RockTurk
Sadece 30 saniyeni harcayarak aramıza katılmak için 'Kaydol'a tıkla.

RT Yönetimi ~
RockTurk
Sadece 30 saniyeni harcayarak aramıza katılmak için 'Kaydol'a tıkla.

RT Yönetimi ~
RockTurk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RockTurk

Sadece Rock severlerin değil tüm Müzik severlerin buluşma noktası.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  Başvuru FormuBaşvuru Formu  

Tom'un 4 çocuğu - Gustav'ın Bill'e hayranLığı ve th'nin itirafLar içerde ..!! BRAVO 273. sayı Tokio HoteL...!! x3

3 posters
YazarMesaj
anqeL_biLL
Usta Üye
Usta Üye
anqeL_biLL

Kadın
Lakap : ebi,catlak,kuzu,satanist vb.xDxD
Kişisel İleti : KaLßim mutLuLuqDan uçuoo..aRtık Seni s*qLEmioo.D

Ruh Hali : Tom'un 4 çocuğu - Gustav'ın Bill'e hayranLığı ve th'nin itirafLar içerde ..!! BRAVO 273. sayı Tokio HoteL...!! x3 Uykulu10
İşletim Sistemi : Tom'un 4 çocuğu - Gustav'ın Bill'e hayranLığı ve th'nin itirafLar içerde ..!! BRAVO 273. sayı Tokio HoteL...!! x3 510

Tom'un 4 çocuğu - Gustav'ın Bill'e hayranLığı ve th'nin itirafLar içerde ..!! BRAVO 273. sayı Tokio HoteL...!! x3 Empty
MesajKonu: Tom'un 4 çocuğu - Gustav'ın Bill'e hayranLığı ve th'nin itirafLar içerde ..!! BRAVO 273. sayı Tokio HoteL...!! x3   Tom'un 4 çocuğu - Gustav'ın Bill'e hayranLığı ve th'nin itirafLar içerde ..!! BRAVO 273. sayı Tokio HoteL...!! x3 EmptyPaz 28 Haz. 2009, 11:52

BRAVO^NUN 273. SAYISINDA HER ZAMANKİ GİBİ TOKİO HOTEL VAR
PEKİ ÇOCUKLARIN NE DÜŞÜNDÜKLERİNİ MERAK EDİYORMUSUN?
İTİRAFLARINI
MADEM MERAK EDİYORSUN OKU BENCE !!!

Tom
"Fanlardan aldığımız En iyi hediye yıldızlı bir Tokio Hotel oldu!"

Gustav
"Ben nete sörf için giriyorum ve genelde hakkımızda yazılan yalanları okumak beni güldürüyor”

Bill
"Saçlarım için bir günde bir şişe saç spreyi harcadığımı itiraf ediyorum” (Yakında saç kalmicak kafandaaa ))

Georg
"Eğer, Tom eğlenmek için bir şey bulamazsa bana yönelir. Ona ilham veriyorum!" (Güler)

Bill
"Bence benim kardeşim benden önce evlenecek ve en az 4 çocuğu olacak!” (Bence de )

Gustav
"Ben grupta en çok Bill^e hayranım.O bir savaşçı! “ ( Bence de gusu )

Bill
"Ben birinin ilgisini çekmek istiyorsam,ona inanılmaz güzel soslu bir spagetti yaparım!” (Güzel olduğuna emin misin )

Georg
"Ben kameralara gülmeyi sevmiyorum. Bu garip ama biri beni gıdıklarsa farklı! "

Tom
"Georg aramızda en az aşk itirafı alan kişi.Yazık ona !” (Şımarık )

Tom
"Kardeşim böyle giyinmek için nerden ilham aldı bilmiyorum... Bu çöplük olabilir !" (Sende eminim balonlara özenmişsindir!! )

Bill
“Eğer aşık olursam bu kişi müziğin ilk aşkım olduğunu anlayacak biri olmalı”

Tom
"Ne zaman gitar çalsam bir saniye bile sessiz duramıyorum “
Kr0LicE
Profesyonel Rockçı
Profesyonel Rockçı
Kr0LicE

Kadın
Lakap : Rockunzel
Kişisel İleti : ќiм üzєвiLiя вєиi вєиdєи вαşкα?.
кiм doLduяαвiLiя içiмdєкi воşLuğu вєи istємєzsєм?
кiм мuтlu єdєвiLiя вєиi вєи нαzıя dєğiLsєм?
кiм чıкαя чıpяαтıя вєиі вєи iziи vєямєzsєм?
кiм ѕєvєя вєиi вєи кєиdiмі ѕєvмєzsєм?
нєяşєч вєиdє вαşLαя вєиdє вітєя
Ruh Hali : Tom'un 4 çocuğu - Gustav'ın Bill'e hayranLığı ve th'nin itirafLar içerde ..!! BRAVO 273. sayı Tokio HoteL...!! x3 Delibo10

Tom'un 4 çocuğu - Gustav'ın Bill'e hayranLığı ve th'nin itirafLar içerde ..!! BRAVO 273. sayı Tokio HoteL...!! x3 Empty
MesajKonu: Geri: Tom'un 4 çocuğu - Gustav'ın Bill'e hayranLığı ve th'nin itirafLar içerde ..!! BRAVO 273. sayı Tokio HoteL...!! x3   Tom'un 4 çocuğu - Gustav'ın Bill'e hayranLığı ve th'nin itirafLar içerde ..!! BRAVO 273. sayı Tokio HoteL...!! x3 EmptyÇarş. 01 Tem. 2009, 07:21

saol
LiLy*
Isınan Üye
Isınan Üye
LiLy*

Kadın
Ruh Hali : Tom'un 4 çocuğu - Gustav'ın Bill'e hayranLığı ve th'nin itirafLar içerde ..!! BRAVO 273. sayı Tokio HoteL...!! x3 Geveze10
İşletim Sistemi : Tom'un 4 çocuğu - Gustav'ın Bill'e hayranLığı ve th'nin itirafLar içerde ..!! BRAVO 273. sayı Tokio HoteL...!! x3 210

MesajKonu: Geri: Tom'un 4 çocuğu - Gustav'ın Bill'e hayranLığı ve th'nin itirafLar içerde ..!! BRAVO 273. sayı Tokio HoteL...!! x3   Tom'un 4 çocuğu - Gustav'ın Bill'e hayranLığı ve th'nin itirafLar içerde ..!! BRAVO 273. sayı Tokio HoteL...!! x3 EmptyCuma 03 Tem. 2009, 09:24

TeşekkürLerr (:
http://www.simpleplanfantr.com

Tom'un 4 çocuğu - Gustav'ın Bill'e hayranLığı ve th'nin itirafLar içerde ..!! BRAVO 273. sayı Tokio HoteL...!! x3
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tokio Hotel
» tokio hotel-sex
» Tokio Hotel Fan Club
» Tokio Hotel - Der Letzte Tag