RockTurk
Sadece 30 saniyeni harcayarak aramıza katılmak için 'Kaydol'a tıkla.

RT Yönetimi ~
RockTurk
Sadece 30 saniyeni harcayarak aramıza katılmak için 'Kaydol'a tıkla.

RT Yönetimi ~
RockTurk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RockTurk

Sadece Rock severlerin değil tüm Müzik severlerin buluşma noktası.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  Başvuru FormuBaşvuru Formu  

Placebo 23 Haziranda Bizlerle

3 posters
YazarMesaj
KoRn
RockTurk takımından
RockTurk takımından
KoRn

Erkek
Lakap : ¢нєzzу
Kişisel İleti : Ť αηутнιηg ιѕ ησт ιмρσѕѕιвℓє σƒ ℓιƒє Ť
Ruh Hali : Placebo 23 Haziranda Bizlerle Sinirl10
İşletim Sistemi : Placebo 23 Haziranda Bizlerle 210

Placebo 23 Haziranda Bizlerle Empty
MesajKonu: Placebo 23 Haziranda Bizlerle   Placebo 23 Haziranda Bizlerle EmptyC.tesi 13 Haz. 2009, 07:44

Placebo,en son 9 Aralık 2000, 13 Eylül 2003 ve 3 Eylül 2006 tarihlerinde, İstanbul`daki hayranlarıyla buluştu. Şimdi yeni albüm ve yeni şarkılarla yeniden İstanbul`da!!!

Son albümleri "Battle for the Sun" daha piyasaya çıkmadan yayınladıkları ilk single "Battle for the Sun" ile Avrupa listelerine zirveden giren Placebo İstanbul`da! Yeni albümü 8 Haziran`da piyasaya çıkacak olan grup, düzenlediği turne kapsamında 23 Haziran akşamı Turkcell Kuruçeşme Arena`da olacak..

Bilet fiyatları
Ayakta: 87 TL
Sahne Önü: 160 TL

Tarih: 23 Haziran 2009 Salı
Saat: 21.00
Yer: Turkcell Kuruçeşme Arena

Molko, Olsdal ve Robert`tan oluşan grup 1995`te ilk single çalışmaları "Bruise Pristine" i yayınladı. Albüm, Michael Stipe, Bono, David Bowie, Marilyn Manson gibi önemli isimlerin dikkatini çekince büyük gruplarla alt grup olarak turne serüvenleri başladı. Büyük çıkışlarını ise David Bowie turnesinin ardından, Bowie`nin 50. yaşgünü partisinde verdikleri konserle yaptılar. Robert bu süreçte gruptan ayrılınca Placebo yoluna, Steve ile devam etti. 1998 yılında grup "Without You I`m Nothing" albümü ile modern rock ilahları arasında yerini aldı. Başarısını ve farklılığını her albümde dinleyicisine bir kez daha ispatlayan Placebo, 2003 senesinde çıkardığı "Sleeping With Ghosts" albümünde elektronik öğelerle rock tarzını buluşturdu.

Grup bu albümle birlikte bir cover albüm ve "Live in Paris 2003 Soulmates Never Die" adlı bir dvd ile de hayranlarıyla buluştu. Grup 2004 yılının ocak ayında çıkardığı "Once More With Feeling" da tüm single çalışmalarını bir araya getirdi ve tüm single videolarını kapsayan bir de dvd çıkardı. 2006`nın Mart ayında ise 5. stüdyo albümleri "Meds" dinleyiciyle buluştu. 1 Ekim 2007 de Steve Hewitt gruptan ayrıldı. Yeni albüm onsuz hazırlandı.

Grubun yeni kadrosu:
Brian Molko - gitar / vokal
Stefan Olsdal - bas gitar
Steve Forrest - davul
qiqi
Moderatör
Moderatör
qiqi

Kadın
Lakap : qiqi
Kişisel İleti : Irkçılığa hayır (:..
Ruh Hali : Placebo 23 Haziranda Bizlerle Olgun10

MesajKonu: Geri: Placebo 23 Haziranda Bizlerle   Placebo 23 Haziranda Bizlerle EmptyC.tesi 13 Haz. 2009, 10:03

süper ama bilet param yok yah x((
Admin_jdA
Administrator

Administrator
Admin_jdA

Kadın
Kişisel İleti : ))) EnKapsamlı RockForumu (((
Ruh Hali : Placebo 23 Haziranda Bizlerle Idaree11
Takım : Placebo 23 Haziranda Bizlerle 3cfc6cbe9b5f994873e98f5d8805462f

MesajKonu: Geri: Placebo 23 Haziranda Bizlerle   Placebo 23 Haziranda Bizlerle EmptyPaz 21 Haz. 2009, 09:11

off istanbulll... bütün konserler istanbulda yaa No nese zten ist.da olsaydım da bu konsere gitmezdim heralde, biletler acayip pahalıı... p.i.s. =)
http://rockturk.eniyiforum.org
qiqi
Moderatör
Moderatör
qiqi

Kadın
Lakap : qiqi
Kişisel İleti : Irkçılığa hayır (:..
Ruh Hali : Placebo 23 Haziranda Bizlerle Olgun10

MesajKonu: Geri: Placebo 23 Haziranda Bizlerle   Placebo 23 Haziranda Bizlerle EmptyPaz 21 Haz. 2009, 09:49

evet bilet parası çok poahalı yah xS
hemde saatler geç ben anadolu yakasında olduum için avrupa yakası uzak geliyor zuha xD
2 gün kaldı konsere pfff =(

Placebo 23 Haziranda Bizlerle
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Placebo
» Placebo
» Placebo
» 23 Haziran 2009 placebo istanbul konserleri x)