RockTurk
Sadece 30 saniyeni harcayarak aramıza katılmak için 'Kaydol'a tıkla.

RT Yönetimi ~
RockTurk
Sadece 30 saniyeni harcayarak aramıza katılmak için 'Kaydol'a tıkla.

RT Yönetimi ~
RockTurk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RockTurk

Sadece Rock severlerin değil tüm Müzik severlerin buluşma noktası.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  Başvuru FormuBaşvuru Formu  

12 yaşındaki kıza, 1 yılda 60 kişi tecavüz etmiş

2 posters
YazarMesaj
HACKERR_BORAA
Amatör Rockçı
Amatör Rockçı
HACKERR_BORAA

Erkek
Kişisel İleti : R 0 C K H A C K ' artıK brdaa..!
Ruh Hali : 12 yaşındaki kıza, 1 yılda 60 kişi tecavüz etmiş Agresi10
İşletim Sistemi : 12 yaşındaki kıza, 1 yılda 60 kişi tecavüz etmiş 210

12 yaşındaki kıza, 1 yılda 60 kişi tecavüz etmiş Empty
MesajKonu: Geri: 12 yaşındaki kıza, 1 yılda 60 kişi tecavüz etmiş   12 yaşındaki kıza, 1 yılda 60 kişi tecavüz etmiş EmptyPaz 27 Eyl. 2009, 15:36

yuh ya :s Kıza acıdım
sağol p.i.
qiqi
Moderatör
Moderatör
qiqi

Kadın
Lakap : qiqi
Kişisel İleti : Irkçılığa hayır (:..
Ruh Hali : 12 yaşındaki kıza, 1 yılda 60 kişi tecavüz etmiş Olgun10
İşletim Sistemi : 12 yaşındaki kıza, 1 yılda 60 kişi tecavüz etmiş 210

12 yaşındaki kıza, 1 yılda 60 kişi tecavüz etmiş Empty
MesajKonu: 12 yaşındaki kıza, 1 yılda 60 kişi tecavüz etmiş   12 yaşındaki kıza, 1 yılda 60 kişi tecavüz etmiş EmptyPtsi 06 Tem. 2009, 16:47

12 yasindaki kiza, 1 yilda 60 kisi tecavüz etmis ANTALYA merkeze bagli Varsak Beldesi'ndeki Jandarma Karakolu ekipleri, bir evden hirsizlik yapmaya çalisan kiz çocuklari 12 yasindaki H.S. ile 15 yasindaki Z.Y.'yi suçüstü yakaladi. Karakola getirilen çocuklardan H.S.'nin verdigi ifade, korkunç bir gerçek ortaya çikti. Küçük kiz, 1 yil önce bir insaat isçisinin tecavüzüne ugradigini, bu güne kadar 60 erkegin kendisine tecavüz ettigini söyledi. Jandarma, küçük kiza tecavüz eden 4 kisiyi yakalarken, digerlerini yakalamak için de çalisma baslatti.

Dün ögle saatlerinde Varsak Beldesi, Ayanoglu Mahallesi, Tansu Çiller Caddesi üzerindeki bir eve hirsizlarin girdigi ihbarini alan jandarma ekipleri, harekete geçti. Jandarmalar, evden çikmaya çalisan H.S. ile Z.Y.'yi yakalayarak karakola götürdü. Küçük kizlardan H.S., jandarma ekiplerinin �Neden hirsizlik yapiyorsun� sorusuna, �Ben ilk kez hirsizlik yapiyorum� yanitini verdi. Küçük kiz ayrica 1 yildir onlarca erkegin kendisine tecavüz ettigini ve karsiliginda lunaparka götürüldügünü ya da 10 YTL verildigini söyledi. H.S.'nin ifadesi üzerine Cumhuriyet Bassavciligi'na durum bildirildi. Savcilik, H.S.'nin doktor kontrolünden geçirilmesini ve avukat huzurunda ifadesinin alinmasi istedi.

�***** ALMAK IÇIN HIRSIZLIK YAPTIM�

H.S.'nin adli tabiplikte yapilan muayenesinde, kizlik zarinin yirtik oldugu ve bakire olmadigi, zarin eski yirtik olduguna dair rapor verildi. Küçük kiz avukatinin yaninda verdigi ifadede sunlari kaydetti:

�1 yil önce soyadini bilmedigim Eyüp adli bir amca bana tecavüz etti. Sonra da arkadaslarina söyledi, onlar da benimle iliskiye girdi. 1 yil boyunca tam 60 kisi bana tecavüz etti ve kimseye söylememem konusunda da tehdit ettiler. Bana tecavüz edenlerden biri bana cep telefonu aldi. Benim okuma yazmam olmadigi için bana tecavüz eden adamlar kendi telefon numaralarini benim telefonuma kayit ediyor, sonra da beni sik sik arayip �suraya gel, buraya gel� diye çagirip bana tecavüz ediyorlardi. Benimle iliskiye girdikten sonra da bazen 10 YTL veriyorlardi. Yaklasik 6 aydir içki, sigara ve ***** içiyorum. ***** parasi bulamadigim için de arkadasimla birlikte hirsizlik yapmak için o eve girdik.�

TELEFONA MESAJ GELDI

H.S.'nin cep telefonunu yine kendisine tecavüz eden bir kisinin aldigi, ayrica küçük kiza sik sik mesaj geldigi, ancak H.S. okuma yazma bilmedigi için mesajlari okuyamadigi ve yanitlayamadigi belirlendi.

Yakalandiktan sonra cep telefonuna �Bebegim, aksam seni lunaparka götüreyim mi? Bana haber ver olur mu askim, birazdan ararim seni� yazili mesaj gönderen ve H.S.'ye onlarca kez tecavüz eden bisiklet tamircisi M.A., jandarmanin baskiniyla yakalandi. Küçük kizin verdigi ifadenin ardindan kokoreççilik yapan I.K. (43), kaportaci A.E. (42) ve firinci ustasi S.B. (26) de yakalanarak gözaltina alindi.

Jandarma, su ana kadar küçük kiza tecavüz eden 17 kisinin isim ve adreslerinin tespit edildigini, 4'ünün yakalandigini, 13'ünün ise hala arandigini belirtti. Ayrica küçük kizin tecavüze ugradigi yerlerde çalisma yapilacagi, 43 tecavüzcünün daha yakalanma çalismasinin sürdügü kaydedildi.

12 yaşındaki kıza, 1 yılda 60 kişi tecavüz etmiş
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-