLmaz i$te bak yine anLatamıyorm.Çok seviyorum Ben.Basit DeiL senin sevgin gibi.Evt kıskanabiLrsn.Nefret de edebiLrsn bendn bu saatten snra

...

sessiz sakin 1 haLdeimm.. yaLnızLıklar içindeimm
karanLıkLaR yeteR bna, bni 1 bn biLİrim
yoRqun dü$mü$ hayaLLeRim RüyaLaRım kedeRLeRmm herksten bıktım artk onu da söLiiyeyimm..
kimseden bna fayda yok asLa 1 bn yetermbna annadım sonundaa…

göKkuşağıNın aLtında mtLuLuğu bkLeyen 2 meLeğiz..ßizz..

O kadar çok sen varsın ki içimde nefes alıp vermeye korkuyorum
Kaybederim seni diye...

Gözlerim telaşta... Seni her gördüğünde yaşlarını akıtmakta... Kulaklarım duymamakta... Senden başka sesleri takmamakta... Kelimeler çarpıklaşmakta.. Kalbim senden kalanlara avunmakta...

Sonra...
Sonrası yok..!
Bitti DefoL...!!

sen olmasanda her türlü döner dünyam

bazı şeyler sadece mutsuzluğa sebep olur...

eğer ben, sen de mutsuzluğa sebep oluyorsam...bırak beni...

Ya$amayI çok seviyorum, bana bula$mayan herkesi de çok seviyorum
RockTurk takımından
RockTurk takımından

Erkek
Kişisel İleti :

MesajKonu: Geri: Kocaman Nick Arşivi   Kocaman Nick Arşivi - Sayfa 2 EmptyPerş. 12 Kas. 2009, 09:22

hapSσLмuş haγaLLєяiм

iηaтςı düzєηLєяiм

haLвuкi вєη кiмiм ηєγiм

кaвuL єdєяiм γaηLız кaLdıγSaм

γa γaηLız кaLdığıмı SaηdıγSaм

вσмвσş вiя düzєηdєγiм

qizLєηмiş SєωєηLєяiм

haLвuкi вєη γiηє вєηiм

Sewilirken Uyuyordun!
Şimdi SEN Sew , Böl Uykunu..!

sNa hersmnkinden çoq ihtiacım war..!

Yarim sen yokken ben herqün incitiLdim.
Binbir parça binbir hayaL içinde eziLdim..

Küçük bir çocuğun şekerde bulduğu mutluluk gibi.

0na sarıldığımda bulduğum huzur gibi.

Heyecan gibi.. aşk gibi..

Bugün Burda Cumartesi
Ben senin SaçLarını
SuçLar bakışLarını
Geveze SusuşLaRını biLe ÖzLedim ^^ ..

bİr anLIk mutLuLuğum sİzİ çok mu üzdü?

babamm dediiikii doğmasaydınn keşkeee bende dedimki doğdum uLans isTeeee

BiLiriM éLbétté,
biLiriM âsLındâ sénin hiç oLMâdıgını,
vé âsLâ da oLâMâyâcâgını
. .. aMa .. .
sizofréni dé tıpkı évciLik gibi
yâLnız oynânMâz!

Hayat ya$ıcaam şeyleri sana kıyak geçiorm yaz,çiz,oyna..
Hiç bi bok istemedim istemiorm..

Şimdi artq tek başımayım...
Hiç değiLse hakkını veriyorum yaLnızLığın..
iki kişilik kocaman bir boşLuktansa sensizLiqi* ve yalnızLığı tercih ediyorum

Emin oL şimdi dahada mutLuyum..(!)

KraLiçenin Yanında Kral Olmak VarKen ..

******nun Yanında Pezevenq Oldun

Ama Bo$hVer
.!
Layiiıkk olduun yerii buldnn Puhaa..

Ben olabildiğimin en iisiyim.Sen kendi halini düşün.Herkesin masalı kendine göre değil,yaptıklarına göre devam eder.Unutmaman gerekn diğer şey ise bu koskoca hayatın apta bir insan uruna bitmeyeceğidir.Sen sadece masalını sürdürmeye devam et.Mantığını kullanırsan kendi masalını yaratır kendin oynarsın.

Cebimde sakladıgım caputtan olan kalbim yok !

Her yeni gün bir öncekinin tekrarı,Tarih tekerrüre açık müstehzi bir hal alıyor Derin yarıklarla, çatlaklarla süslenmiş.Somurtkan, çığırtkan dudaklarınla...

σ мαѕαℓ qüηü qєℓєηє кα∂αя ѕυѕυуσяυм...

ölümmüydü seni benDen aLan .. yaDa mesafeleRmiyDi Bu aşka zebaniLik yapan ? O.o

HALAYA girsen yeteR .. |o.O|

=) unuTmaDan diLe bi diLeK beLki ..

bu araLaR I^m CrY.. soRRy..

♥ KoşTurun aq. .LiTTle 7'yi bıRakalı Coq oLdu bnm (;

kelimeleri gittikçe kesinleşti keskin kelimeler ümitlerini yıktı yok oldular hepsi ve adına "HAYAT" dediler bunun..

Düşlerim başka şeyler
Ağlarım hiç bıkmadan
Giderim çok uzaklara
Ardıma hiç bakmadan
RockTurk takımından
RockTurk takımından

Erkek
Kişisel İleti :

MesajKonu: Geri: Kocaman Nick Arşivi   Kocaman Nick Arşivi - Sayfa 2 EmptyPerş. 12 Kas. 2009, 09:21

ıSsız sokaqın. . . .
O piS kÖ$eSinde. . .
AqLayarak öLmek iSti0rum. . .!
.........................................

bírtek acı çektiğimde yaşadığımı hissedebilíyorum ! belki bu yúzden kendime çok defa acı çektirdím.
çaresiz kaldığım o kadar çok anı hatırlıyorum kí..
herkesten kaçmak istediğím zamanlar o kadar yakın kí..
yapabilir miyim, terkedebilir miyim yaşadığım yerleri híç bilmiyorum ama, gitmeyí hep istedim..
Lanetliiiiiii!!!!!!!!!!

Tenimde dudağındaki şarap kokusu, Ruhumda beni terkedişlerinin hüznü var, Umutsuz bi çocuk besliyorum En karanlık gecelerimde

>>Herkesin üç kişiliği vardır; Ortaya çıkardığı , sahip olduğu , sahip olduğunu sandığı...

- ÇizGiLere BaSmaDan YürüYen inSanLarDAnım.

nє zaмan вu кadaя zoя oLмaya вaşladı nєfєs alмaк.?
nєяdє кayвєtti insanlaя gözlєяndєкi ışıgı.?
ne zaмan anlatмaкtan vazgєçtilєr öyкülєяini.?

zihniмn ichndє dolaşıvєяiyoя göяntülєrя
sözLєri oLмyan bir şaякıa вenziyoя tıpкı.

THe enD.

sesinizi biLe duymak istemıyorum hePiniz yaLansınız çıkaR için uqRaşan basiT waRlıkLaRsınız aDisiniz sıfaTsızsınız LaneTLeRin en büyüqü üzeRinize oLsun>.<'^

bİ ŞaRaP bİr sİgaRa SoN bAhAr KOyNUmdA yAnLIZlıGı kOKluoRum KUrUtULmuS yApRaKLaRDa yGmUr yemıS TopRAklArdA...

- ÇizGiLere BaSmaDan YürüYen inSanLarDAnım.

Bu İnSaNLaR..
Doğu$Tanmı SalaktıLar..?
YokSA SoNRaDaN Mı oLDuLaR..?

hEr PİyOn PoTaNsiyeL ßİr vEziRDir.

herşeyin sıradanlaştığı bi dünyada
bazen kaybetmek en doğru seçimdir
ve o dünyada en yerinde tercih vazgeçiştir...

Yeni örenen yürümeyi çocukLar qbi
önce adımLar snra koşmaLar
öLe inat etme
her yıkıLış bir diriLş zmna

ÖpüLdüqü yerden kanaR a$k...
Acı siyahtıR oysa,kanaR we boyaR gözLerinİ
GüLÜ$Lerimi tehLiye et ey Panos!
Cezasını çekmedİm Mi??!

Beynindeki topiklerin mozaikleri tamamlandımı ¿ (.

etrafımda caz soyleyerek ucan pembe filler görüyorum ...

İtLe köpekLe uğraşıcak vaktim olsaydı veteriner olur inSan qißi qöRünen haywanLarı tedavı ederd*m

(!) siZz anca ona buna Laf yetiştiriN imaJınZ Bozuk biraZ DeĞiştriN Her kadını anneniZ qißi mi sandınıZ?BencE şu yazdıklrımı okuyp birZ beyniniZi qeLştR*n

tanrı DeiLim ama taPanLar war.
cahiL DeiLim ama sewmeyi biLmeyişLerim war.
meGaLoMan DeiLim ama BÜYÜLEYİCİ bi benn war.
- aRsiSt mi??.
DeiLim ama ''muhte$em oLMAK'' kanımda war...^^
RockTurk takımından
RockTurk takımından

Erkek
Kişisel İleti :

MesajKonu: Geri: Kocaman Nick Arşivi   Kocaman Nick Arşivi - Sayfa 2 EmptyPerş. 12 Kas. 2009, 09:20

Oyunun adı aşk,kan ve gül
Sen katilsin bense maktül
Çek hançerini son kez öp ve beni öldür..*

gєçιşтιямє gєçмєѕ göz ∂ışα ∂єğιℓ ιçє вαкαη∂ıя

kendimi tanıtmak isterdim ama...MÜKEMMEL'in tanımı olmaz ki !

kaLßine zorLa öqreTemessin yaßancı *2 keLime [ ! ]

ßa$ka renk mi du$Lemi$ kaLßin, kırmızı odaSında ??

sizler özel yada eşiolmayan kartaneleri deilsiniz sizler sadece çürüyen organik maddelerden ibaretsiniz!

SéssizLiqiMiN aRdıNda yaTaN $iZ0fRéNik MmuTluLuquMa kapıLıp qiDéRkéN aqiR ßaSaN kaRamsarLıqıMıN içiNdé ß0quLuy0rum...

Acı çékSéMdé aLı$aCaqıM TuZa MüpTéLaDıR
YaRaLaRıMm...

~Aşk için kurduğum "düşlerin" yerini.. Kocaman "yanılgılar" almış !.

ÇÜRÜq wisne

=>İsyan çünkü duvarları insan yarattı doğadanmı korktu ki kendini betonla kapattı!..

Ne oldum deme Ne olcamda deme.. Ne oluyo laan ! de.... .) huhzuhauah.. xD

deĞilim sizin giBi oLmamda !
gökdelenlerdeN tüKürücem SuratınıZaa (alayına)

Yerinde kaL desemde dur desemde beklemez zamaaN yollar ayrılırmıı bir nefeslik tadım warken...
nefret gözlerimde sözlerimdee durmuo faslaaa tamam anladım yarınımı weremem aslaaa sonuna kadaar yoLunaa kadar alırr götürürr yanlızlıık bana ne kadar yakınsan o kadr uzaksın aRtıkk bana ne kadarr yakındın ama
UZAK DUR ARTIIIK

Boşuna bu aşk şarkıLarı
YaLan, bu kadar aşk adına
YazıLan şiirLer,
YaLan aşkLar
YaLan hayatLar
YaLandan yaşamaya mahkûm oLmuşuz
Suçumuz sahte kişiLikLerimiz !

Sana Cinayetimin İpuçLarını Bırakıyorum...Vasiyeti oLmayan öLüLer üLkesinden...

¢нυℓѕυzρєru

ИoO PaИi¢ !!!.....ИoO Hey¢aИ bИ Koycaм sИ sus¢aИ

Ölümü gördüm saklambaç oynuyordu.
Hep o sobeliyordu çocukları dudaklarının kıyısından..!
Ölümü gördüm saçlarımda saklaniyordu..
Hep o tariyordu saçlarını kırmızı bir aynada!!
Ölümü gördüm aciyi gordum nefreti gordum!
Ölümü gördüm ölümü gördüm ölümü gördüm..
Ölümü gördüm kaybolmuş yüzlerinde.
Ölümü gördük tekmelerin gölgesinde..
Ölümü gördük asilmis hain iplerde!
Ölümü gördük lacivert ceketlerde..

bérabér yürüyéLım yaqmurun ısLLatıqı zıfırı karanLık o sokakLarda, bénı hıc bırakma korkuLarLa wé yanLızLıkLa doLu bu pémbé hayaL dünyasında...

SenSiz can ceki$melerim bogusuyor RUHSUZ bedenimle..
Bir iç isyan misali , hükmedemiyor beynim kalbime..
Agir geliyor pompaladigi kan iliklerim..
Hani et tirnaktan ayrilmaz derler ya..
’’YALANNN!!!’’.. tirnaklarimi söktüler bir bir etimden..

Polliannayı qören?

Kendi mutLu dünYamda muDsuz yaSıOm ben...

- kOyun sayıyorm dURmDn..

-biTmiO hÇ derdim.^^ne karısık bi hayad bu..!

RockTurk takımından
RockTurk takımından

Erkek
Kişisel İleti :

MesajKonu: Geri: Kocaman Nick Arşivi   Kocaman Nick Arşivi - Sayfa 2 EmptyPerş. 12 Kas. 2009, 09:18

8'd£n Sonra, 9'q£LS£d£, 10'Suz ßırakma K£ndini..

Yine Dert,Tasa,Keder Herşey ßeni ßuLur Hayatın AnLamı ßumudur..!!

YaLnız Yaqmur Yagdığında Séwiyorum ßu Şehrin InsanLarını..
Herkésin Yüzü Gözü IsLaq ßaşLarı Egik..
ßenim H£p oLdugum GiBi..

Yürüdüğümüz yoLLardan geçtim fark; yaLnızLık.. Şimdi tek başıma odamdaym, soğuk we karanLık..!

Oyun bitti mi sanıyorsun ? Ben daha yeni başlıyorum..

..кєѕкє ѕöz¢ügü уєяιηє, вιя ∂αнαкι ѕєƒєяє ∂ємєуι ∂єηє...

! Beni bırakma... Artık gücüm yok ayrılıklara..

! Adımların Küçük Ama Dünyam Gibisin, Beni Benle Ötelere Götüren Sensin!

! Seni sevmesi kolay ayrı kalmak zor, unut demesi kolay gelde bana sor..

! Kapıları kaparım dokunanı yakarım, bende aşkın cesareti var..

Son bakışın kaldı bende, Son öpüşün tadı bende, Allahını seversen dön, Tüm zevklerim kaldı sende!

Bitmez bu aşk bitmez bu aşk, Bitirmeye kullar yetmez, Silemezsin gidemezsin, Terketmeye yollar yetmez

ніς віЯ аşк карıdaи ςıкмаІаЯІа вітміγоЯ...

...bu sefer oyunun kurallarini kendim belirliyorum ben degil hayat benim istedigim kurallar icerisinde oynayacak...

Bu Kesin ...Zaten inancımısz Olmasa war oLmanın anLamı anLamsızLıktan Baska Bir AnLama GeLirmiydi?

siLdikLeRim waRdıR ßiR De onLaR yanLı$LaRm we pi$manLıkLaRmdıR adLaRı anıLmaz hatıRLaRı soRuLmaZz saDece pi$manLıkLaRmdıR..!!

αşк уσк σℓмυş αятıк ѕєνgι ιѕуαηℓαя∂α мυтℓυℓυк υzαкℓαя∂α кαℓıякєη нαιηℓιк νє αуяıℓıкℓαя öη ρℓαη∂α..

Ben ''SeN SeN'' die bittim oğLum ! Hadi UnuT UNuTaBiLirSeN..!Ben Seni Yudum Yudum İçtm oğLum,Hadi oL Eskisi Gibi oLabiLirsen !!

İnan!
.Ama yaLnızca biLdiqin qerçekLere.
Güven!
.Ama yaLnızca içinde baqLadıkLarına.
Sev!
.Ama yaLnızca hak edenLeri.
PayLaş!
.Ama yaLnızca deqerini biLenLerLe.
ÇaLış!
.Ama yaLnızca doqruluk yoLunda.
Yaşa!
.Ama sakın öLümü akLından çıkarma.

вαzєη кα∂єяι вєℓιяℓєя уαzı уα∂α тυяα..

inSan oğLu nankÖrdüR değer weRmez kimseye .,bende inSan^m sonuçta fasLasıNı bekLeme .!

Yüreğimin kısır israfları içinde sessizlik boyunca haykıran soğuk rüzgarda donuyorum!!!!!!!!!

Kötü bir alışkanlıktım
Sinsice kanında dolaştım
Şimdi sana sahip oldum bak

Benden kurtulmak istersin
Umutsuz her kaçışında
[ İlacın için dönersin yine * bana *]
RockTurk takımından
RockTurk takımından

Erkek
Kişisel İleti :

MesajKonu: Kocaman Nick Arşivi   Kocaman Nick Arşivi - Sayfa 2 EmptyPerş. 12 Kas. 2009, 09:15

Ke$ke cocuk kaLsaydım da,dizimdeki yaRayı en ßüyük aCı sansayDım !..
KuRaL ya BunLar xD..
12'de evde oLmakmıSs..
KapıYı kmseYe acmaMakmıs..
AsLınDa biriCiK veLiLeriMiz şuNu DuymaLıyımış!
Ne AraBası KabaKTan bi KüL KediSi .
Ne De CadıNın kucağıNDa bi Pamuk PrenSes!
HaYKıRmaK isTesek biLe ''sus'' içimdeKi TEK SES!

Bilmezler yalnız yasamayanlar
Nasıl korku verir sessizlik insana

_____Yakaladım hayatı yakasından
Yine de vermedi seni ßana

rüzgar alır götürür bei
sonsuz karanlıa
canım yaqar çığlıklarla
ama hiç acı yoq
üzmez bni aLamaq
aLışmış bDenm sonuçDa...

!!!!Herkesin 'yalan' olduğu bu dünyada, bırak tek 'gerçek' sen(!) ol bu hayatta!!!!

Sakla yaralarını kalbim
Şimdi eskiyen bir hayalden geldim

oLmassa oLmasım_'SEN'_
yokSun işDe

Ve görMüyorSun

saNa gösLerim diiL
yüReim...
beDenim...
aLıyor.!!!

вαzєη υηυттυм ∂ємєq вιℓє нαтıяℓαмαктıя вαzı şєуℓєяι... (!)

bazen hiç başlamaması bi gün bitmesinden iyidir... :/

soruLunca yanıtı
İçimizde oLan,
Kanımı donduran, ısıtan,
Durduran
βir kalemsen,
βir boş kağıt ..
mutLu aşk varsa da,
mutLu son yoqtur ♥ ...

Kocaman Nick Arşivi
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2