RockTurk
Sadece 30 saniyeni harcayarak aramıza katılmak için 'Kaydol'a tıkla.

RT Yönetimi ~
RockTurk
Sadece 30 saniyeni harcayarak aramıza katılmak için 'Kaydol'a tıkla.

RT Yönetimi ~
RockTurk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RockTurk

Sadece Rock severlerin değil tüm Müzik severlerin buluşma noktası.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  Başvuru FormuBaşvuru Formu  

ceza-mürekkebimi doldurdum

YazarMesaj
qiqi
Moderatör
Moderatör
qiqi

Kadın
Lakap : qiqi
Kişisel İleti : Irkçılığa hayır (:..
Ruh Hali : ceza-mürekkebimi doldurdum Olgun10
İşletim Sistemi : ceza-mürekkebimi doldurdum 210

ceza-mürekkebimi doldurdum Empty
MesajKonu: ceza-mürekkebimi doldurdum   ceza-mürekkebimi doldurdum EmptyPerş. 18 Haz. 2009, 14:35

ceza bu şarkıyı koleraya yapmıştı xS kısadan kızı disslemiş diyebiliriz scratch

1,58 boyu ve biraz cadaloz, biraz megoloman ve de her hareketi bir poz, ona sevgi f*ck it, ona saygı f*ck off, pilavı yemiş papaz, öteki adı paçoz, lollipopum hiç yakışmamış o ağzına, eğer istiyorsan lollipop aç hadi ağzını, kızım boşuna konuşma kimse siklemez vaazını, rapin yetebilecekse hadi kes avazımı, techno trance ciydin eskiden, rap i ben dinlemem derdin evvelden, şimdi yaptın ama olmamış, bunalım olsanda yetmez ne gelir elden, kel alaka sözlerin ayrı bir telden çalar, sende oynarsın hasbam, onbin track yapsanda nafile, bir kelimesini s*k*me bile takmam, düş yere kalkma laf etme be boş yere, çık geri kaç seni sevmedim hiç, online kraliçesi oldun entel geçinen bir antensin, artı biçtim ben heryeri hasat zamanı, sana inananların hepsi gerizekalı, sen salak bir filozof bey olsa hötöröf tamam sen herşey ben bir hiç

siren mi yoksa müzikmi çalan irem bahçesinde kaçtı tren bak doldurdum mürekkebimi kalemimle dağları soldurdum ben
genede yetmez okyanuslar benim, rapime paha biçemez hiçbir nameci, öldürdün güllerin hepsini, insanları böldürdün

ceza eskidendi sana rapi öğretendi, bana bir numara derdin ve sana herkes bir numara büyük geldi de sattın, alnım açık önümden o kıçı kırığı çek, kılıcı kafana yemeden evine dön ve böğüre böğüre rap yap, aynı böyle, ravi shankar kalksa duysa seni, öyle böyle değil evire çevire şöyle şöyle bir boka benzemez yaptığın hiç bir iş, bu size ilk dissim, belkide son bu sizede bağlı, barak babadan aldım bu gece feyzi ve neyzenle coştum senin dibin rapinden daha derin, senin kıçın başın oynar ama dilin değil ve de güçü yeten sayar gücü yettiğin, köpek belli değil kurt belli değil, albümü sattıran müzik olsa adam belli değil rap belli değil, yazdıklarının bir anlamı olsa söz belli değil kelam belli değil, saldım kendimi bu gece dolunay var, kendime yazarım ben her yanım efkar, kalbime daim saplanır oklar, harp belli değil hasım belli değil

siren mi yoksa müzikmi çalan irem bahçesinde kaçtı tren bak doldurdum mürekkebimi kalemimle dağları soldurdum ben
genede yetmez okyanuslar benim, rapime paha biçemez hiçbir nameci, öldürdün güllerin hepsini, insanları böldürdün

çene gene başka s*kle gerdekte, gene beni taşla p*ştla yermekte, kenefe bile sıçamaz o, bu bir geçekti, anama küfürü sövdü o bir erkekmi, benim için havada orta parmaklar, gören adam sanar hepsi yavşaklar, son kalenderi ceza sizi paklar, zevk ü sefa sizin uçun alçaktan, ne hukuk ne hak ne teraziniz var, ne göz ne nizam var hepsi harami, vururda kazmayı kendine kabadayı, düşerde kalkmaz yokki mecali, eli kolu bağlı bu dervişin daim, yolu uzun olsada ulaşır salim, rap değil şathiye benim için ayin, adam olana yeter kimdi ki alim

ceza-mürekkebimi doldurdum
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ceza Biyografi