RockTurk
Sadece 30 saniyeni harcayarak aramıza katılmak için 'Kaydol'a tıkla.

RT Yönetimi ~
RockTurk
Sadece 30 saniyeni harcayarak aramıza katılmak için 'Kaydol'a tıkla.

RT Yönetimi ~
RockTurk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RockTurk

Sadece Rock severlerin değil tüm Müzik severlerin buluşma noktası.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  Başvuru FormuBaşvuru Formu  

Trenin Altına Atladı Olanları Kayıt Etti

YazarMesaj
qiqi
Moderatör
Moderatör
qiqi

Kadın
Lakap : qiqi
Kişisel İleti : Irkçılığa hayır (:..
Ruh Hali : Trenin Altına Atladı Olanları Kayıt Etti Olgun10
İşletim Sistemi : Trenin Altına Atladı Olanları Kayıt Etti 210

Trenin Altına Atladı Olanları Kayıt Etti Empty
MesajKonu: Trenin Altına Atladı Olanları Kayıt Etti   Trenin Altına Atladı Olanları Kayıt Etti EmptyÇarş. 08 Tem. 2009, 13:32

Yüzü koyun uzandığı raylarda, elindeki kameraya bakarak hayatı ve yaşamayı çok sevdiğini belirten gencin heyecanı, metronun yaklaşmasıyla birlikte korkuya dönüştü. Bir anda, süratle gelen metronun altında kalan genç, küçük bir dikkatsizliği canıyla ödeyeceğini bildiği için gözlerini kapattı ve başını yerden hiç kaldırmadı. Tehlikeli denemeyi kendince başarıyla gerçekleştiren genç, metronun tamamiyle üzerinden geçip uzaklaşmasının ardından ayağa kalkarak sevinç çığlıkları attı.

Çılgın genç, çok değişik duygular hissettiğini belirterek, "Farklılık olsun diye böyle bir şey denetim. Hayatın molotonluğundan sıkıldım. Bir daha yapar mıyım bilmiyorum ama bu kez de metronun üzerinde bir kaç durak gitmeyi denemek isterdim. Ailem bu yaptığım çılgınlığı bilmiyor. Görüntüyü gösterdiklerim de yaptığımı çılgınlık olarak yorumladı" dedi. İşe giderken metroyu kullandığını belirten genç, "Tren gelmeden raylar sallanıyordu. Büyük bir korku sardı beni o anda. Çok değişik duygular hissettim. Bir ara vazgeçtim ama artık çok geçti. Gözlerimi kapattım ve üzerimden geçmesini bekledim" diye konuştu.

Metroyu kullanan yolcular da, gencin kaydettiği görüntüleri izleyince büyük şaşkınlık yaşadı. Görüntüleri izleyen bir yolcu, "Bu bir çılgınlık. Ben bunu yapamam" derken, diğer bir yolcu ise "Çocuklarımı düşünürüm cesaret edemem" ifadelerini kullandı.

İHA
İzlemek için Tıklat!

Trenin Altına Atladı Olanları Kayıt Etti
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-