RockTurk
Sadece 30 saniyeni harcayarak aramıza katılmak için 'Kaydol'a tıkla.

RT Yönetimi ~
RockTurk
Sadece 30 saniyeni harcayarak aramıza katılmak için 'Kaydol'a tıkla.

RT Yönetimi ~
RockTurk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RockTurk

Sadece Rock severlerin değil tüm Müzik severlerin buluşma noktası.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  Başvuru FormuBaşvuru Formu  

!.Dibe Vurulmuş.!

YazarMesaj
qiqi
Moderatör
Moderatör
qiqi

Kadın
Lakap : qiqi
Kişisel İleti : Irkçılığa hayır (:..
Ruh Hali : !.Dibe Vurulmuş.! Olgun10
İşletim Sistemi : !.Dibe Vurulmuş.! 210

!.Dibe Vurulmuş.! Empty
MesajKonu: !.Dibe Vurulmuş.!   !.Dibe Vurulmuş.! EmptyPtsi 08 Haz. 2009, 17:45

dibe vurmusLuqn verdiqi sanci sariyo bedenimi karanLikLr biLe sakLayamiyo tukenmisLiqimi mahfoLmusLuqn kokusu yayiLiyo bos dunyamda, bitirmedk umut birakmiyo umutsuzLuqm rakip cikiyo dibe vurusLarima, dipte kaLisLarima! birakmiyo pesimi caresizLiqn qoLqesi yapisiyo yakama nefret, iLerLeyemiyorm dibe vuruyorm dibe vurusLarima aLdirmiyo zaman her seferinde daha da dibe! boquLuyorm kari*** oyunLrda biriLeri sakLaniyo, biriLeri kovaliyo sakLanamiyorm! korkuLarimi kovaL***tanda acizm coqu zaman sona yakLasmanin farkindaLiqi yatistiriyo ciqLikLr koparan yureqimi her qece katiLi oLuyorm aniLarimn tekrar tekrar öLdürüyorm, oLduramiyorm sabahi! vazqeciyorm yasamdaki roLumdn kufrediyorm kendini sasirmis repLikLere soquk sesimLe esLik ediyorm karanLik sarkiLara bakarken saatin ibresine qecmism sorquya cekiyo beni karanLikta; -"neydin", -"hicbisi" cevabim suaL birakmiyo qeLeceqe hayaLLerimi susLeyen quzeL yarinLarm yok, yarinLari yasayack ruhum yok rahat birakmayin beni korkuLarm, birakma pesimi nefret hadi simdi daha da dibe, en dibe ?!

!.Dibe Vurulmuş.!
1 sayfadaki 1 sayfası