RockTurk
Sadece 30 saniyeni harcayarak aramıza katılmak için 'Kaydol'a tıkla.

RT Yönetimi ~
RockTurk
Sadece 30 saniyeni harcayarak aramıza katılmak için 'Kaydol'a tıkla.

RT Yönetimi ~
RockTurk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RockTurk

Sadece Rock severlerin değil tüm Müzik severlerin buluşma noktası.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  Başvuru FormuBaşvuru Formu  

Jonathan Rhys Meyers

2 posters
YazarMesaj
KoRn
RockTurk takımından
RockTurk takımından
KoRn

Erkek
Lakap : ¢нєzzу
Kişisel İleti : Ť αηутнιηg ιѕ ησт ιмρσѕѕιвℓє σƒ ℓιƒє Ť
Ruh Hali : Jonathan Rhys Meyers Sinirl10
İşletim Sistemi : Jonathan Rhys Meyers 210

Jonathan Rhys Meyers Empty
MesajKonu: Jonathan Rhys Meyers   Jonathan Rhys Meyers EmptyC.tesi 19 Eyl. 2009, 13:33

Doğum tarihi:27 temmuz 1977 Dublin, Irlanda
+doğduğunda kalp sorunu olduğu için fazla yaşayamacağı düşünülüp hemen vaftiz edildi
+3yaşındayken annesiyle babası ayrıldı.kardeşi Jonny ve Alan annesiyle daha küçük kardeşleri Jamie ve Paul ise babsı ve büyükbabasıyla yaşamaya başladı.
+Jonny kargaşalı bir çocukluk yaşadığı için 16 yaşında okuldan atıldı.
+ David Puttnam prodüksiyonu “The War of the Buttons” için ses sınavlarına girdi ama rolü Gregg Fitzgerald aldı.
+ “A Man of No Importance”da küçük bir rolde oynadı ve bu kariyerinin başlangıcı oldu.
+ Rhys Meyers Gormenghast (2000) tv dizisi ve CBS 4saatlik minidizisi Elvis (2005)te rol aldı.Bu diziyle Emmy adaylığı ve altın kürenin sahibi oldu.
+ Versacenin yüzü oldu.ve 2006 kış/2007 sonbahar kataloglarında yer aldı.
+ Hugo Bossın yeni yüzü oldu.

filmleri:
# Brontë (2007) (pre-production) .... Branwell Brontë
# Toussaint (2007) (pre-production)
# The Children of Huang Shi (2007) (post-production) .... George Hogg
# August Rush (2007) (completed) .... Louis Rush
# "The Tudors" .... King Henry VIII (10 episodes, 2007)
# Mission: Impossible III (2006) .... Declan
# Match Point (2005) (as Jonathan Rhys Meyers) .... Chris Wilton
# Elvis (2005) (TV) .... Elvis Presley
# Alexander (2004) .... Cassander
# Vanity Fair (2004) (as Jonathan Rhys Meyers) .... George Osborne
# The Lion in Winter (2003) (TV) .... Philip
# The Emperor's Wife (2003) .... Chamberlain
# I'll Sleep When I'm Dead (2003) .... Davey
# Octane (2003) .... The Father
# The Tesseract (2003) .... Sean
# Bend It Like Beckham (2002) .... Joe
# The Magnificent Ambersons (2002) (TV) .... George Amberson Minafer
# Tangled (2001) (as Jonathan Rhys-Meyers) .... Alan Hammond
# Prozac Nation (2001) .... Noah
# Happy Now (2001) .... Mark Wraith
# "Gormenghast" (2000) (mini) TV Series .... Steerpike
# Titus (1999) .... Chiron
# Ride with the Devil (1999/I) .... Pitt Mackeson
# The Loss of Sexual Innocence (1999) .... Nic, aged 16
# B. Monkey (1998) .... Bruno
# The Tribe (1998) .... Adam
# The Governess (1998) .... Henry Cavendish
# Velvet Goldmine (1998) .... Brian Slade
# Telling Lies in America (1997) .... Kevin Boyle
# The Maker (1997) .... Josh Minnell
# Samson and Delilah (1996) (TV) .... Sansone a 14 anni
# The Disappearance of Finbar (1996) .... Finbar Flynn
# Lengua asesina, La (1996) .... Rudolph
# Michael Collins (1996) (as Jonathan Rhys Myers) .... Collins' Assassin
# A Man of No Importance (1994) (as Jonathan Rhys-Myer) .... First Young Man

ödülleri ve adaylıkları:
2007 Movie Extra Filmink Awards
aday — Best Sort for “Match Point”

2006 GQ Men of the Year Awards
kazandı — Lab Series Man of the Year

2006 Golden Globe Awards
kazandı — Best Performance by an Actor in a Mini-Series or Motion Picture Made for Television for “Elvis”

2005 Primetime Emmy Awards
aday — Outstanding Lead Actor In A Miniseries Or A Movie for “Elvis”

2005 Satellite Awards
kazandı — Outstanding Actor in a Miniseries or a Motion Picture Made for Television for “Elvis”

2005 Chopard Trophy
kazandı — Outstanding Newcomer for “Match Point”

2002 Venice International Television Festival
kazandı — Canal Grande Award for the Best Young Promising Actor for “The Magnificent Ambersons”

1998 London Critics Circle Film Awards
aday — British Newcomer of the Year for “Velvet Goldmine”, “The Disappearance of Finbar”, and “The Governess”
KoRn
RockTurk takımından
RockTurk takımından
KoRn

Erkek

MesajKonu: Geri: Jonathan Rhys Meyers   Jonathan Rhys Meyers EmptyC.tesi 19 Eyl. 2009, 13:35

Jonathan Rhys Meyers 220pxjonathanrhysmeyersms5

Jonathan Rhys Meyers Normalposter2kq1

Jonathan Rhys Meyers Normalstill11mx6

Jonathan Rhys Meyers Normalelvis10lp1
KoRn
RockTurk takımından
RockTurk takımından
KoRn

Erkek

MesajKonu: Geri: Jonathan Rhys Meyers   Jonathan Rhys Meyers EmptyC.tesi 19 Eyl. 2009, 13:35

The Tudors

Nisan ayında paralı kanallardan Showtime da 38 milyon dolarlık bütçesiyle dikkat çeken yeni bir dönem dizisi başladı: The Tudors

İngiltere tahtının en güçlü krallarında 8. Henry 'nin gerçek hayat hikayesinden yola çıkarak görkemli dekorlar ve kostümler eşliğinde İngiltere tarihine göz atmamızı sağlayan dizi oldukça sağlam ve güçlü kadrosuyla dikkat çekiyor.

Geçtiğimiz yıllarda mini-dizi Elvis ile Altın Küre kazanan Jonathan Rhys Meyers, 8. Henry'i,başarılı Avustralyalı aktör Sam Neill hırslı kardinal Wolsey 'i, pek çok filmde görüğümüz Jeremy Northam Sir Thomas More'u,Casanova'dan hatırlayacağınız Natalie Dormer kralın büyük aşkı Anne Boleyn'i,The Commitments'in güzel sesli kızı Mary Doyle Kennedy kralın ilk eşi Catherine of Aragorn'u ve güzel yıldız Gabrielle Anwar ise kralın kızkardeşi Prenses Margareth'i canlandırıyor.

Henry'nin 30 'lu yaşlarında başlayan dizide Fransa ve İspanya ile yapılan ittifaklar ve savaşlar,Henry'nin babası 7. Henry'nin ölmeden önce yaptığı bir düzenleme sonucu ağabeysinin eşi Catherine ile yaptığı zorunlu evlilik ve bu evliliği bitirebilmek için İngiltere'nin Roma Katolik Kilisesinden ayrılmasını sağlayarak temellerini kendisinin oluşturduğu Anglikanizmin doğuşu,büyük aşkı Anne Boleyn ile tanışması,bir erkek evlata sahip olma arzusu,saray erkanı,entrikalar oldukça başarılı bir şekilde aktarılıyor.

Elizabeth'in senaristlerinden Michael Hirst tarafından yaratılan dizi önce 10 bölümlük bir mini-dizi olarak tasarlanmış.Ancak Showtime dizinin ilk 2 bölümünün izleyici sayısı ve gelen olumlu tepkiler üzerine 2. sezon için oyuncular ve yaratıcısı Hirst ile anlaşmayı sağlamış.Showtime'ın bu bahar en büyük kozlarından biri olan dizide bütçe sorunu da olmayınca her ayrıntının titizlikle işlendiği tarihi drama görsel bir şölene dönüşüyor.
Şu ana kadar yayınlanan 5 bölümün www.tv.com da en düşük ratiosu 8.3,her pazar 20:00 da Showtime'da yayınlanan dizinin mevcut bölümlerine torrent ya da rapid dosyası olarak internetten ulaşılabiliyor.Ancak henüz Türkçe altyazısına ulaşılamamakta.

Bir gecede dört bölümünü birden izlediğim bu diziyi dönem filmlerinden ve dramadan hoşlanıyorsanız Lost'un gittikçe sıkmaya başladığı ,Heroes'un ise kafa karıştırmaktan öteye gitmediği şu dönemde oyunculuk şöleni izlemeniz için tavsiye ederim.

Kaynak:22dakika
KoRn
RockTurk takımından
RockTurk takımından
KoRn

Erkek

MesajKonu: Geri: Jonathan Rhys Meyers   Jonathan Rhys Meyers EmptyC.tesi 19 Eyl. 2009, 13:37

Jonathan Rhys Meyers Normal2007versace1sv0

Jonathan Rhys Meyers Normalad14fm6

Jonathan Rhys Meyers Normalad8hn8

Jonathan Rhys Meyers Normalluomovogue2id0
KoRn
RockTurk takımından
RockTurk takımından
KoRn

Erkek

MesajKonu: Geri: Jonathan Rhys Meyers   Jonathan Rhys Meyers EmptyC.tesi 19 Eyl. 2009, 13:37

Bir Röportajı

Alman Neon (2007) dergisiyle yapılan röportaj

Mr Rhys Meyers siz Versaceden sonra Boss ile anlaşma imzaladınız.Yakında "Hugo"nun yeni yüzü olacaksınız.Siz aktör değilmisiniz?
-Evet,niçin?
Siz Match Point ve Velvet Goldmine gibi filmlerden daha çok bir manken olarak tanınmaktan korkmuyor musunuz?
-Benim birçok korkum var.Annem şöyle derdi:” şans ve kötü şans sabit olarak birbirini takip eden iki köpek gibidir”
Ve bunun anlamı ne?
-Siz birinciyi gördüğünüzde,ikinci olanı uzak değildir.İyi reklam kontratında para akacağı için şans köpeği kuyruk sallar-hav hav!Ve şöyle söyleyen ikinci köpek vardır:”dikkatli ol!Yakında senin filmlerin gitmiş olacak!”Ama bu doğru değil. Ben şu an Tudors’ı çekiyorum ve yakında August Rush yakında sinemalarda gösterilecek.Siz benim için endişelenmek zorunda değilsiniz.çok teşekkürler.
Ve sizi ne korkutur?
-Ben dünyanın en ünlü aktörü değilim.Ben asla en fazla kazanan 10 arasında yer almaycağım.Ama ben geçen 12 yıl içinde 33 film yaptım ve bu kazandıklarımla iyi yaşayabiliyorum.Her filmden sonra daha sonrası gelmeyecek gibi bir korku oluyordu.Bu bitti.ve sonra ne oldu?Ben sadece oynamayı öğrendim...
Bu sizin ortalama teklifler aldığınız anlamına mı geliyor çünkü devam etmeyeceğinden korkuyorsunuz?futbol oyuncusunu oynamanız kulağa hoş geliyor.
-güneş parlarken değerlendirmek lazım.
Siz geçmiş yıllarda Tom Cruise ve Woody Allen ile filmler yaptınız.bunların devamı gelecek mi?
-şunu söyleyebilirim,şu anda çok iyi gidiyor ama ben herhangibir tedbir almadım.
Emeklilik düzenlemeleri?
-Ben fikirler hakkında konuşuyorum.Beş yıl önce setten birisinin hata yaparken beni yakalayacağından ve aniden herkesin beni görüp:”hey bu yapamıyor”diyeceğinden çok korkmuştum.benim hala imza atarken bu hissim var.Ben çoğu zaman düşünüyorum:”onlar bana şaka mı yapıyor?onlar arkamdan kağıdı yırtıp atacaklar mı?”...Bir gün ilginin bir cehennemi olurken sonraki gün bir çimen köy boyunca takip edilebilir. Tom Cruiseun kariyeri bana çok şey öğretti,ondan çok şey öğrendim.
Başka türlüsü ne?
-Siz oyunculuk imajınızın yanında özel yaşamınızda da dikkali olmalısınız.Eminim Cruise buna çok dikkat ediyor.
Ama onun kariyerinde düşüş yaşanıyor çünkü tüm dünya onun deli olduğunu düşünüyor.O gerçeklikle farklı mı?
-Ben nasıl bilebilirim.
Siz onunla çalıştınız.
- Mission Impossible III çekilirken biz sette ay boyunca beraber çalıştık-Biz 10dakikadan fazla konuşmadık.
Senin tecrüben,senin ismin ve senin bakışların gerçekten emniyetli bir güvenliği sağlıyor.
-Hayır
Hayır
-Hayır
Niçin?
-Bu bankada çalışan birinin asla kovulmayacağına güvendiği zaman gibi.O güvende olduğunu düşünmekte haklı.bankada çalışıyor.Ve puf işini kaybediyor.Görüyorsunuz:siz herhangi bir şeye güvenemezsiniz.Siz neyi ifade ettiniz?:”bakışların”
Pekala
-Bazı insanların neden benim yakışıklı olduğumu-erkeklerde dahil- düşündükleri hakkında bir fikrim yok.Bana göre Jude Law hoş bir adam.ben değilim.Ama ben film işlerinde herşeyin seksiliğin hakkında olduğunu biliyorum.Bu kamera çalışınca neden en iyisini yapıyor olduğumun nedeni.
Eğer bir aktör olmasaydın şimdi ne yapıyor olurdun?
-Ben su tesisatçısı olabilirdim,çorba reklamı için anlaşma imzalıyor olabilirdim...bilmiyorum.Benim ailem zengin değil.Annem bekar bir anneydi ve biz fakirdik.Benim çocukluğum zor geçti ama kimin çocukluğu zor değildi?
Siz okuldan atıldınız.
-Benim bilardo oynamak için bir sürü zamanım vardı.ve o benim 15 yaşındayken nerde keşfedildiğimdi.Ben sadece para kazanmak için oyunculuk yapıyordum.Aniden açlıktan ölmemek için yasal yollar vardı.Sizin aç bir çocuk ve alkolik bir anneye sahip olmak hakkında bir fikriniz yok.
Bunun hakkında konuşabilir misin?
-Benim bu zamanlardan anladığım:Fakirlik sevinç ve üzüntü olarak öyle acı verici olabilir.ayrıca Parfüm üreten şirket şöyle der: merhaba sevgili müşteri,bu sadece güzel bir koku.Kendin zor parçanı idare etmelisin.Kendin olmak ve korkularından kurtulmak zorundasın! Bu bana uyan bir özlü söz.
Süslü cümle veya özlü söz
-süslü cümle.niye?
bir aktör olduğunuzda korkularınızdan kurtulmak daha kolay.size işkence yapan bir patron yok veya nefret ettiğiniz üniversiteye gitmek zorunda olmadığınız zaman
-Hayır o değil.benim başka herhangibiri olarak da bir sürü korkum var.sadece bana neyin yapılacak olduğunu söylemesi için korkuya izin vermiyorum.ben Film sanayisinde 12 yıl geçirdikten sonra korkuların beni sürüklemesine izin vermiyorum.Ama korkular başka herkeste olduğu gibi orda.havalanındaki mevkinizde,insanları ararken veya bombanın patlayabileceği herhangi bir anda bu his var.
Bu paranoya mı veya siz bunun gerçek bir tehdit mi olduğunu hissediyorsunuz?
-bilmiyorum.bildiğim gerilim ve stresimiz aklımızdan geliyor.genç bir erkek olarak kendinize soruyorsunuz:ben kimle evlenicem?ben ne kadar kazanıcam?her zaman doğru şeyi mi söylüyorum? Bu sadece insan.İnsan beğenilmeyi ister.
Ve bunla yanlış olan ne?
-Kim diğerlerinin ne düşeneceği korkusuyla yaşayabilir.Kimsenin düşüncesi diğerininkinden daha değerli değil.sadece mutlu olmayı beğen.Bu benim bir kadını baştan çıkarmayı bildiğim tek yol:Siz onu umursamadığınızı,sadece kendinizi önemsediğinizi düşünmesine izin verin.siz,umrunuzda değilmiş gibi oynamak zorundasınız ,o sizinle eve gelir veya gelmez.
Sizin farklı amerikan aktiristleriyle sorunlarınız olduğu söyleniyor ve siz öğrenci Reena Hammerlasınız.Oyuncuları beğenmiyor musunuz?
-Yanımda bir divaya sahip olabilirdim ve o benim.Aktristler filmlerde gerçekte olduğundan daha iyi görünüyorlar.Ben Angelina Jolieyi ilk kez gördüğümde üzüldüm.Onun filmlerinde çok havalıydı.Benim kızarkadaşım zeki ve güzel.o yarı hintli yarı polonyalı.Ben onun yerine,insanların eskitildiği çirkin bir şehirde ,La, plastik bir güzelliği neden seçiyim?
Siz sadece bir kadını baştan çıkarmanın nasıl olacağını okuyucuya anlattınız.Herhangibir aktör olarak püf noktası ne?
-sert çalışmak,bakışlarına dikkat etmek çünkü bu işinin bir parçası...
KoRn
RockTurk takımından
RockTurk takımından
KoRn

Erkek

MesajKonu: Geri: Jonathan Rhys Meyers   Jonathan Rhys Meyers EmptyC.tesi 19 Eyl. 2009, 13:38

Jonathan Rhys Meyers Normaltudorsla19vz2

Jonathan Rhys Meyers Normaltudorsla04ul6

Jonathan Rhys Meyers Normaltudorsla06rs3

Jonathan Rhys Meyers Normal612ce7

Jonathan Rhys Meyers Normal613ld0

Jonathan Rhys Meyers Normal672bdy8

Jonathan Rhys Meyers Normalspe5a5a0zq3
SwqiSeli
Amatör Rockçı
Amatör Rockçı
SwqiSeli

Kadın
Kişisel İleti : cümlelerim eskiyor
sadece susuyorum..
Ruh Hali : Jonathan Rhys Meyers Iyi11

MesajKonu: Geri: Jonathan Rhys Meyers   Jonathan Rhys Meyers EmptyPerş. 28 Ocak 2010, 13:38

New Paris Photos

Jonathan Rhys Meyers Normal_still05

Jonathan Rhys Meyers Normal_still06
SwqiSeli
Amatör Rockçı
Amatör Rockçı
SwqiSeli

Kadın
sadece susuyorum..

MesajKonu: Geri: Jonathan Rhys Meyers   Jonathan Rhys Meyers EmptyPerş. 28 Ocak 2010, 13:40

Jonathan Rhys Meyers Normal_poster6

Upcoming films: 'From Paris with Love,' 'Percy Jackson & the Olympians,' 'Valentine's Day'

"From Paris with Love": An employee at the U.S. ambassador's office in Paris hooks up with an American spy to stop a terrorist attack. With John Travolta and Jonathan Rhys Meyers. Rated R for violence, drug content, language and brief sexuality.

"Percy Jackson & the Olympians: The Lightning Thief": After he discovers that he's the descendant of a Greek god, a teen sets out to settle an ongoing feud among the gods. With Logan Lerman, Uma Thurman and Pierce Brosnan. Rated PG for action violence, scary images, suggestive content and mild language.

"Valentine's Day": Intertwining couples and singles in Los Angeles break up and make up based on the pressures of Valentine's Day. Star-packed cast includes Bradley Cooper, Anne Hathaway, Ashton Kutcher and Patrick Dempsey. Rated PG-13 for sexual content and brief nudity.
SwqiSeli
Amatör Rockçı
Amatör Rockçı
SwqiSeli

Kadın
sadece susuyorum..

MesajKonu: Geri: Jonathan Rhys Meyers   Jonathan Rhys Meyers EmptyPerş. 28 Ocak 2010, 13:41

Jonathan Rhys Meyers Bilde?Site=C4&Date=20100128&Category=ENT01&ArtNo=1280316&Ref=AR&Profile=1035&MaxW=600&MaxW=800&q=50
SwqiSeli
Amatör Rockçı
Amatör Rockçı
SwqiSeli

Kadın
sadece susuyorum..

MesajKonu: Geri: Jonathan Rhys Meyers   Jonathan Rhys Meyers EmptyPerş. 28 Ocak 2010, 13:42

Jonathan Rhys Meyers Theatrical-Poster300dpi
SwqiSeli
Amatör Rockçı
Amatör Rockçı
SwqiSeli

Kadın
sadece susuyorum..

MesajKonu: Geri: Jonathan Rhys Meyers   Jonathan Rhys Meyers EmptyPerş. 28 Ocak 2010, 13:43

Jonathan Rhys Meyers From_paris_with_love_jrm-400x253
SwqiSeli
Amatör Rockçı
Amatör Rockçı
SwqiSeli

Kadın
sadece susuyorum..

MesajKonu: Geri: Jonathan Rhys Meyers   Jonathan Rhys Meyers EmptyPerş. 28 Ocak 2010, 13:43

Jonathan Rhys Meyers From_paris

Jonathan Rhys Meyers and John Travolta team up for From Paris With Love

John Travolta and Jonathan Rhys Meyers star in From Paris With Love, an action packed thriller in which a government agent’s desire to shine beyond the shadows of his profession comes true when he is paired with his new partner.
As the two tear through Paris on an anti-terrorism peace mission, our young agent discovers the deadliest weapons are the one we love the most.
The film is directed by Pierre Morel, the man behind District 13, Taken and the expected 2010 Dune adaptation.
From Paris With Love arrives in cinemas on February 26th
SwqiSeli
Amatör Rockçı
Amatör Rockçı
SwqiSeli

Kadın
sadece susuyorum..

MesajKonu: Geri: Jonathan Rhys Meyers   Jonathan Rhys Meyers EmptyPerş. 28 Ocak 2010, 13:45

KoRn demiş ki:
Jonathan Rhys Meyers Normal2007versace1sv0

Jonathan Rhys Meyers Normalad14fm6

Jonathan Rhys Meyers Normalad8hn8

Jonathan Rhys Meyers Normalluomovogue2id0

son fotoya bayıldım evet
SwqiSeli
Amatör Rockçı
Amatör Rockçı
SwqiSeli

Kadın
sadece susuyorum..

MesajKonu: Geri: Jonathan Rhys Meyers   Jonathan Rhys Meyers EmptyPerş. 28 Ocak 2010, 13:45

Jonathan Rhys Meyers Jonathan-rhys-meyers-20051027-80688
SwqiSeli
Amatör Rockçı
Amatör Rockçı
SwqiSeli

Kadın
sadece susuyorum..

MesajKonu: Geri: Jonathan Rhys Meyers   Jonathan Rhys Meyers EmptyPerş. 28 Ocak 2010, 13:46

SwqiSeli
Amatör Rockçı
Amatör Rockçı
SwqiSeli

Kadın
sadece susuyorum..

MesajKonu: Geri: Jonathan Rhys Meyers   Jonathan Rhys Meyers EmptyPerş. 28 Ocak 2010, 13:46

çok güzel çıkmış burdada Smile

Jonathan Rhys Meyers Normal_still36

Jonathan Rhys Meyers
1 sayfadaki 1 sayfası