RockTurk
Sadece 30 saniyeni harcayarak aramıza katılmak için 'Kaydol'a tıkla.

RT Yönetimi ~
RockTurk
Sadece 30 saniyeni harcayarak aramıza katılmak için 'Kaydol'a tıkla.

RT Yönetimi ~
RockTurk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RockTurk

Sadece Rock severlerin değil tüm Müzik severlerin buluşma noktası.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  Başvuru FormuBaşvuru Formu  

Emma Watson

+2
KoRn
şebocukızz
6 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
YazarMesaj
sellygomezmanyagı
Profesyonel Rockçı
Profesyonel Rockçı
sellygomezmanyagı

Kadın
Lakap : Sam4
Kişisel İleti : Emma Watson - Sayfa 4 26563461
Ruh Hali : Emma Watson - Sayfa 4 Geveze10

Emma Watson - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: Emma Watson   Emma Watson - Sayfa 4 EmptyCuma 04 Ara. 2009, 21:08

Emma Watson, Ron ve Hermione'nin Ölüm Yadigarları'ndaki ilişkisi hakkında MTV'ye konuştu:

İlk olarak ve en önemlisi, Hermione'nin Ron ile evliliği konusunda ne düşünüyor?

"Gerçekten çok heyecanlandım. Ron onun birlikte olması için doğru kişiydi. Bence çocukları olması inanılmaz. Mükemmel."
Rupert Grint ile aranızdaki romantizm (ve öpücük)ten bahsettiniz mi?

"Tanrım hayır. Ondan bahsetmedik. Sanırım o kısmı oraya gelince düşünmek zorunda kalacağız."

Bana gerçekten dokunan sahne Ron'un Hermione'yi aldatması, onu bırakması. Ron'un geri döndüğü ve Hermione'nin kendini onun kollarına bırakması, ona vurmaya başlaması, kontrolsüz öfkesi ve onu terkettiği için hayalkırıklığına uğraması gibi mükemmel bir sahne var. Bunu sabırsızlıkla bekliyorum çünkü okuğuduğumda bana çok gerçekci geldi.
sellygomezmanyagı
Profesyonel Rockçı
Profesyonel Rockçı
sellygomezmanyagı

Kadın

MesajKonu: Geri: Emma Watson   Emma Watson - Sayfa 4 EmptyCuma 04 Ara. 2009, 21:09

Film Review Online, Emma Watson ile yapılan başka bir söyleyişi yayınladı. Emma bu röportajda, filmden aklında kalan sahneler ve tabi ki yine son filmdeki öpüşme sahnesiyle ilgili soruları yanıtlıyor.

Gelecekte bu filmle ilgili aklında kalacak en önemli şey ne olur?

Bunu tekrar izlediğimde, apışıp kalabileceğim sahnelerden birisi büyük ihtimalle Ron'un Quidditch sahneleri olur. O sahneler gerçekten çok komikti. Rupert komik sahnelerde çok iyi iş çıkartıyor, o gerçekten çok komik. Onun dışında Lavender Brown'a can veren Jessie Cave, birlikte çok eğlenceli zamanlarımız oldu. Hermione ve Lavender'ın, Ron için kavga ettikleri sahne kesinlikle muhteşemdi.

Rupert'la olacak olan öpüşme sahnenizin komik olacağını düşünüyor musun?

Pek sayılmaz. Onun bu konuda hiç kaygısı yok, hiç mahcup değil. O gerçekten çok sevimli. Bununla ilgili kesinlikle alay etmem.
sellygomezmanyagı
Profesyonel Rockçı
Profesyonel Rockçı
sellygomezmanyagı

Kadın

MesajKonu: Geri: Emma Watson   Emma Watson - Sayfa 4 EmptyCuma 04 Ara. 2009, 21:10

Go Girl dergisinin Emma'yla yaptığı bir röportaj...Emma burada Ateş Kadehi hakkında konuşuyor...
GG: Go Girl
EW: Emma Watson
EW : Kesinlikle öyle.Sanki okulda yeni bir dönem başlamış gibi hissediyosunuz.Aslında çok güzel.Setten uzaklaştığınızda oradaki insanları özlediğnizi anlıyorsunuz ve geri dönünce onları görmek süper...

GG : Hermione'yi bu yıl neler bekliyor?
EW : Bence bu yıl Hermione'nin yılı olucak...Harry'e karşı tam bir anne gibi davranıyor ve zamanın çoğunu onun için endişelenerek geçiriyor...Hermione bu filmde de de endişeli...Noel Balosu bölümü oldukça eğlenceli.Bu filmde Hermione'nin bir erkek arkadaşı var ve bu durum Ron'u şoka sokuyor...özellikle onun bir kız olduğunu yeni hisseden Ron bu durumdan çok etkileniyor...Hermione'nin Ron'un idolü olan Viktor Krum'la ilgilenmesi onun için çok zor bir durum oluyor...

GG :Harry,Ron'un kendisine ihanet ettiğni düşündüğü için bu yıl ikisinin arasında bazı sorunlar yaşanıyor...Filmde dram öğesi var.
EW : Bu da doğru...Hermione film boyunca ikisi arasında kalıyor...Zavallı kız!Bence bu iyi, çünkü oldukça gerçekçi.

GG :Ron onu biraz tuzağa düşürmeye çalışıyor,öyle değil mi?
EW: Aaa,evet!Kesinlikle.Bu çabasının sonucunda oldukça tuhaf olaylarla karşılaşıyor...Bu bölümleri izlemek için gerçekten heyecanlanıyorum...

GG : Filmin en önemli sahnelerinden biride dans sahnesi.
EW:Kesinlikle,kesinlikle.Filmin o bölümü çok eğlenceli.Bunu kimse başaramazdı.Yani harika bir karışım olduğunu söylemeye çalışıyorum.Maggie Smith ve Rupert o bölümde dans ediyor.Harika.Kesinlikle harika.Bunu çok iyi yapıyorlar. Bence çok komik bir sahne.Mike, kız ya da erkek olsun o yaştaki gençlerin dans pistine çıktıkları sersemce hali bence çok iyi yakalamış.Bütün kızlar dans etmete istekli ve hazır beklerken ,erkekler ürkek bir halde bir kenara ilişmiş haldeler.O sehne çok eğlenceliydi.Daha önce hiç vals yapmamıştım ve bunu öğrenmek de ayrı bir keyifti...
GG :Vals yapmayı kolay öğrenebildin mi?
EW:Aslında kolaydı.İlk başta daha karmaşık bir vals türü üzerinde çalışacaktık ama neyse ki sonradan basit olanı üzerinde çalıştık.Yani iyiydi.Mike bizden çok iyi vals yapmamızı istemiyordu,çünkü film gerçekçi olmak zorundaydı.Yani ayağa kalkıp harika vals yapan öğrenciler değildik.Kameranın,hiçbirimizin vals hakkında bir şey bilmediğini göstermesi gerekiyordu.Bu açıdan düşündüğümüzde , o sahnede aslında fazla rol oynamadık...

GG :Galiba o sahnenin en zor yanı karşınızdaki oyuncunun gözünün içine bakmak zorunda olmanızdı?
EW:Hayır!Aslında yalnızca ayaklara bakıyorduk.Çekimler boyunca aralıksız ayaklarıma baktım.Kollarımızı değiştirdiğimiz bölümlerde oldukça sordu,çünkü aynı anda hem kolları değiştirmek,hem de ayakları kontrol etmek zorundaydık...

GG :Kadınlar dans etmeyi sever.Ama erkekler pek sevmez.
EW:Kesinlikle haklısınız.Buna katılıyorum.Bu çok gülünç.Kızlar bu konuda çok istekli,erkekler dans etmede gönülsüzdür.Bu gerçekten gülünç.Sizin de dediğiniz gibi,bu heryerde böyle.Erkeklerin alışverişi sevmemesi gibi birşey bu.Danstan nedense uzak duruyorlar...

GG :Özel hayatına fazla girmek istemiyoruz,ama Hermione karakteri yüzünden herhangi birine çıkma teklifi etmen artık daha mı zor yoksa daha mı kolay olacak sence?
EW:Hımm...Dürüst olmak gerekirse değişen birşey yok.Zaten olacakları kendim göreceğim.Bnece bu her genç için zor bir durum ve bu güçlük benim içinde geçerli.Başka bir değişle , bu durum işimi kolaylaştırmayacak....

GG:Senin hakkında yapılmış ve seni çok güldüren bir dedikodu duydun mu?
EW:Bu işe ilk girdiğimde yazılan her şeyi okuyordum ve sonra "Ben böyle birşey söylemed,mki deyip duruyordum.Daniel ve benim hakkımda dedikodular vardı.Bunlara yalnızca gülüyoruz.Çok gülünç.

GG:Suyun altında oyunculuk yapmak nasıldı?
EW:Aslında sevdim.Scuba-diving zaten çok hoşuma gider.Birkaç kere Mauritius'a gittim ve orada scuba-diving yaptım.Çok gurur duyduğum bir PADI sertifikam var. Bunun için özel bir sınava girdim.Çok eğlenceliydi.Bunu özel efektlerle değil de, kendimizin yapabilmesi bence çok iyi
sellygomezmanyagı
Profesyonel Rockçı
Profesyonel Rockçı
sellygomezmanyagı

Kadın

MesajKonu: Geri: Emma Watson   Emma Watson - Sayfa 4 EmptyCuma 04 Ara. 2009, 21:12

SwqiSeli
Amatör Rockçı
Amatör Rockçı
SwqiSeli

Kadın
Kişisel İleti : cümlelerim eskiyor
sadece susuyorum..
Ruh Hali : Emma Watson - Sayfa 4 Iyi11

MesajKonu: Geri: Emma Watson   Emma Watson - Sayfa 4 EmptyPerş. 28 Ocak 2010, 13:15

vayy 6 sayfa olmuş Very Happy
SwqiSeli
Amatör Rockçı
Amatör Rockçı
SwqiSeli

Kadın
sadece susuyorum..

MesajKonu: Geri: Emma Watson   Emma Watson - Sayfa 4 EmptyPerş. 28 Ocak 2010, 13:16

Emma Watson - Sayfa 4 Emma-Watson
SwqiSeli
Amatör Rockçı
Amatör Rockçı
SwqiSeli

Kadın
sadece susuyorum..

MesajKonu: Geri: Emma Watson   Emma Watson - Sayfa 4 EmptyPerş. 28 Ocak 2010, 13:17

Genel Bilgiler::
Tam adı: Emma Charlotte Duerre Watson
Lakapları: Em,Emmy,Emms
Doğum tarihi: 15 nisan 1990
Burcu: Koç
Ebeveynleri: Anne Jacqueline(Doğu İngiltere takımı için hokey oynamış)ve baba Chris.Birkaç yıl önce boşandılar.İkisi de avukat.
Yaşadığı yer: Oxfordshire
Kardeş: Alex Watson(Emma’dan 3 yas kucuk,Emma kadar oyunculuk işi içinde değil ama play station da çok becerikli)
Saç rengi: Doğal sarışın,ancak şimdi kahverengi
Göz rengi: kahverengi
Hobileri: Alışveriş,arkadaşlarla gezmek ve spor
SwqiSeli
Amatör Rockçı
Amatör Rockçı
SwqiSeli

Kadın
sadece susuyorum..

MesajKonu: Geri: Emma Watson   Emma Watson - Sayfa 4 EmptyPerş. 28 Ocak 2010, 13:17

Favorileri::
Hayvanlar: Kediler; Domino & bubbles adında iki kedisi var.
Yemek: İtalyan(piza,makarna),tavuk
Aktör ve aktrisler: Julia Roberts,John Cleese,Sandra Bullock ve Goldie Hawn
Kıyafet: Gap,DKNY,Diesel,Miss Sixty
Müzik: Pop ve rock
Şarkıcılar: Samantha Mumba,Bryan Adams,Suzanne Vega,Dido ve Kelly Osbourne
Spor: Rounders ve netball(ikisi de baseball gibi),hokey,tenis,kayak,buz pateni,balık tutmak
Hediye: CD player
Şarkı: “Papa don’t preach” Kelly Osbourne
Bertie Bott şekerlemesi: Limon şerbeti
Kitap: Harry Potter ve Azkaban Tutsağı
HP karakteri: Hagrid
Quidditch pozisyonu: Kovalayıcı
HP Sahneleri: Troll sahnesi,Sırlar Odası ve Gilderoy Lockhart sahneleriz
Büyü: “Petrificus Totalus!”
Mekanik araç: iPod
Cep telefonu: Nokia 3330
SwqiSeli
Amatör Rockçı
Amatör Rockçı
SwqiSeli

Kadın
sadece susuyorum..

İlginç Bilgiler::
Uçan arabayla nereye gitmek ister diye sorulduğunda cevabı: Avustralya
Oda rengi: Açık pembe
Tırnaklarını yemiyor
Sete bir kere arkadaşlarını getirmiş.Çok eğlenceli olduğunu düşünüyor.
Evcil hayvanları: 2 kedi(Bubbles ve Domino),bir tavşan(Rosetta)
Eğer bir elf olsaydı adı: Gilraen Carnesir
Hannah adında bir kuzeni vardı ancak Emma 7 yaşlarındayken kanserden öldü(Bu bilgi doğru mu bilmiyorum)
Amerika’ya ilk gidişi HP’nin New York galası içindi
SwqiSeli
Amatör Rockçı
Amatör Rockçı
SwqiSeli

Kadın
sadece susuyorum..

MesajKonu: Geri: Emma Watson   Emma Watson - Sayfa 4 EmptyPerş. 28 Ocak 2010, 13:18

Amerika’da yaptığı röportajlar:
The Rosie O’Donnell Show, The Today Show, Live on Regis and Kelly, Oprah, Jay Leno, The Wayne Brady Show, The Early Show, The View, MTV TRL (Total Request Live) ve The Caroline Rhea Show.
Tom onu “çok çekici ve iyi” buluyor.Ancak çıkmıyorlar!
Büyükannesinin adı Freda Watson ve Emma’yla çok yakın.Emma 4 yaşındayken büyükannesine bir prenses,bir peri ya da bir aktris olmak istediğini söylemiş.
Roald Dahl’ın kitaplarını seviyor.
Babası ona bütün Harry Potter kitaplarını okumuş.
Babasının ona okuduğu ilk kitap “Charlie and the Chocolate Factory”(bu arada bu kitabı bende buldum ve okudum.Çok eğlenceli ama canınız acayip çikolata çekiyor=),neyse bence siz de okuyun)
Emma,imzasını isteyen hiçkimseyi geri çevirmedi.
Harry Potter filmlerinden sonra Amerikalı liseli bir genç kızı oynamak istiyor.
Hala Noel Baba’yı seviyor.
Emma’nın yılbaşı listesi: Daha fazla kıyafet!
Favori dudak parlatıcısı: Stila
12.doğumgününü Sırlar Odası’nın setinde kutladı.O,repliklerini söylerken herkes bir anda “Mutlu Yıllar” şarkısı söylemeye başlamış.Percy’yi oynayan Chris Rankin:”Biraz utanmış gozüküyordu” diyor.
Tanınmış olmanın bazen korkutucu olduğunu söylüyor.
İlk filmini bitirince ailesi,o ve arkadaşları için bir disko partisi düzenledi.
Emma; sebzelerden,klasik müzik ve operadan,matematik,latince,coğrafyadan,ona Dan veya Rupert’la çıkmasını söylemelerinden nefret ediyor.
Emma; müziği,sporu,talkshowları,eğlence parklarını,oyunculuğu,şarkı söylemeyi,arkadaşlarıyla gezmeyi,alışveriş yapmayı,konuşmayı,müzik dinlemeyi,e-mailleri ve Hello Kitty ürünlerini seviyor.
Britney ya da Christina dendiginde: Hiçbiri
Radyo istasyonlarının şarkıyı bitmeden bölmelerinden nefret ediyor.
Emma, bazen farkedilmiş ve ünlü biri olmayı çok korkunç buluyor.
Okulundaki diğer çocuklar: “Arkadaşlarım hala bana normal davranıyor. Daha az umursayamazlardı. Ama bazen biraz sinir tipte bir çocuk, aniden koridorda yanından geçerken “Ah bu Hermione” diyebiliyor. Ama aslında gerçekte istediğinizde bu.”
Emma, filmin ardından ödül olarak ailesinin izniyle kıyafet almak için tek başına alışverişe çıkmış.
Harry Potter’dan aldığı parayı ailesine vermiş ve üniversite masrafları için bankaya konmuş.
Emma İngiliz Havayolları’na ait bir uçakta farkedilmiş.
Emma, göğüslerinin güzel olduğunu söyleyen bir oğlanın suratına yumruk atmış (!)
Emma’nın, Hannah adında kanserden ölen bir kuzeni varmış. Daha 7 yaşında bile değilmiş.
Emma annesi ve erkek kardeşiyle birlikte yaşıyor.
Emma “Herbal Parfümlü” Şampuanı kullanıyor.
Emma dört yıldan beri bir erkeğe aşık! (Ed. Notu:Hayranları yıkılacak)
Emma bir oturuşta 6(ALTI) tabak mısır gevreği yiyebiliyor.
Emma doğduğu ilk beş yıl Fransa’da yaşamış.
Emma ikiz arkadaşlara sahip (Natalie ve Jacqueline)
Emma’ya 14. yaş gününde setten arkadaşları tarafından sürpriz bir doğum günü partisi verilmiş.
Emma Fransızca, İtalyanca ve Almanca konuşabiliyor.
Emma’nın da MSN adresi var. (Editör Notu: Sevgili ziyaretçilerimiz ne yazıkki bu detaya bizde sahip değiliz. Lütfen ayrıca sormayınız)
Emma, Alfonso Cuaron’s çalışması olan “A Little Princess”i izledikten sonra ağlamış. Ayrıca 3.filme hazırlık amacıyla yönetmene tam 16 sayfalık bir ödev yazmak zorunda kalmış.
Emma, beyaz çikolatalı “Mocha Latte” içmeye baylıyor.
Emmanın favori renkleri buz mavisi ve menekşe moru
En sevdiği sanatçı Delta Goodrem.
En sevdiği gurup: Busted.
Azkaban Tutsağı filmindeki soyunma kabininin dışında: “Dikkat:İçerde bebek var!” yazıyormuş.
Kendisini: “sportif, kararlı ve herşeyde en iyisini hedefleyen” olarak tanımlıyor.
Şu anda en büyük oynamayı istediği karakter tutkusu: Amerikalı bir Lise Kızı
Olmak istediği kişi: Jennifer Aniston, böylece Brad Pitt ile olabilirmiş. Tatil Dileği: “Afganistan-Amerika arasında bir barış sağlanması.” [2001], “Daha fazla kıyafet!” [2002]
İlk Röportajı: Dilm Oyuncularının Duyruluşu[August 2000]
Vurulduğu kişiler: Brad Pitt, Orlando Bloom ve Prens William (ve daha fazlası bir sürü kişi daha var!)
Amerika’daki ilk anı: Harry Potter ve Felsefe Taşı – New York Galası
Amerika’da ki TV röportajları: The Rosie O’Donnell Show, The Today Show, Live on Regis and Kelly, Oprah, Jay Leno, The Wayne Brady Show, The Early Show, The View, MTV TRL (Total Request Live) ve The Caroline Rhea Show
Zevkleri: Roald Dahl’in kitapları (örn. James and the Giant Peach)
Babasının ona okuduğu ilk kitap: Charlie and the Chocolate Factory (Ed. Notu: Charlie ve Çikolata Fabrikası. Aynı zamanda Amerika’da filmi çekilmiş ünlü çocuk öyküsü. Türkiye’de keloğlan gibi birşeye karşılık gelmekte)
Hala Noel Babayı seviyor!
Favori sözü: “Dwarling!” (Ed. Notu:Yayvan bir ağızla “Aşkım” dediğinizi düşünün)
Emma Oscar kazanmayı istiyor.
Emma Annesinin’de oynadığı gibi İngiltere adına buz hokeyi oynamak istiyor.
SwqiSeli
Amatör Rockçı
Amatör Rockçı
SwqiSeli

Kadın
sadece susuyorum..

MesajKonu: Geri: Emma Watson   Emma Watson - Sayfa 4 EmptyPerş. 28 Ocak 2010, 13:20

var mı bilmiyorum ama Emmanın oynadığı Ballet Shoes'İn tanıtımı ;

Ballet Shoes, 1936 yayına çıkan aynı adı taşıyan Noel Streatfeild'ın kitabının 2007 yılı televizyon filmi uyarlamasıdır.Filmin yönetmeni Sandra Goldbacher.

* Emma Watson'ın rolü Pauline Fossil
* Yasmin Paige'ın rolü Petrova Fossil
* Lucy Boynton'ın rolü Posy Fossil
* Richard Griffiths 'ın rolü Büyük Amca Matthew (Gum)
* Victoria Wood 'ın rolü Nana
* Emilia Fox 'ın rolü Sylvia Brown
* Eileen Atkins 'ın rolü Madame Fidolia
* Peter Bowles 'ın rolü Sir Donald Houghton
* Marc Warren 'ın rolü Mr Simpson
* Harriet Walter 'ın rolü Dr Smith
* Gemma Jones 'ın rolü Dr Jakes
* Lucy Cohu 'ın rolü Theo Danes
* Heather Nicol 'ın rolü Winifred Bagnall
* Mary Stockley 'ın rolü Miss Jay
* Skye Bennett 'ın rolü Young Sylvia
* Don Gallagher 'ın rolü Mr French
* Nina ve Lucy Watson 'ın rolü genç Pauline Fossil
* Adrian Lester 'ın rolü Mr Sholsky, film yönetmeni

Yönetmen Sandra Goldbacher
Yapımcı Piers Wenger
Michele Buck
Damien Timmer
Patrick Spence
Heidi Thomas
Senarist Heidi Thomas
Noel Streatfeild (roman)
Oyuncular Emma Watson
Richard Griffiths
Lucy Boynton
Yasmin Paige
Emilia Fox

Yapım yılı, ülkesi 26 Aralık 2007, İngiltere
Süre 85 dakika
Dil İngilizce
SwqiSeli
Amatör Rockçı
Amatör Rockçı
SwqiSeli

Kadın
sadece susuyorum..

MesajKonu: Geri: Emma Watson   Emma Watson - Sayfa 4 EmptyPerş. 28 Ocak 2010, 13:22

Lakapları ;

Annesi : Honey Bear (tatlı ayıcık)
Babası : Bear (ayıcık)
Arkadaşları : Emmy , Emma Witch ( Emmy , Emma Cadı )
SwqiSeli
Amatör Rockçı
Amatör Rockçı
SwqiSeli

Kadın
sadece susuyorum..

MesajKonu: Geri: Emma Watson   Emma Watson - Sayfa 4 EmptyPerş. 28 Ocak 2010, 13:25

Emma'nın kendi kurduğu resmi sitesi ;
http://www.emmawatsonofficial.com
SwqiSeli
Amatör Rockçı
Amatör Rockçı
SwqiSeli

Kadın
sadece susuyorum..

MesajKonu: Geri: Emma Watson   Emma Watson - Sayfa 4 EmptyPerş. 28 Ocak 2010, 13:26

Aşağıda Emma Watson’ların ürettiği sahte şeylerin bir yığınını bulabilirsiniz. Emma Watson’un da diğer çoğu aktör ve aktris gibi AOL TIME Warner’ın (dünyanın en büyük medya şirketi) bir parçası olan Warner Bros ile bir anlaşması vardır. AOL ile anlaşan her Warner starının güvenli bir e-mail’i vardır. Emniyete almak için bu adresler periyodik olarak değişir böylece hiçbir fan bu adresleri bulamaz. Yani doğal olarak, Emma şöyle bir adres alacak değildir: “emma-watson@hotmail.com.” Bununla birlikte Emma ne yazık ki bir webmaster değildir…

Sahte E-mail Adresleri
Bugüne kadar Emma Watson'ın olduğu iddia edilen veya yazılan ancak hiçbiri doğru olmayan birçok e-mail (MSN) adresi aşağıda toplanmıştır... bunların sayısı gün geçtikçe artmaktadır...

littlecute06_5@hotmail.com
I_Am_A_Star_580@Hotmail.com
gorgeous_dream@hotmail.co.uk
emma_from_outer_space_watson@hotmail.com
bluegreymongoose@yahoo.co.uk
emma_watson_123@hotmail.com
emmawatson90@msn.com
emmawatson_fanmail@msn.com
busted_love_4@hotmail.com
emzwatson16@hotmail.com
emma_watson10@hotmail.com
emma_oxfordbabe@yahoo.co.uk
oxford_girl90@hotmail.co.uk
noneedtoseeme@hotmail.com
emma_oxford@hotmail.co.uk
intothevalley@hotmail.com
emmawatson_fanmail@msn.com
emma.watson@bluemail.ch
emma_charlottewatson@pisem.net
ewt_hps@hotmail.com
emmaraulz@yahoo.co.uk
lilem_watson@hotmail.com
Morris_900@globalnet.co.uk
lilpinkfairy@yahoo.com
emmawatson@hushmail.com
emmawatson@myself.com
emma-loves-hp@hotmail.com
Emma_de_bella@hotmail.com
EwNoUcUuK14@aol.com
emma_watson_actress@hotmail.com
EwNoUcUuK14@aol.com
Lilpuppygirl10@aol.com
ActressHGEW713@aol.com
emma gone emo@aol.com
Emmastar1990@aol.com
WintergirlatUK14@aol.com
Cutiepie03242@aol.com
emmawatsongranger@hotmail.com
emma_watson90hotmail.com
emma_watson_90@hotmail.com
emma_w@hotmail.com
i’mnotgrangergirl@aim.com
surprise_me@hotmail.com
elephunk555@hotmail.com
Emm.Wason.Oxford.@seznam.cz
Emma.Watson@HarryPotterset.org
HottHermy123@aim.com
tropicalsm00thii@aim.com
worstwitch@fsmail.net
miss_watson90@yahoo.co.uk
e_c_d_w_1990@hotmail.com
emmawatson-1990@hotmail.com
Emmyx19@aim.com
BritishSunshine@aim.com
emmawatson@watson.co.uk
fleur_allstar@hotmail.fr
watson_emma_1990@hotmail.co.uk
tru_potter@hotmail.com
e_watson1990@hotmail.com
emmawatson_1990@hotmail.co.uk
oxford_chick2005@yahoo.co.uk
dyer345@hotmail.com
emmacharlotte_14@hotmail.com
emmawatson@hotmail.com
emmaw_120@hotmail.com
emmawatson@gmail.com
emma-watson@hotmail.com
emma_watson@hotmail.com
e_watson@hotmail.com
harry_emma@hotmail.com
potter_emma@hotmail.com
me-emma@hotmail.com
emma_oxford@hotmail.com
oxford_emma@hotmail.com
cutie_pie_027@hotmail.com
emmawatson_england@hotmail.com
emmawatsoncharlotteduerrewatson@hotmail.com
wintergirluk@yahoo.co.uk
emma14watson@hotmail.com
i_am_a_star_590@hotmail.com
groudon_pokemon@hotmail.com
groudon_pokemon@yahoo.com
herharry2000@yahoo.co.uk
emmacharlotte_14@hotmail.com
emma_watson555@hotmail.com
emwatoxford2003@hotmail.com
emishere@hotmail.uk.co
HansEmWa@hotmail.com
emma_charduerre_watson3@yahoo.co.uk
ilemma89watson@yahoo.com
haylow08@msn.com
uniquegirl13@berrywatson.zzn.com
istuffmybrawithchichenfilet@.com
purplefrog_@hotmail.com
e_15041990_w@hotmail.com
alwaysmeantforfame@msn.com
emmasweets@hotmail.co.uk
emma_oxfordbabe@yahoo.co.uk
emmawatson90@msn.com
emma_dr_15_@hotmail.com
bubble_x_wrap@hotmail.com
emmaluvsbubbles@hotmail.co.uk
mintygurl14@hotmail.co.uk
wats_happend_2_me@hotmail.co.uk
emma_cd_watson@hotmail.com
emma_watson@hotmail.co.uk
emmawatson913@hotmail.com
emmers_star_900@hotmail.com
emmawatson_305@hotail.com
bubbles_15watson@hotmail.co.uk
emmashrine@yahoo.com.hk
emmaw2221@yahoo.com
luv_2_short@hotmail.com
the_only_emma_watson@hotmail.com
emmawatson@email.com
Hermoine_watson@hotmail.com
contact_emma@hotmail.com
ewidy3000@aol.com
EmmaWatson200@Yahoo.co.uk
KittyKateEm012@aol.com
hpEmmaWatson@Yahoo.co.uk
Emma@Mykyth.com
emziebabe154@hotmail.com
sparkling_watson@hotmail.com
Xxglitzy_princexX@hotmail.com
arindom_gangstaa@hotmail.com
emma_c_d_watson@hotmail.com
eakcfoxgirl259@aol.com
eachockeygirl@aol.com
hunny_bunny_300@hotmail.com
www.emmawatson@hotmail.com
watson@mellan.zzn.com
sexygirl@hotmail.com
emma@shaw.ca
one_take_watson@hotmail.com
hallie_parker_angel@gmx.net
Emmawatson_305@hotmail.com
ew_crookshanks@hotmail.com
emcl828@aol.com
emcl828@hotmail.com
harrypottersgurl@hotmail.com
emma_watson_aries@hotmail.com
Emmathegr8est@hotmail.com
em_charlotte@hotmail.com
hermioneemma2002@yahoo.co.uk
fanmailemmawatson@yahoo.co.uk
emmawatson@yahoo.co.uk
emmathgr8est@hotmail.com
emmathegr8est@aol.com
emwa@hotmail.com
ye_be_warned@hotmail.com
mightygirl@aol.com
domino@gmx.com
hermione_watson1990@yahoo.co.uk
em_watson415@hotmail.com
emailnature@netscape.net
emma.watson@web.de
kittystomper@hotmail.com
emmawatsonhplove@msn.com
emmawatson@fanmail-direct.com
Miss.HermioneGranger@diddlpost.de
bubbles_14dwarling@yahoo.co.uk
ewhermionegranger@hotmail.com
hermine-granger.em@firemail.de
emmakitten@lunar.co.uk
babybaba@snuttis.se
loverstoemma@hotmail.com
watsonslove@annerts.co.uk
lovepleaseemma@comcafe.com
emmame@ewers.msf
AmberFlames228@aol.com
emma-Watson@freenet.de
watsonthetvemma@hotmail.com
garnicht.hpo.oemerc@gmx.de
hockey_hermione_ew2@hotmail.com
scoobydo_andemma@msn.com
emma_watson724@hotmail.com
oxfordgirl@hotmail.com
roundergirl@hotmail.com
ems2003@hotmail.com
emwatson41590@hotmail.com
emmawatson@planet-save.com
watsonhp@yahoo.com
emma-hermione@hotmail.com
prettenglishgirl@aol.com
just_watson@hotmail.com
Miss.granger@gmx.com
Bubbles_14warling@yahoo.co.uk
hermione_watson1990@yahoo.com
oxfordgirl_90@hotmail.com
prettenglishgirl@aol.com
emma_watson112@hotmail.com
EmWatson@aol.com
beautifulsky@emmawatson.com
www.emma@gmx.com
emailnature@netscape.net
mini_mouse@hotmail.com
emma_watson@hollywoodkids.com
beautiful-sky@emmawatson.com
babybubbles330@aol.com
bitter90sweet@hotmail.com
grangergirl@hotmail.com
sylversmile1@uboot.com
hockey_hermione_ew2@hotmail.com
emmaisawatson@hotmail.com
oxfordgal@hotmail.com
scoobydo_andemma@msn.com
emmawatson@lycos.de
emmafanmail@excite.com
cheerleaderwannabe87@excite.com
cute_little_hockey_chick@hotmail.com
em@687dino.com
emhermine@yahoo.co.uk
emmawattson@hotmail.com
emma_birthday@yahoo.co.uk
emma_duerre234@hotmail.com
Emma_Watson@kaitai.com
emma_watson11@yahoo.co.uk
emma_watson112@hotmail.com
emma_watson724@hotmail.com
emmacharlotte__watson@hotmail.net
Emmacharlotte_Watson@hotmail.com
emmawatson@nickpitt.cjb.net
emmawatson@planet-save.com
emmawatsonecdw@hotmail.com
Ems2003@hotmail.com
emwatson41590@hotmail.com
EWIDY3000@aol.com
ewidy3000@aol.com
harrypottergirl74@yahoo.com
hockey_chick9931@hotmail.com
just_watson@hotmail.com
myfanmail@xuppa.com
oxfordgirl@hotmail.com
oxfordgirl_90@hotmail.com
pinkstarz3456@netscape.net
Prettenglishgirl@aol.com
roundergirl@hotmail.com
solarflare_51@hotmail.com
vovakris@axelero.hu
WatsonHP@yahoo.com
cute-emma.w@gmail.com
SwqiSeli
Amatör Rockçı
Amatör Rockçı
SwqiSeli

Kadın
sadece susuyorum..

MesajKonu: Geri: Emma Watson   Emma Watson - Sayfa 4 EmptyPerş. 28 Ocak 2010, 13:48

Emma Watson - Sayfa 4 Harry_ny_hermione
SwqiSeli
Amatör Rockçı
Amatör Rockçı
SwqiSeli

Kadın
sadece susuyorum..

MesajKonu: Geri: Emma Watson   Emma Watson - Sayfa 4 EmptyPerş. 28 Ocak 2010, 13:48

Emma Watson - Sayfa 4 Hermione-granger

hermiıne granger
SwqiSeli
Amatör Rockçı
Amatör Rockçı
SwqiSeli

Kadın
sadece susuyorum..

Emma Watson - Sayfa 4 Emma-watson-pattinson
SwqiSeli
Amatör Rockçı
Amatör Rockçı
SwqiSeli

Kadın
sadece susuyorum..

MesajKonu: Geri: Emma Watson   Emma Watson - Sayfa 4 EmptyPerş. 28 Ocak 2010, 13:49

Emma Watson - Sayfa 4 Hbp3
SwqiSeli
Amatör Rockçı
Amatör Rockçı
SwqiSeli

Kadın
sadece susuyorum..

MesajKonu: Geri: Emma Watson   Emma Watson - Sayfa 4 EmptyPerş. 28 Ocak 2010, 13:51

SwqiSeli
Amatör Rockçı
Amatör Rockçı
SwqiSeli

Kadın
sadece susuyorum..

MesajKonu: Geri: Emma Watson   Emma Watson - Sayfa 4 EmptyPerş. 28 Ocak 2010, 13:51

Emma Watson - Sayfa 4 Hermione3
SwqiSeli
Amatör Rockçı
Amatör Rockçı
SwqiSeli

Kadın
sadece susuyorum..

MesajKonu: Geri: Emma Watson   Emma Watson - Sayfa 4 EmptyPerş. 28 Ocak 2010, 13:52

Hermione Granger (Emma Watson)
Smartest student at Hogwarts and doesn't she know it - Hermione completes the triumvirate with Harry and Ron
SwqiSeli
Amatör Rockçı
Amatör Rockçı
SwqiSeli

Kadın
sadece susuyorum..

MesajKonu: Geri: Emma Watson   Emma Watson - Sayfa 4 EmptyPerş. 28 Ocak 2010, 13:53

Emma Watson - Sayfa 4 Hermione_l
SwqiSeli
Amatör Rockçı
Amatör Rockçı
SwqiSeli

Kadın
sadece susuyorum..

MesajKonu: Geri: Emma Watson   Emma Watson - Sayfa 4 EmptyPerş. 28 Ocak 2010, 13:53

Emma Watson - Sayfa 4 Gallery_hermione_granger_1_1245693069
SwqiSeli
Amatör Rockçı
Amatör Rockçı
SwqiSeli

Kadın
sadece susuyorum..

MesajKonu: Geri: Emma Watson   Emma Watson - Sayfa 4 EmptyPerş. 28 Ocak 2010, 13:54

Emma Watson - Sayfa 4 Hermione09
SwqiSeli
Amatör Rockçı
Amatör Rockçı
SwqiSeli

Kadın
sadece susuyorum..

MesajKonu: Geri: Emma Watson   Emma Watson - Sayfa 4 EmptyPerş. 28 Ocak 2010, 13:55

Hermione ;

From: Harry Potter

Actress: Emma Watson

Smartest scene ever: [youtube=https://www.youtube.com/watch?v=j5hQG4uJCTw]

Why her: Right from the start, Hermione was portrayed as a know-it-all Hogwart student. She knew all the answers and well, not many people liked that about over-achievers. She is one of the smartest female characters we have seen in a while. Not only was she hard working, she was perceptive as well. She is always the one who is mastering the plans. More often than not, it is her who leads the trio to victory.

If we had it our way, we would have named the series Hermione Granger and the ….

It is not easy having to be the grown up and stand up to a group of pubescent boys and swaying them in the right direction. And that is what we love about Hermione.

In this day and age where women are more than happy to objectify themselves, Hermione isn’t afraid to be who she is. Instead of down playing her intelligence and becoming what the others want her to be, she rises to the occasion every time. She is not afraid to get into a feud with the boys. She doesn’t feel the need to fit in because she knows what she is doing is right.

Whether she’s fighting trolls or righting wrong, this girl has guts! And all the women out there should take a page from this coming-of-age lady. Stand up for yourself, and do not be afraid to be labeled a bitch if you know what you know in your heart, you’re right.

Emma Watson
4 sayfadaki 5 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki