RockTurk
Sadece 30 saniyeni harcayarak aramıza katılmak için 'Kaydol'a tıkla.

RT Yönetimi ~
RockTurk
Sadece 30 saniyeni harcayarak aramıza katılmak için 'Kaydol'a tıkla.

RT Yönetimi ~
RockTurk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RockTurk

Sadece Rock severlerin değil tüm Müzik severlerin buluşma noktası.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  Başvuru FormuBaşvuru Formu  

Kaulitz Kardeşlerle Bravo Röportajı

YazarMesaj
_-_th4ewer_-_
Moderatör
Moderatör
_-_th4ewer_-_

Kadın
Lakap : tokiocu-rocker
Kişisel İleti : "scream" Le haykırdık "ready set go"yLa ayakLandık "monsoon " yağmurLarıyLa isLandık "spring nicht"Le ağLadık... öLümüNe TH <3 !!
Ruh Hali : Kaulitz Kardeşlerle Bravo Röportajı Nerdey10
İşletim Sistemi : Kaulitz Kardeşlerle Bravo Röportajı 510

Kaulitz Kardeşlerle Bravo Röportajı Empty
MesajKonu: Kaulitz Kardeşlerle Bravo Röportajı   Kaulitz Kardeşlerle Bravo Röportajı EmptyPtsi 13 Nis. 2009, 11:20

Bravo:İkiniz arasında en önemli olan şey nedir?
Tom:Biz birbirimizden farklı oldugumuz kadar aynıyız da.İkiz gibi görünmüyoruz ama ruhlarımız aynı.Ben Bill?e baktığımda onun ne düşündüğünü bilebiliyorum.
Bill:Yani bizim aramızda gerçekten güçlü bir bağ var.

Bravo:Siz ikinizde farklı yoldan gidiyorsunuz, farklı giyiniyorsunuz..Sizi aynı yapan sey nedir?
Bill:Eğer karakter açısından konusurşak ikimizde çok inatçıyız.
Tom:Eğer kafamıza birşey koyduysak bunu yapmak için her yolu deneriz.
Bill:Ayrıca ikimizde brokoliden nefret ederiz fakat pizzayı severiz.En önemlisi ise beraber gülebiliriz.

Bravo:Ve karakterinizde sizi farklı yapan şeyler nelerdir?
Tom:Ben bir karar alırken uzun uzun düşünürüm fakat Bill kalbinin sesini dinler..

Bravo:Birlikte yapmadığınız şeyler var mı?
Bill:Tuvalete gitmek, duş almak(gülüşmeler)...

Bravo:Aranızda rekabet var mı?
Tom:Artık yok.Çocukken belki.Ben yüzmede ve bisiklette birinci olmuştum..
Bill:Şimdiye gel dostum, bununla hala cok gurur duyuyorsun -.-?
Tom:Haha, Bill hala ikisinide yapamıyor.Ayrıca Bill benim cok fazla kızla çıkmam yüzünden beni kıskanıyordu.Ama sanırım artık bunu da kabullendi. (ne ukala bu ya xD )

Bravo:Ama şu anda Bill ilgiyi daha fazla üzerine çekiyo, bu senin için bir problem yaratıyor mu?
Tom:Nede olsa benimde ondan daha fazla kızım var ( >.<).Ben böyle iyiyim. ( gülüşmeler)

Bravo:Kardeşinle birlikteyken neden mutlusun, Bill?
Bill:Onun harika bir gitarist olmasına ve bunun için çok çalışmasına hayranım.Ayrıca, herkesin isteyeceği gibi bir kardeş olduğu içinde mutluyum.Ona güvenim sonsuz..

Bravo:Ya sen Tom?
Tom:Bende Bill?in daha fazla göz önünde olmasını bu kadar iyi şekilde yürütebilmesine hayranım.Kendisine akrşı her zaman dürüst.Bill bi lider olmak için doğdu.Buna inanıyorum.

Bravo:Bill hakkında endişelendiğin oluyor mu?
Tom:Evet, çünkü çok neşeli.Sanırım bütün şarkıcılar böyle.(ne alaka :S )Ayrıca çok titiz.Bu yüzden uzun turlarımız olduğunda onun hakkında gerçekten endişeleniyorum.Ve buda bazı zamanlarda onu dikkate almamın ve ona cay goturmemin nedeni xD (annem beniim =)

Bravo:Aileniz olmadıgı zamanalrda birbirinize bakar mısınız? ( sey anlamda demis hani annemz bzie bakrya sizde birbirinize bakar mısınz xD)
Tom:Evet, Bill?e her zaman üstüne bir hırka falan giymesini söylerim, çok çabuk hastalanıyor.
Bill:Şarkıcı her zaman grubun baş tacıdır.Diğerkiler hasta olduklarında bile sahneye çıkabilirler ama ben çıkamam.Ve buda enden benimle bu kadr ilgilendiklerinin ( hasta olmaması icin ona baktıklarının demek istio xD ) nedeni.Ama ne zaman Tom öyle olsa tabiki bende onunla ilgilenirim.

Bravo:Tom?un davranışları cok değişik.Duygusal da olabiliyor, Bill?
Bill:Tom?un büyük bir kalbi var.O sadece benim gibi aşık, üzgün ve duygusal olabilir.
Bu konuda çok benziyoruz.
Tom:Evet, mesela ben hayatımda sadece 2 kez ağladım ve Bill ikisinde de ordaydı.

Bravo:Birbiriniz hakkında neler duşunduunuzu söyler misin yda icinizden biri hosunuza giden bisey yaptıında onu tebrik eder misiniz? (heralde be böle soru mu olur -.-' )
Bill:Evet tabiki.Biz bişeyleri beğendiğimizde birbirimze sarılırzFakat her zaman dürüst olmak zorunda değiliz çünkü birbirimiz için neler ifade ettiğimizi biliyoruz.

Bravo:Başka neler yaparsınız?
Bill:Herşeyi, sadece ehrşeyi.Birbirimiz için ölürüz bile..

Bravo:Yeni single?iniz ?in die nacht? ta bir arada yaşamayı tek isteyen kişi olarak konuşuyorsun?
Bill:Evet kesinlikle, biz şarkıları yaşadığımız şeylerle bağlantılı olarak yapmk istedik.Biz birlikte ölmeyi siteriz.Birimizin bile öyle düşünmesi bizim için dayanılmazdır.Biz diğeri olmadn yaşamayı hayal edemeyiz.
Tom:Bu gerçekten çok çılgınca bir düşünce.İçimizden biri ölür ve gider.diğerimiz ise yanlız kalır.
Bill:Bunun hakkında cok düşünmek istemiyorum.ama gitmek zorunda olduğumuz zaman brlikte gideriz.

Bravo:Birinize birşey olduğunda ötekiniz ne yapar?
Bill:Hep hayal ediyorum..Eğer bir uçurumun kenarında olsak ve brisi bize burdn birmizin atlaması gerektiğini ve geri dönüşü olmadığını söylese eminim ki biz beraber atlardık..

Bravo:?Spring Nicht? te Bill yaşamayı istemeyn biri hakkında konusuyor.tom eğer bill öyle bir şey düşünseydi sen ne yapardın?
Bill:Birmiz yaşamak istemediğinde diğerimizde istemez.
Tom:Bill? le birseyler kötu gittiği zaman benimle de öyle gider.Ama tabiki onu krtarmak icn hc bsey yapmazdım o kendi kararını verebilri.fakat Eğer brisi onu kurtarabilir ise o zaman o benim.
Bill:Bir kere hastaneye yatmıstım ve gözlerimiz açtığımda tom yanımdaydı ve uykuya dlmıstı sabha kadar yanımda oturmustu.Zaten bende bir tek onu gormek istemiştim.Bana ondan baska kmse yardım edemezdi sadece o.

Bravo:Birlikte yasamayı ister misiniz?
Bill:Evet, bundan başka birsey hayal edemiyorum.Belki aynı evde yada bir kapıyla ayrılmıs iki evde (=

Bravo:Diğerinizin sevgilisi olduğunda öteki kıskanıyor mu?
Bill:Tabiki hayır.Eğer birimiz bir kızı severse ve o kız onun için öenmliyyse benim o kız hakkında duşuncelerim önemlli olmaz.
Tom:Bir kızla aramızdaki ilişki bizim kendi aramızda ki ilişkiden cokdaha zor olur.cunku ben ona bill?e guvendiğim kadar guvenemem.Ayrıca 1 kız arkadasım oldugunda bill?le daha az görusmeye falan da baslamam.Kızın bunu kabullenmesi lazım.

Bravo:Bir kız size: ?kardesin yada ben dediğinde? ?
Bill:Eğer bi kız benim kardşimi istemiyorsa, onu sevemem.Hic kimsenin aramıza girmesine izin veremem.

Bravo:Birbirinizi sevdiğiniz gibi başkalarını sevebilir misiniz?
Bill:Ebeveynlerimiz tabiki..Ama bizim sahip olduğumuz bağ özel biseydir.Birbirimizi annemizin karnında ilk oluştuğumuzdan beri tanıyoruz!

Birbirlerini ne kadar da seviyorlar :Smile

Kaulitz Kardeşlerle Bravo Röportajı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-