RockTurk
Sadece 30 saniyeni harcayarak aramıza katılmak için 'Kaydol'a tıkla.

RT Yönetimi ~
RockTurk
Sadece 30 saniyeni harcayarak aramıza katılmak için 'Kaydol'a tıkla.

RT Yönetimi ~
RockTurk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RockTurk

Sadece Rock severlerin değil tüm Müzik severlerin buluşma noktası.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  Başvuru FormuBaşvuru Formu  

Avril Lavigne&Deryck Whibley boşanıyor

3 posters
YazarMesaj
KoRn
RockTurk takımından
RockTurk takımından
KoRn

Erkek
Lakap : ¢нєzzу
Kişisel İleti : Ť αηутнιηg ιѕ ησт ιмρσѕѕιвℓє σƒ ℓιƒє Ť
Ruh Hali : Avril Lavigne&Deryck Whibley boşanıyor Sinirl10
İşletim Sistemi : Avril Lavigne&Deryck Whibley boşanıyor 210

Avril Lavigne&Deryck Whibley boşanıyor Empty
MesajKonu: Avril Lavigne&Deryck Whibley boşanıyor   Avril Lavigne&Deryck Whibley boşanıyor EmptyC.tesi 19 Eyl. 2009, 14:06

Avril Lavigne&Deryck Whibley boşanıyor..

Avril Lavigne ve Deryck Whibley'den sonunda beklenen açıklama geldi.Genç şarkıcı Avril Lavigne, son dönemde gittiği mekanlarda yalnız görüntülenmeye başlamış ve bu nedenle ve Deryck Whibley ile ayrılmanın eşiğinde oldukları dedikodularını ateşlemişti. Bu dedikoduları defalarca yalanlanmasına rağmen geçtiğimiz günlerde yapılan açıklamayla çiftin kesin olarak boşanacağı belirtildi. Resmi web sitesi üzerinden bir açıklama yapan Avril Lavigne, on yedi yaşında tanıdığı ve bundan iki sene sonra beraber olmaya başladığı Deryck'le birlikte geçirdiği zaman için minnettar olduğunu ve onunla arkadaş kalacaklarını belirtti. "Deryck'e büyük bir sevgi ve saygı besliyorum. O hayatımda tanıdığım en harika insan ve onu tüm kalbimle seviyorum. Deryck'le hayatlarımıza ayrı devam etme kararı aldık; fakat ayrılıkla ilgili söyleyebileceğim olumsuz hiçbir şey yok. Bana her zaman destek veren aileme, arkadaşlarıma ve hayranlarıma çok teşekkür ederim."Deryck Whibley'nin kendisi de kendi sitesinden bir açıklama yaptı. "Son altı buçuk sene içerisinde hayatımdaki en harika günleri geçirdi. Sona gelmiş olmamış üzücü; yine de Avril'le hala bir aileyiz. Tamamen arkadaşça ayrılıyoruz. Onun kalbimde çok özel bir yeri var ve ömrümün sonuna kadar arkadaşım olarak kalacak. Bana destek veren aileme, arkadaşlarıma ve hayranlarıma çok teşekkür ederim."
perdidaisla.
Administrator

Administrator
perdidaisla.

Kadın
Lakap : Brisha
Kişisel İleti : Orlando Bloom.

Ruh Hali : Avril Lavigne&Deryck Whibley boşanıyor Uykulu11
Takım : Avril Lavigne&Deryck Whibley boşanıyor D1e2ee3fede4072d5e25570324a07802
İşletim Sistemi : Avril Lavigne&Deryck Whibley boşanıyor 210

MesajKonu: Geri: Avril Lavigne&Deryck Whibley boşanıyor   Avril Lavigne&Deryck Whibley boşanıyor EmptyPaz 18 Ekim 2009, 18:34

buna çok seviniyorum cidden.Avril'la yakışmıyorlardı ve Avril onun yüzünden çok değişmişti.
Umarım Deryck'ın yerini dolduracak kişi onun müzik hayatını olumsuz yönde etkilemez ve onu değiştirmez Smile
Yağmurlar
Moderatör
Moderatör
Yağmurlar

Kadın
Lakap : love is dead.
Kişisel İleti : No memories of you.I close my eyes.It's killing me
Ruh Hali : Avril Lavigne&Deryck Whibley boşanıyor Cilgin10
İşletim Sistemi : Avril Lavigne&Deryck Whibley boşanıyor 910

MesajKonu: Geri: Avril Lavigne&Deryck Whibley boşanıyor   Avril Lavigne&Deryck Whibley boşanıyor EmptyPaz 25 Nis. 2010, 12:15

LinkinTheva demiş ki:
buna çok seviniyorum cidden.Avril'la yakışmıyorlardı ve Avril onun yüzünden çok değişmişti.
Umarım Deryck'ın yerini dolduracak kişi onun müzik hayatını olumsuz yönde etkilemez ve onu değiştirmez Smile

katılıyorum Smile

Avril Lavigne&Deryck Whibley boşanıyor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Avril Lavigne
» avril lavigne
» Avril Lavigne> Don`t Tell Me
» Avril Lavigne
» Avril Lavigne> When You're Gone