RockTurk
Sadece 30 saniyeni harcayarak aramıza katılmak için 'Kaydol'a tıkla.

RT Yönetimi ~
RockTurk
Sadece 30 saniyeni harcayarak aramıza katılmak için 'Kaydol'a tıkla.

RT Yönetimi ~
RockTurk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RockTurk

Sadece Rock severlerin değil tüm Müzik severlerin buluşma noktası.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  Başvuru FormuBaşvuru Formu  

İşte ßu Şiiri Kendim Yazdım. I Love You MİNE (alıntı değildir, sen de yapma)

4 posters
YazarMesaj
Admin_jdA
Administrator

Administrator
Admin_jdA

Kadın
Kişisel İleti : ))) EnKapsamlı RockForumu (((
Ruh Hali : İşte ßu Şiiri Kendim Yazdım. I Love You MİNE (alıntı değildir, sen de yapma) Idaree11
Takım : İşte ßu Şiiri Kendim Yazdım. I Love You MİNE (alıntı değildir, sen de yapma) 3cfc6cbe9b5f994873e98f5d8805462f
İşletim Sistemi : İşte ßu Şiiri Kendim Yazdım. I Love You MİNE (alıntı değildir, sen de yapma) 210

İşte ßu Şiiri Kendim Yazdım. I Love You MİNE (alıntı değildir, sen de yapma) Empty
MesajKonu: Geri: İşte ßu Şiiri Kendim Yazdım. I Love You MİNE (alıntı değildir, sen de yapma)   İşte ßu Şiiri Kendim Yazdım. I Love You MİNE (alıntı değildir, sen de yapma) EmptyCuma 19 Haz. 2009, 14:59

bni sizler yarattınız fln. cheers Smile ...abartmana gerek yokk Very Happy
http://rockturk.eniyiforum.org
RocK'N RoLL
Isınan Üye
Isınan Üye
RocK'N RoLL

Erkek

İşte ßu Şiiri Kendim Yazdım. I Love You MİNE (alıntı değildir, sen de yapma) Empty
MesajKonu: Geri: İşte ßu Şiiri Kendim Yazdım. I Love You MİNE (alıntı değildir, sen de yapma)   İşte ßu Şiiri Kendim Yazdım. I Love You MİNE (alıntı değildir, sen de yapma) EmptyCuma 19 Haz. 2009, 14:54

RockTurk sitesine çok teşekkür ediyorum. bunu payşalmama yardımcı oldu. teşekkürler ceyda. gururumuzsun bizim cheers Very Happy
KoRn
RockTurk takımından
RockTurk takımından
KoRn

Erkek
Lakap : ¢нєzzу
Kişisel İleti : Ť αηутнιηg ιѕ ησт ιмρσѕѕιвℓє σƒ ℓιƒє Ť
Ruh Hali : İşte ßu Şiiri Kendim Yazdım. I Love You MİNE (alıntı değildir, sen de yapma) Sinirl10
İşletim Sistemi : İşte ßu Şiiri Kendim Yazdım. I Love You MİNE (alıntı değildir, sen de yapma) 210

MesajKonu: Geri: İşte ßu Şiiri Kendim Yazdım. I Love You MİNE (alıntı değildir, sen de yapma)   İşte ßu Şiiri Kendim Yazdım. I Love You MİNE (alıntı değildir, sen de yapma) EmptyCuma 19 Haz. 2009, 13:41

çok güzel yazmışın tbrkler Very Happy
RocK'N RoLL
Isınan Üye
Isınan Üye
RocK'N RoLL

Erkek

MesajKonu: Geri: İşte ßu Şiiri Kendim Yazdım. I Love You MİNE (alıntı değildir, sen de yapma)   İşte ßu Şiiri Kendim Yazdım. I Love You MİNE (alıntı değildir, sen de yapma) EmptyCuma 19 Haz. 2009, 11:39

aynen ya. ben yazmadım resmen şiiri. öyle bi tramva geçirdim ki. benden çok o kız birinci olucak hatta. çünkü onun sayesinde, onun söylediği sözler karşısında yazdım bu şiiri Very Happy Very Happy teşekkürler yorumun için ceyda Very Happy
Admin_jdA
Administrator

Administrator
Admin_jdA

Kadın
Kişisel İleti : ))) EnKapsamlı RockForumu (((
Ruh Hali : İşte ßu Şiiri Kendim Yazdım. I Love You MİNE (alıntı değildir, sen de yapma) Idaree11
Takım : İşte ßu Şiiri Kendim Yazdım. I Love You MİNE (alıntı değildir, sen de yapma) 3cfc6cbe9b5f994873e98f5d8805462f

MesajKonu: Geri: İşte ßu Şiiri Kendim Yazdım. I Love You MİNE (alıntı değildir, sen de yapma)   İşte ßu Şiiri Kendim Yazdım. I Love You MİNE (alıntı değildir, sen de yapma) EmptyCuma 19 Haz. 2009, 10:47

gerçekten süpper ötesi olmuşş cheers sna bunları yazdırana da helal olsnn Very Happy yalnız bildiim kadarıyla şiir yarışmasını sonlandırmıştık ama eğer 2. şiir yarışmasına katılmak istiosan, bikaç şiir daa gelmesini beklicezz Wink
http://rockturk.eniyiforum.org
RocK'N RoLL
Isınan Üye
Isınan Üye
RocK'N RoLL

Erkek

MesajKonu: Geri: İşte ßu Şiiri Kendim Yazdım. I Love You MİNE (alıntı değildir, sen de yapma)   İşte ßu Şiiri Kendim Yazdım. I Love You MİNE (alıntı değildir, sen de yapma) EmptyCuma 19 Haz. 2009, 08:10

saol. teşekkür ederim. bi insan hüzünlü olmasın. sonucunda bunlar çıkıyo Wink
perdidaisla.
Administrator

Administrator
perdidaisla.

Kadın
Lakap : Brisha
Kişisel İleti : Orlando Bloom.

Ruh Hali : İşte ßu Şiiri Kendim Yazdım. I Love You MİNE (alıntı değildir, sen de yapma) Uykulu11
Takım : İşte ßu Şiiri Kendim Yazdım. I Love You MİNE (alıntı değildir, sen de yapma) D1e2ee3fede4072d5e25570324a07802

MesajKonu: Geri: İşte ßu Şiiri Kendim Yazdım. I Love You MİNE (alıntı değildir, sen de yapma)   İşte ßu Şiiri Kendim Yazdım. I Love You MİNE (alıntı değildir, sen de yapma) EmptyCuma 19 Haz. 2009, 08:08

süper yazmışın :ühü:ellerine sağlık Smile
RocK'N RoLL
Isınan Üye
Isınan Üye
RocK'N RoLL

Erkek

MesajKonu: İşte ßu Şiiri Kendim Yazdım. I Love You MİNE (alıntı değildir, sen de yapma)   İşte ßu Şiiri Kendim Yazdım. I Love You MİNE (alıntı değildir, sen de yapma) EmptyCuma 19 Haz. 2009, 07:25

Sensizlikle uyandığım bu sabahta
Seni görmek için geliyorum..
Sakın unutma..!!!
Ben bu yolda ölmesini de biliyorum...

Ağlamak mı gülmek mi ben bunu çözemedim
Yaşamak mı ölmek mi sonumu bilemedim
Sen beni istediğim gibi hiç sevmedin
İnşallah seni sevdiğim kadar, başka birini seversin...

Kimsesizlik çok zormuş bu yalan dünyada
Aşkından az ağlamadım karanlık odalarda...
Kıyamam ben senin yüzüne bakmaya
Lütfen beni sensiz bırakma...

Seni ölürcesine sevdiğimi nasıl kanıtlayacağım söyle bana
Bu yaz tatilinde LÜTFEN izin ver çıkayım karşına
Eğer ertesi gün olmazsam yanında…
Bil ki seni sevmediğimden değil…
Kendimi yakıştıramadığımdandır sana…

Kendi adıma kal diyemem,,
SEV diyemem…
Beni seversin, sevmezsin bilemem.
Bundan sonra bana gel desende gelemem…
Gözlerin sonsuzluğa kapanınca sen istesen de
SENİ SEVEMEM…

Sevgim bitmez ömrümün sonunda da
Çok uzakta olsan bile kalbin hep yanımda
Sakın susma hep konuş benimle

Unutma söylüyorum işte…
Sonsuzluğa giderim ben seninle…

Ama kim bilir kimler olur yarın yerimde…
Sen yine de unutma…
SONSUZLUĞA GİDERİM SİNİNLE..!

( BİTANESİNDEN, BİTANESİNE GELSİN )

Ceyda Artık BirinciLiği Hak Ediyorumdur???
En hüzünLü anımda Yazdım bu Şiiri...
emeğ saygı =)))

İşte ßu Şiiri Kendim Yazdım. I Love You MİNE (alıntı değildir, sen de yapma)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 84 - RoL Yapma